Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

ПРОДАДЕН Е
 
Последно редактирано:
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

ПРОДАДЕН Е
 
Последно редактирано:
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Искам сайта слушалки.ком

Изпратих ти лично. Ще отсъствам за 5 дена. Понеделник ще съм тук, но, ако имате интерес, пишете едно ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Нови, последни цени, както следва:

1. 50лв.
3. 30лв.

:arrow:
 
Последно редактирано:
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Намаления на цените. Дизайните не са по поръчка и свалих цените още, защото едва ли са по вкуса на всеки, но при такива цени едва ли вкусът има значение. :):(
 
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Според мен няма да успееш да ги продадеш дори за 20лв. и сега ще се обоснова защо мисля така:

1. Конкретиката на дизайните е строго концентрирана!
2. Дизайните ти са аматьорски.

Пробвай да направиш един дизайн, в който да вложиш повече мислене и да му отделиш досатъчно време и ще видиш как хората ще напират да го закупят.
 
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Щом нямаш интерес, не се бъркай, където не ти е работа, моля, господин Мастър. Това са първите ми 3 проекта, които правих преди време, по време на обучителния ми период и съм 100% убеден, че първите ти неща не са били и на половина качествени от моите.

Поздрави.

Отговаряй на ЛС за да не се спами по темата !
 
От: От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Щом нямаш интерес, не се бъркай, където не ти е работа, моля, господин Мастър. Това са първите ми 3 проекта, които правих преди време, по време на обучителния ми период и съм 100% убеден, че първите ти неща не са били и на половина качествени от моите.

Поздрави.

Отговаряй на ЛС за да не се спами по темата !

човека се е опитъл да помогне със съвет, защо с лошо :) иначе защо се опитваш да продадеш проекти от преди време, това се едно да се опитваш да продадеш "правец"
 
От: Разпродажба на кодирани дизайни + PSD !

Лелелелее... Чуй се, какво говориш... Ай не ми спамете по темата с глупости.
 
Последно редактирано:

Горе