Списък с полезни безплатни апп за андроид

deffnews

Well-Known Member
Започвам го с няколко от тези, с които съм се "срещал" и са ми допаднали. Давам предимство на функционалност, улеснена работа и липса на реклами в приложението, или недразнещи такива. (подарявам ви потенциална статия, която някой копирайтър да (ви) напише.

Приложение за creen capture - Screenshot touch
Приложение за запис на разговори - Cube ACR
Приложение за запис на звук от околната среда - Easy voice recorder
Приложение за записване на задачи - Бележник
Приложение за записване на изминат маршрут - Gaia GPS
Приложение за отдалечен достъп - TeamViewer
Приложение таймер - Stopwatch
Приложение, което ще ви направи да изглеждате по-красиви на селфи - Огледало
 
Приложение за отдалечен достъп - TeamViewer

Малко шит и дропи постоянно. Ако успееш и да прескочиш идеята им, че не си за комерсиална цел. TeamViewer съм го заместил с AnyDesk.

Приложение, което ще ви направи да изглеждате по-красиви на селфи - Огледало

А това е малко обидно. :D

Google Drive има опция за сканиране, което реално ти хвърля PDF формат на драйва - което е перфе за сканиране и замества тази функция на 3 в 1 принтерите.

Waze, Moovit, Zoom, Business Suite, Bring! (правиш си списъци за пазаруване и си го сингваш с други хора).
 
Малко шит и дропи постоянно. Ако успееш и да прескочиш идеята им, че не си за комерсиална цел. TeamViewer съм го заместил с AnyDesk.



А това е малко обидно. :D

Google Drive има опция за сканиране, което реално ти хвърля PDF формат на драйва - което е перфе за сканиране и замества тази функция на 3 в 1 принтерите.

Waze, Moovit, Zoom, Business Suite, Bring! (правиш си списъци за пазаруване и си го сингваш с други хора).
Учудвам се на този твой ентусиазъм, от всяко лайно на deffnews да се опитваш да направиш торта.....
 
Малко шит и дропи постоянно. Ако успееш и да прескочиш идеята им, че не си за комерсиална цел. TeamViewer съм го заместил с AnyDesk.



А това е малко обидно. :D

Google Drive има опция за сканиране, което реално ти хвърля PDF формат на драйва - което е перфе за сканиране и замества тази функция на 3 в 1 принтерите.

Waze, Moovit, Zoom, Business Suite, Bring! (правиш си списъци за пазаруване и си го сингваш с други хора).
Не съм ги пробвал. TeamViewer го ползвам за достъп от телефон към комп. Забравял съм го по един час, не е дропил. Сигурно зависи и от настройки на телефона, не съм се интересувал, честно казано.
 
Не съм ги пробвал. TeamViewer го ползвам за достъп от телефон към комп. Забравял съм го по един час, не е дропил. Сигурно зависи и от настройки на телефона, не съм се интересувал, честно казано.
Зависи колко нова ти е инсталацията, защото всяка нова сякаш е причисляват към комерс юсидж и дропи на по-кратко време.
 
Да, моето предложение и да могат да добавят и фишовете, които дължиш. :)
Гледах няколко клипчета за Waze, Изглежда добре, обаче моето предложение е да добавят колко дупки, неравности, сгур-асфалт те очакват по пътя.
 
Не съм ги пробвал. TeamViewer го ползвам за достъп от телефон към комп. Забравял съм го по един час, не е дропил. Сигурно зависи и от настройки на телефона, не съм се интересувал, честно казано.
Въпросът ми е възможно ли е от комп към телефон?
Ето да дам и аз един хубав сайт с кракнари аппове предимно за тв и видео- https://www.tvbox.one/
От всички приложения за менажиране най си харесвам
File Manager +
макар да казват, че X-plore File Manager е най-добрия.Така и не можах да го разбера.
Сетих се за едно необходимо тв приложение.Да прехвърлиш файлове от телефона на телевизора. Send files to TV .
 
Последно редактирано:
Въпросът ми е възможно ли е от комп към телефон?
Да, възможно е. Но в моя случай адски много дропи с месидж, че се използва за комерс цели и не седи логнато повече от 3-5 мин. Забравил съм колко точно. И трябва да се реканекваш. Това беше най-доброто софтче, с което си влизаш от компа на телефона и обратното. След като го търпях няколко седмици и при нови инсталации, казвайки, че е за лични цели, но то не се съобразяваше с това, го изтърках и сложих AnyDesk и в момента съм си супер доволен. Абсолютно същата работа върши.
 
С цел да скандализирам местната общност и поради мързел да пускам нова ще дигна малко тая тема с въпрос от личен интерес :)

След връщане на фабрични настройки Нокия 5.3 с андроид 12 остана в режим на постоянен опит да да се рестартира. Вижда се само менюто за преинталация и не преминава на следващата стъпка. Снимката не е от моя телефон, но показва реалната ситуация. Оказа се, че това е проблем с ъпдейта на Андроид 12 и нокия за сега не са предриели някакви мерки...

1680862526885.jpeg

Та намират ли се андроид нинджи които да ударят едно рамо. Пробавах няколко неща намерени из нета. Самото флашване не ми е проблем, но не мога да открия начин за отключването на DEVICE STATE.

Има метод с разглобяване на телефона със съмнителен успех. Има някакъв младеж от форума на нокия уж ги оправял чрез достъп до компа ти пак със съмнителен успех. Нокия пък чарджват сериозна сума въпреки, че е изцяло по тяхна вина този проблем и отнема 3-6 месеца докато ти върнат устройството. В моя случай трябва да го пратя от Англия до Унгария....
 
С цел да скандализирам местната общност и поради мързел да пускам нова ще дигна малко тая тема с въпрос от личен интерес :)

След връщане на фабрични настройки Нокия 5.3 с андроид 12 остана в режим на постоянен опит да да се рестартира. Вижда се само менюто за преинталация и не преминава на следващата стъпка. Снимката не е от моя телефон, но показва реалната ситуация. Оказа се, че това е проблем с ъпдейта на Андроид 12 и нокия за сега не са предриели някакви мерки...

Виж файлът 28679

Та намират ли се андроид нинджи които да ударят едно рамо. Пробавах няколко неща намерени из нета. Самото флашване не ми е проблем, но не мога да открия начин за отключването на DEVICE STATE.

Има метод с разглобяване на телефона със съмнителен успех. Има някакъв младеж от форума на нокия уж ги оправял чрез достъп до компа ти пак със съмнителен успех. Нокия пък чарджват сериозна сума въпреки, че е изцяло по тяхна вина този проблем и отнема 3-6 месеца докато ти върнат устройството. В моя случай трябва да го пратя от Англия до Унгария....
Така става след hard reset.
 
Някой знае ли да да отрежа да ми дрънчат постоянно нотификации на телефона от този и от онзи сайт, и особено от джимейл.
И съвсем не между другото може ли да се направи телефон или даден номер да е достъпен само за избрани номера, защото каквото търсих излиза, че не може. Може да отрежеш всички, слагаш в черен списък, но не и ограничиш до само избрани номера.
 

Горе