Скандално: Цензура в народното събрание!

От: От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Кака ти Цецка да са скрии некъде и да неса показва повичи ама трява я глобят за неадеквотнос

Демократично ли е 4% да ни занимават постоянно с проблемите си. При това очевидно платени отвън, за да повдигат темата. Щото доколкото виждам се е изказвал за натовските кораби дето са на учение тука.

Темата за НАТО се изчерпа много отдавна - всички големи политически сила подкрепиха влизането в НАТО начело с БСП-то.

Ако продължаваме да дъвчим една тема по 1000 пъти - то няма да правим прогрес. Което между другото е очевидно - ние така или иначе не правим прогрес.


Който иска извън НАТО - гласува за Атака. Атака получава над 50% и излизаме от НАТО - просто е. Няма нужда от референдум даже.
 
От: От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Демократично ли е 4% да ни занимават постоянно с проблемите си. При това очевидно платени отвън, за да повдигат темата. Щото доколкото виждам се е изказвал за натовските кораби дето са на учение тука.

Темата за НАТО се изчерпа много отдавна - всички големи политически сила подкрепиха влизането в НАТО начело с БСП-то.

Ако продължаваме да дъвчим една тема по 1000 пъти - то няма да правим прогрес. Което между другото е очевидно - ние така или иначе не правим прогрес.


Който иска извън НАТО - гласува за Атака. Атака получава над 50% и излизаме от НАТО - просто е. Няма нужда от референдум даже.

Айде пак се препочети, шото не е демократично да се определя коя тема е изчерпана ил не, шото дебат винаги треба да има ко сакаме да са разбирами димократично
Виж и началото на видеото как кака ти Цецка обяви изказването за изказване от група извън дневния ред, ама след това поштръкля и тя като вази и бес всекви димократични причини дръпна шалтеро на Волен
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Дебата е со време - не може да се дебатира вечно по една и съща тема.

Казваш си мнението, изтъкваш си аргументите и си сядаш. После се гласува и се продължава напред. Ако няма достатъчно гласове - се почват преговори и се правят компромиси.

Мнението на Атака го знаем - излизане от НАТО и Еврогейския съюз и влизане при Путя. Събират над 50% и го правят.

Те злоупотребяват с демокрацията като обръщат всяка една тема в тази която им е изгодна (платено).
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Между другото аз и преди съм писал в тоя форум за парламента.

В парламента вместо да има 240 маймуни - най-добре ще стане на всеки от лидерите да дават една табелка написана с броя на депутатите. И там да седят 5-6 човека - колкото са групите и като дойде ред да гласуват да си вдигат табелките.

Много време, средства и нерви ще се спестят. Като примерно сегашната тема.

Просто нивото на демокрацията е много ниско.
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Дебата е со време - не може да се дебатира вечно по една и съща тема.

Казваш си мнението, изтъкваш си аргументите и си сядаш. После се гласува и се продължава напред. Ако няма достатъчно гласове - се почват преговори и се правят компромиси.

Мнението на Атака го знаем - излизане от НАТО и Еврогейския съюз и влизане при Путя. Събират над 50% и го правят.

Те злоупотребяват с демокрацията като обръщат всяка една тема в тази която им е изгодна (платено).
Ислагаш са димократично, кой може да определи дали е свършил дебата, това не е дебат за гласуване, а волен излезе да изкаже мнение от групата си извън дневния ред, това е димократично и не трява да се цапа с партиини пристрастия. Ако не е по правилник кака ти Цецка можеше да извика квесторите да го отстранят, но тя не направи това а нареди на журналята да спрат камерите, и те шото и те са димократи колкото теве и те се съгласиха с нея довроволно
Толкоз за димокрацията в България, нямам повичи вопроси
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

От глупостите на гробарите може и някой да го не е видял:

[video=youtube;sBdE9b4Y2lg]https://www.youtube.com/watch?v=sBdE9b4Y2lg[/video]
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Между другото аз и преди съм писал в тоя форум за парламента.

