Сайт за новини и забавление предлага реклама

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Позициите са договорени. Офертата вече не е актуална.
 
Последно редактирано:
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Нещо конкретно или се правим на остроумни?
Моля не ми спамете темата. Бийте си рибата някъде другаде. Ние я ловим :)
Благодаря.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Нещо конкретно или се правим на остроумни?.
Конкретно: изпуснал си десетичните запетаи в "офертата"..
Чак так`виз "риби" нема..
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Стига сте се заяждали с човека, като види, че никой не купува, сам ще смъкне цените. Поне си е написал грамотно офертата :)
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Не смятам да влизам в полемики относно цената на рекламите. Като не ви харесва, не ви харесва. Мисля, че културно и ясно съм обяснил офертата. Не бъдете излишно иронични.
п.с redrum благодаря.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Аз нещо не разбрах също шегите.50 лв на месец за банер при 900 уникални на ден ли ви се виждат много?
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Офертата е добре написана, ама тия рекламни формати са много нетипични.
За цените - пазара ще покаже. Но аз съм против това яко подбиване. Ние уебмастърите сякаш не си ценим труда щом сме навити на жълти стотинки за реклама.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Имам и други стандартни формати в сайта. Исках да проверя дали има интерес към тези тъй като вече продадох един. Точно и за това не ми харесват неуместните забележки на хора които не работят по даден проект и се изказват с ирония. Готов съм да променя форматите стига да има интерес и да пасват в сайта.
BurnX благодаря
irgy.net съгласен съм с теб.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Писнало ми е да пиша в такива теми - ама нейсе още един път ще го направя.
За да може да се направи що годе реална преценка трябва да има база за сравнение - в случая това е Гугле Адуорд
Там за повечето не високо конкурентни думи може да плащаш от 2 до 6 ст - което за 50лв на месец при средна цена 4ст прави около 2500 посещения силно таргетиран трафик. Това са около 80 посещения на ден.
Нямам представа как е ЦТР-а на твоите реклами но дори и да приемем много добрият показател 1% това означава около 10 посещения дневно силно нетаргетиран трафик.
От сметката може да се приспадне цената на статията която в сайт ПР3 е около 10лв
Мисля че мнението ми е обективно, изводи може всеки сам да си направи, а ако ти се струва че е СПАМ прочети правилата на форума
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

50 лв при 4 стотинки е 1250 ,което е около 40 посетители на де.Ти си дал сметките при 2 стотинки на клик.Друг е въпроса ,че ако се бориш за хубави ключови цените не са такива.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

50 лв при 4 стотинки е 1250 ,което е около 40 посетители на де.Ти си дал сметките при 2 стотинки на клик.Друг е въпроса ,че ако се бориш за хубави ключови цените не са такива.

Дори и да са равни цените и да плащам по 17ст на клик в адсенс и да имам 10 клика дневно (50лв/30дни/10клика=0,16667лв), пак има огромна разлика между таргетиран и нетаргетиран трафик.

Ама 17 ст...... нали се сещаш кой ги дава :D

Според мен за да е привлекателна една такава оферта, то тя трябва да носи някаква полза, по-голяма от алтернативите.
1. ПР3 - в този форум има предложения за линкове в тясно специализиране блогове ПР3 + ДМОЗ за около 50 лв/годишно
2. Няма данни за сайта, но предполагам, че новини и забавления ще има възрастова граница ~ 15-25 годишни, което веднага поражда въпроса как ще си избия месечните вноски
3. В този форум има и банер реклами за по левче на месец със сходна посещаемост
4. Ако тия пари ги дам на някой колега за сателити + статии + форумни подписи +онпейдж сео, дали няма да си докарам повече трафик? Има колега, който предлага СЕО за 2лв на ден :)
 
Последно редактирано:
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Честно казано ме учудвате. Взехте да ми смятате цените за рекламата при условие, че не съм ви молил за това. Културно и ясно предложих условията си. Моля, не се изказвайте като рекламни експерти. Нито един човек, който се занимава сериозно с реклама, не би смятал колко струва една реклама само и единствено според броя на дневните посещения.
Mantaman - не всичко е кликове в рекламата.
тео - мисля, че се излагаш и спамиш излишно темата с "експертните" си оценки. Да помоля културно да спреш?
Споменах ли, че сайта се обновява всекидневно и почти всички (над 2500) статии са авторски? Посещенията ще се движат нагоре с всеки изминал месец.
Който смята, че труда му струва 2 или 3 лева на месец да си го продава както и където иска. Аз не му се бъркам. Ако има хора със сериозни предложения - насреща съм, но не ми разводнявайте темата. Достатъчно сериозно ми е предложението.
Поздрави.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Да наистина в три и половина през ноща съм го сметнал по 2ст. което въпреки това не променя много сметките.
Хубавото на този форум е че всеки има право да изказва мнение включително и по темите в раздел купува продава без това да противоречи на правилата.
Пожелавам ти успех най вече защото си цениш труда.
 
