Склад на едро

Любен

New Member
Здравейте, обмислям започването на бизнес свързан с отварянето на физически склад на едро за безалкохолни напитки, алкохол и цигари. Има ли някой който е запознат и е минал по този път да помогне с малко информация и насоки?


Поздрави.
 
Здравейте, обмислям започването на бизнес свързан с отварянето на физически склад на едро за безалкохолни напитки, алкохол и цигари. Има ли някой който е запознат и е минал по този път да помогне с малко информация и насоки?


Поздрави.

 
Мерси за отговора partytime чел съм поста.
Не ми е ясно кои фирми продават стока на подобни складове като например с познатите марки: кока-кола, фанта, швепс, капи и темподобни. Ще са ми много важни ваши всички мнения и ще ги прочетя с любопитсво

Поздрави.[/url]
 
кока-кола, фанта, швепс, капи
Тея всички изброени се предлагат от кока кола, включително минерални води и някакви студени чайове сега не мога да ти ги цитирам по марки.
Нестле пък имат каталог от 2000 продукта
Местни производители има за всякакви пакетажи, от сладки и вафли до захар, боб и леща.
Има български производители на тоалетна хартия и салфетки звъниш и на тях

Правиш си един списък с това, което искаш да продаваш и звъниш на фирмите за условия и цени. Повечето предлагат собствен транспорт до склада ти, така че камион няма да ти е нужен, или поне не голям.
 
Последно редактирано:
Как да намеря въпросните фирми освен кока кола и нестле , пиша по интернет и не мога да намирам нищо
 
Ти се бъзикаш нещо.
Дори най елементарното, разходи се из хранителните магазини и виж каква стока на кои производители предлагат. Всяка една от тях има информация за фирма телефон и уебсайт
 
Е ти една фирма да не кажеш че съм смотан,ма то трябва да знаеш какво търсиш за да го намериш :D


Screenshot_20240203-231446.png
 
Последно редактирано:
Да не забравяме колегата от форума

Роден си за мидълмен. Остави тая търговия, тия бусове, кашони и чували.

 

Горе