В парламента вместо да има 240 маймуни - най-добре ще стане на всеки от лидерите да дават една табелка написана с броя на депутатите. И там да седят 5-6 човека - колкото са групите и като дойде ред да гласуват да си вдигат табелките.

Много време, средства и нерви ще се спестят. Като примерно сегашната тема.

Просто нивото на демокрацията е много ниско.

Сега се видя че си лъже димократ, шото един истински димократ нямаше да иска намаляне на представителите в парляменто, а дажи щеши да иска двукамерен парлямент
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Ислагаш са димократично, кой може да определи дали е свършил дебата, това не е дебат за гласуване, а волен излезе да изкаже мнение от групата си извън дневния ред, това е димократично и не трява да се цапа с партиини пристрастия. Ако не е по правилник кака ти Цецка можеше да извика квесторите да го отстранят, но тя не направи това а нареди на журналята да спрат камерите, и те шото и те са димократи колкото теве и те се съгласиха с нея довроволно
Толкоз за димокрацията в България, нямам повичи вопроси

Не защитавам кака ти Цецка и не мога да разбера що му спря камерите и микрофоните. То и без туй едва ли гледа някой тез бози наречени парламентарни дебати.

По-скоро тезата ми е - че цялата Мара втасала и няма смисъл да правим от мухата слон и да ревем за демокрацията и цензурата.


Още повече че тоя иска да ни вкара там където опонентите на властта ги убиват и шефа не се е сменял от 15 години.
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Сега се видя че си лъже димократ, шото един истински димократ нямаше да иска намаляне на представителите в парляменто, а дажи щеши да иска двукамерен парлямент

:lol: :lol: :lol:

По-скоро съм прагматичен демократ.

Най-важната тема е за корупцията и съдебната система. Ако темата не се реши - всичко останало няма значение. Щото все пак това е базата на една демократична държава и чак след това идва богата.

Няма богата и корумпирана държава.

За съжаление не виждам как ще стане, така че най-вероятно ще си останем бедна и мизерна държава.

РБ ми бяха надеждата, но и те не говорят толкова много по темата. Дано барем успеят да направят нещо.
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Тезата ти не е демократична, ако ме разбираш не се отличаваш по нишо от волен или боко все едно
Язе си мислих че има истински димократи тука за сериозен спор, но уви греда дебела като ЦЦачева
 
Уни бате, теб тотално ти изгубихме. :) Пак отварям и политиката свети, гледам нова тема. Кой? Не ми беше трудно да се сетя. Човек, вземи се в ръки. :)
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Тука се водят дебати а на Уни може му пратиш ЛС, ясно -тъй верно
 
От: Re: Скандално: Цензура в народното събрание!

Споко, не сте ме загубили просто политиката и политиците ми дигат нервите много напоследък и за това, иначе бързо се връщам. ;)
Дай по темата, че за мен наистина си е прецедент. :)
Уни бате, теб тотално ти изгубихме. :) Пак отварям и политиката свети, гледам нова тема. Кой? Не ми беше трудно да се сетя. Човек, вземи се в ръки. :)
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Язе сом демоккрат но не сглявам тука други, само лъжедимократи има затуй сакам уточнения и дебати
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Ей туй са нашенски димократи трява ги строиш като в казармата и няма са обаждат ного
Ниидс е пресен пример и скоро няма се обади шото трява козирува на старото
 
От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Волен Сидеров няма нужда от дебатиране, всеки мислещ човек вече е разбрал, че е политически шизофреник. :)

Ама ние дебатираме димокрацията шо се исказваш неподготвен
 
От: От: Скандално: Цензура в народното събрание!

Демокрацията в България е, като комунизма в Китай. Там е комунизъм с пазарна икономика, а тук е пазарна икономика с комунизъм. :D
Не ми харесва шото сакам реална демокрация, ко ма разбираш
 

Горе