От: От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Честно казано ме учудвате. Взехте да ми смятате цените за рекламата при условие, че не съм ви молил за това. Културно и ясно предложих условията си. Моля, не се изказвайте като рекламни експерти. Нито един човек, който се занимава сериозно с реклама, не би смятал колко струва една реклама само и единствено според броя на дневните посещения.
Mantaman - не всичко е кликове в рекламата.
тео - мисля, че се излагаш и спамиш излишно темата с "експертните" си оценки. Да помоля културно да спреш?
Споменах ли, че сайта се обновява всекидневно и почти всички (над 2500) статии са авторски? Посещенията ще се движат нагоре с всеки изминал месец.
Който смята, че труда му струва 2 или 3 лева на месец да си го продава както и където иска. Аз не му се бъркам. Ако има хора със сериозни предложения - насреща съм, но не ми разводнявайте темата. Достатъчно сериозно ми е предложението.
Поздрави.

Колега, това все пак е форум. Когато публикуваш тук, нормално е да се дискутира. Предполагам не влизаш за пръв път тук, знаеш потенциала на повечето от колегите. За да не дискутират трябва да пуснеш обявата в сайт за обяви :)

И тъйкато тук се заражда дискусия, нормално е хората да показват алтернативите. Да не говорим колко е точен примера с Г. рекламата. Сигурно и ти като идеш на пазара и видиш домати от левче и такива от 5 лева (привидно еднакви, но на единя сергията му е на потока от народец) сигурно си купуваш тези от 5 лв защото той има повече вложен труд в тези доматки :D

Колегите във форума чувстват задълженито да покажат алтернативите, защото така този форум ще е полезен на тези които го посещават.
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

V-Maps уважавам мнението ти, но никъде не виждам в темата (която вече е доволно оспамена) да съм споменавал, че искам дискусия относно цените. Дискусия и обсъждане можем да водим, ако има интерес към това. Никого не карам насила. Още повече започва да ми става досадно, да ми обясняват колко трябва да струва рекламата в моя (забележи в МОЯ сайт). Това е оферта. Или ти харесва или не. Не е нужно да сме иронични или да се изживяваме като рекламни експерти.
Айде колегите да не се чувстват "задължени" да ми показват алтернативите. Помолих няколко пъти културно. Не желая да влизам в излишни полемики.

п.с. За доматките можем да си поспорим. Аз лично си купувам от по-скъпичките щото някой е вложил труд и не ме боли после корема :)
Повече няма да отговарям в темата на нападки и на хора с "алтернативни виждания" относно рекламата. Колеги уважавам труда ви, уважавайте и моя.
Поздрави
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Дискусия и обсъждане можем да водим, ако има интерес към това. Ами колега представи си че има интерес.Никого не карам насила. По принцип колега, дори и да искаш, ти хората не можеш да ги накараш насила, просто защото нямаш сили най-вероятно.Още повече започва да ми става досадно, да ми обясняват колко трябва да струва рекламата в моя (забележи в МОЯ сайт). И такаааа всииички разбрахме че си успял да си си закупиш собствен домейн и хостинг..............леееле ти за това ли си станал толкова ....силеен...ха-ха-ха.Това е оферта. Или ти харесва или не. Колега, така като гледаш коментарите, мислиш ли че на някой му харесва твоята така наречена.......офееерта......АААААУУУУУУУ. Не е нужно да сме иронични или да се изживяваме като рекламни експерти.
Айде колегите да не се чувстват "задължени" да ми показват алтернативите. Помолих няколко пъти културно. Не желая да влизам в излишни полемики.

п.с. За доматките можем да си поспорим. Аз лично си купувам от по-скъпичките щото някой е вложил труд и не ме боли после корема :)
Повече няма да отговарям в темата на нападки и на хора с "алтернативни виждания" относно рекламата. Колеги уважавам труда ви, уважавайте и моя.
Поздрави[/QUOTE]
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

Позициите са договорени. Офертата вече не е актуална. Ще редактирам 1-вия си пост.
Благодаря на тези които се възползваха.
На всички "рекламни експерти" оспамили темата благодаря също. Успех в бизнеса пичове, много ги разбирате нещата... на думи :)

Айде със здраве :)
 
От: Сайт за новини и забавление предлага реклама

На мен лично коментарите на "специалитите" биха ми били полезни! Не всички във форума разбират от реклама и дали е изгодно и нужно изобщо.
 

Горе