Пълна промяна на визията на сайт

От: Пълна промяна на визията на сайт

Добре, а ти с тия мнения нищо не каза.Ако бъркам някъде и случайно греша нищо не пречи да ме поправиш, за това съм пуснал темата, а от тези безсмислени коментари изобщо не виждам смисъла :)
 
От: Пълна промяна на визията на сайт

Въпросът ми беше смислен коментар. И не случайно ти го зададох. Четох коментарите и почти не видях да те въветват по правилния начин.
Значи - не е никакъв проблем да смениш визията на сайта и да го качиш на каквато система искаш. Проблемът ти идва от вътрешната оптимизация на сайта. От Онпейдж сеото. Ако направиш всичко както трябва, само ще спечелиш, без да загубиш никакви позиции, без разни измислени редикректи. Но явно, че ти не го разбираш това, наеми някой да ти го направи.
Ама тук щото всичките многознайковци, а не се сещат елементарни неща! :cry:
 
От: От: Пълна промяна на визията на сайт

Въпросът ми беше смислен коментар. И не случайно ти го зададох. Четох коментарите и почти не видях да те въветват по правилния начин.
Значи - не е никакъв проблем да смениш визията на сайта и да го качиш на каквато система искаш. Проблемът ти идва от вътрешната оптимизация на сайта. От Онпейдж сеото. Ако направиш всичко както трябва, само ще спечелиш, без да загубиш никакви позиции, без разни измислени редикректи. Но явно, че ти не го разбираш това, наеми някой да ти го направи.
Ама тук щото всичките многознайковци, а не се сещат елементарни неща! :cry:

Не си напълно прав за редиректите, защото ако високите позиции са вследствие на off-page оптимизация (линк билдинг) към съответните вътрешни страници това е основния начин да си задържи в голяма степен позициите (без да се налага да започва отначало). Казвам го от опит не с един и два сайта. Но който иска да ме слуша де, съвета ми е напълно безплатен :)
 
От: От: Пълна промяна на визията на сайт

Не си напълно прав за редиректите, защото ако високите позиции са вследствие на off-page оптимизация (линк билдинг) към съответните вътрешни страници това е основния начин да си задържи в голяма степен позициите (без да се налага да започва отначало). Казвам го от опит не с един и два сайта. Но който иска да ме слуша де, съвета ми е напълно безплатен :)

Да, така си е. Аз за това му казах да си намери някой който разбира, за да оправи нещата, почне ли сам да прави нещата, ще ги омаже според мен. Има два начина: Ако ползва Уордпрес, както иска, то може да качи старите страници на Уордпреса, като запази същите адреси - тогава не се губи нищо от off-page оптимизацията. При втория вариант - остава стария сайт както си е, не го пипа, инсталира Уордпрес и почва да го оптимизира, така. Ако избере първия вариант, ще е малко играчка, и да не забравя задължително да си оправи онпейдж сеото на сайта, иначе ще загуби.
 
От: Пълна промяна на визията на сайт

Колко страници има сайта?
Много акънлии тука бре. Нищо не знаят за сайта а акъл дават.
Или дай линк към сайта или кажи колко зтраноци горе долу има
 

Горе