Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Sandomax

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Спешно търся някой да ми направи фирмен сайт с онлайн магазин...Може и да е готов но ще трябва да се адаптира по наш дизайн.
При интерес моля пишете на съобщение

Благодаря
 
Спешно търся някой да ми направи фирмен сайт с онлайн магазин...Може и да е готов но ще трябва да се адаптира по наш дизайн.
При интерес моля пишете на съобщение

Благодаря

Здравей,

Преместих ти темата в подходящия раздел. ;) Дай повече инфо. ;)
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Дайте малко повече подробности, като:

* вашият дизайн в какъв формат е.
* онлайн магазин е доста обширно понятие , трябва да уточните повече подробности относно видовете продукти, какви характеристики ще има всеки вид продукт /размер, цвят, и прочее/
* колко продукта имате и кой ще пише и вкарва информацията за продуктите

и още много други уточнения , иначе най-кратко казано за да получите коректна оферта трябва да си направите качествено задание.

Успех в намирането на качествен специалист, който ще ви направи добър сайта!
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Кога успяхте да му затлачите кутията на човека ...
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

И аз чакам за повече инфо тук, че входящата кутия без майтап е затлачена. :D
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

лимита не е ли 5к писма? лол
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Здрaвей,
явно входящата кутия не може да има повече от 10 съобщения, пускам техническите изисквания тук. Може да ми пишете на мейла ( sandomaxo @ гмейл.ком ). Все още не сме разгледали съобщенията и не искам да ги трия.
Относно сайта:

Ние имаме наш хостинг и домейн.
В момента сме в стартова фаза и ни трябва нещо да започнем. Гоним качество спрямо цена с опцията да ъпгрейдваме в движение като започнем да функционираме пълноценно.

Ето и горе долу какво ни трябва

Дизайна на сайта трябва да буде максимално изчистен. Елементите за дизайна ще будат предоставени от нас ( лога,шрифтове и графични елементи)

1.Home page - home page-a трябва да е витрина на всички други секции които имаме на саита:
банер - с него можем да акцентираме над различни новости
място за рекламен банер на продукт или спонсор
последни или най продавани продукти - няколко продукта които да излизат с цени и да водят до магазина

2. our story/about us - статична страница с онфор,мация относно бранда. Тук може да има две под категории които с препратки да виодят едната към друг сайт а другата към страница с информация

3. Shop (продукти) - магазин, който да има навигация по категорий вертикално (примерно), подкатегорий, търсачка или филтри. Начини на плащане н- наложен платеж и Paypall. Административен панел за въвеждане на продукти и следене на продажби.

4. Секция тип БЛОГ в сайта която ще има последни новини от разработка на продукти, рецепти и полезна информация. По добре да има под менюта и категорий.

5.Новини ( Блог - поток от информация със снимка или youtube видео , текст и опция за споделяне в социални мрежи 4 ) -

6. Contact ( адреси телефони, карта ако желаете и форма за контакти )

7. Езици - български и анлийски ( смяня на езика от всяка точка на сайта без да връща в началото )

8. Seo - базова оптимизация за търсачки

Примерен сайт за референция по скоро като структура:

- Шипка.бг структура и изчистен дизайн
 
От: Re: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Здравей,

Преместих ти темата в подходящия раздел. ;) Дай повече инфо. ;)
Здравей, моля да ми кажеш къде е преместена темата ми защото не мога да я намеря и съответно следя.
Благодаря и се извинявам за хаотичния пост.
 
Re: От: Re: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Здравей, моля да ми кажеш къде е преместена темата ми защото не мога да я намеря и съответно следя.
Благодаря и се извинявам за хаотичния пост.

http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=30 - където е логично за нея. Иначе може да я следиш по анонсмънтите, които излизат горе в дясно до акаунт линка. :)
 
От: От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Здрaвей,
явно входящата кутия не може да има повече от 10 съобщения, пускам техническите изисквания тук. Може да ми пишете на мейла ( sandomaxo @ гмейл.ком ). Все още не сме разгледали съобщенията и не искам да ги трия.
Относно сайта:

Ние имаме наш хостинг и домейн.
В момента сме в стартова фаза и ни трябва нещо да започнем. Гоним качество спрямо цена с опцията да ъпгрейдваме в движение като започнем да функционираме пълноценно.

Ето и горе долу какво ни трябва

Дизайна на сайта трябва да буде максимално изчистен. Елементите за дизайна ще будат предоставени от нас ( лога,шрифтове и графични елементи)

1.Home page - home page-a трябва да е витрина на всички други секции които имаме на саита:
банер - с него можем да акцентираме над различни новости
място за рекламен банер на продукт или спонсор
последни или най продавани продукти - няколко продукта които да излизат с цени и да водят до магазина

2. our story/about us - статична страница с онфор,мация относно бранда. Тук може да има две под категории които с препратки да виодят едната към друг сайт а другата към страница с информация

3. Shop (продукти) - магазин, който да има навигация по категорий вертикално (примерно), подкатегорий, търсачка или филтри. Начини на плащане н- наложен платеж и Paypall. Административен панел за въвеждане на продукти и следене на продажби.

4. Секция тип БЛОГ в сайта която ще има последни новини от разработка на продукти, рецепти и полезна информация. По добре да има под менюта и категорий.

5.Новини ( Блог - поток от информация със снимка или youtube видео , текст и опция за споделяне в социални мрежи 4 ) -

6. Contact ( адреси телефони, карта ако желаете и форма за контакти )

7. Езици - български и анлийски ( смяня на езика от всяка точка на сайта без да връща в началото )

8. Seo - базова оптимизация за търсачки

Примерен сайт за референция по скоро като структура:

- Шипка.бг структура и изчистен дизайн

Аз съм разработчик на сайтове и имам много доволни клиенти и всички мой проекти са успешни особено във сфeрата на онлайн магазини, ако имате все още някакъв интерес ми пишете на skype: jtd-ilia
Благодаря за разбирането.
 
От: Спешно търся някой да направи фирмен сайт с онлайн магазин...

Здравейте, ако все още не сте намерили човек, който да Ви изгради искания от Вас сайт може да ми пишете или да се обадите на телефон: 0899 237222 или 0887 245537. Ние сме екип с близо 4 годишен опит. Можем да Ви създадем онлайн магазин, само ако може да ми кажете повече информация, за представите Ви на сайта.
 

Горе