Спешен проблем..

vovo

New Member
Имам лаптоп Dell, не мога да хвана интернет от настолният ми комп, от другия ми лаптоп HP си хващам.. имам някакви драйвари и мисля, че ако ги инстална ще стане, но при опит за инстал, ми пише, че е необходимо интернет връзка, а компа няма... та какво да направя?
ПС Пробвах с копчето за wifi - не става.
 
От: Спешен проблем..

И кое е спешното на този проблем, че трябва такова заглавие. Обърни се към някой hardware forum. Обърнахте го на бгмама - от пиле мляко ...
 
От: Спешен проблем..

Имам лаптоп Dell, не мога да хвана интернет от настолният ми комп, от другия ми лаптоп HP си хващам.. имам някакви драйвари и мисля, че ако ги инстална ще стане, но при опит за инстал, ми пише, че е необходимо интернет връзка, а компа няма... та какво да направя?
ПС Пробвах с копчето за wifi - не става.
Имах същия проблем при моя лаптоп - aser e-machine, но си дръпнах драйвъра от нета, след като го инсталнах тръгна. Стане чрез друг компутър. Виж модела на Wireless-a или там както му е могела, от страноцата на dell, като използваш друг компютър. Няма логика да ти иска интернет, освен ако не става дума за ъпдейти. Не знам дали беше от 7цата на Windows или просто си трябва такава манипулация, но е факт, че всичко друго тръгна, само не и това. Оправия има. Това мисля, че е достатъчно. Виж много внимателно какво дърпаш, защото аз стигнах до точния драйвър след 3тия опит да инстална такъв. ;)

Успехи.
 

Горе