Спонсор

Здравейте . Аз съм момче на 17 години. Занимавам се от 3 години с фитнес. Мечтата ми е да отида на състезание по културизъм,но поради липсата на достатъчно финанси за сега е невъзможно. Търся спонсор който може да ми помогне :) Цената за която говоря е около 500 лева на месец...
 
От: Спонсор

Здравей и добре дошъл.

Не мога да ти помогна с спонсорство, но според мен не търсиш на правилното място. Ако си от по-голям град, обиколи фитнес клубовете или магазините за хранителни добавки и попитай тях дали не желаят да ти станат спонсор, като така един вид ще си направят реклама.

Надявам се да не се окажа прав, но тук се съмнявам някой да ти обърне кой знае какво внимание на проблема.
 
От: Спонсор

А аз не разбирам как някой може да обезобразява така тялото си.
 
От: Спонсор

А аз не разбирам как някой може да обезобразява така тялото си.
Викаш друго си е да седнеш на масата и да си я подпираш с коремчето :D "Не на нацепените батки - Да на бирените коремчета". :)
 
От: Спонсор

Викаш друго си е да седнеш на масата и да си я подпираш с коремчето :D "Не на нацепените батки - Да на бирените коремчета". :)

Малко иронизираш. Едно е да се тренира за тонус и здраве, но друго си е да обезобразяваш тялото си по такъв начин!
 
От: Спонсор

Малко иронизираш. Едно е да се тренира за тонус и здраве, но друго си е да обезобразяваш тялото си по такъв начин!
Просто се пошегувах, не се впрягай толкова. :D

Няма нищо лошо, че момчето има такова хоби. Силно казано е обезобразяване, ако става дума за мъж. Виж жените, които практикуват този спорт са друга бира. Там наистина смятам, че си прецакваш тялото. :) Но айде да не разваляме темата на момчето с някакви безсмислени спорове. ;)
 
От: Спонсор

Аз нещо не вдявам - за какво са 500 кинта на месец? Ако са за хапчета много ми е чудно кой ще си сложи главата в торбата да трови непълнолетен...
 
От: Спонсор

Пич, пробвал съм като малък (най-вероятно на твоите години) - заеби, не става така!

Пробвай с някаква работа колкото можеш да вземеш покрай училище, припомпвай си и си джиткай колкото ти е кеф.

Никой, повтарям никой в България няма да ти даде х лева защото си готин. Всеки гледа да има далавера.

Ти като ти даде 500 лева как ще му се отблагодариш? Ще носиш ли шапките му с неговото лого? Ще се вижда ли то повреме на награждаванията ти? Изясни си тези аспекти и после ще си по на ясно как и къде и какво да търсиш.

Също може да пробваш да списваш блог за хранителни добавки, аксесоари за боини изукства, фитнес, бе знаеш си... Има и БГ магазини, които имат афф програми и може да си докарваш по някой лев от това.
 
От: Спонсор

Най-вероятно става дума за хранителен режим + някоя друга хранителна добавка като се има в предвид, че един бодибилдър изяда храна за 4- ри членно семейство (поне аз съм така :) ) 500 лв не стигат. По темата пробвай както казаха магазините за хранителни добавки електронните силабг и фитнес1, магазините за маркови спортни дрехи, както и фирмите в хранително вкусовата индустрия примерно производители на пилешко, за да получиш спонсорство трябва да имаш изградено тяло ако сега започваш не си прави илюзии, че някой току така ще те спонсорира. В US когато станеш про тогава получаваш спонсорство до тогава наливаш собствен капитал
 
От: Спонсор

Хубаво е човек да спортува, но да се обезобразява и да си мисли, че това е яко ме дразни. И аз спортувам за кеф(не фитнес) и съм твърдо против добавките и "помпането" на мускули без качества. Иначе пич успех с намирането на спонсор, но колегите са ти дали насока какво да направиш по въпроса
 
От: Спонсор

един бодибилдър изяда храна за 4- ри членно семейство (поне аз съм така :) )

А получената от толкова много храна енергия в какво я изразходвате - във вдигане на железа? :D то затова тия където по цял ден блъскат във фитнеса са едни от най-тъпите маси
 
От: От: Спонсор

А получената от толкова много храна енергия в какво я изразходвате - във вдигане на железа? :D то затова тия където по цял ден блъскат във фитнеса са едни от най-тъпите маси

Енергията отива в двуразов режим на трениране 2- 3 часа кардио и 1+ час тренировка с тежести. Всичкото това кардио не го правя за да мога да се тъпча след това с ядене а защото имам застоял начин на живот като може би повечето тук който се мъчат да правят пари от интернет.
 
От: От: Спонсор

Енергията отива в двуразов режим на трениране 2- 3 часа кардио и 1+ час тренировка с тежести. Всичкото това кардио не го правя за да мога да се тъпча след това с ядене а защото имам застоял начин на живот като може би повечето тук който се мъчат да правят пари от интернет.

тренираш по 3 часа на ден и казваш, че имаш застоял начин на живот? :shock:
 
От: Спонсор

Може би не съм се изразил правилно казвам ако не го правя кардиото тогава имам застоял начин на живот и хранителния режим който спазвам ми оказва негативен ефект от към натрупани мазнини
 
От: Спонсор

Може би не съм се изразил правилно казвам ако не го правя кардиото тогава имам застоял начин на живот и хранителния режим който спазвам ми оказва негативен ефект от към натрупани мазнини

Абе аз ли нещо не разбирам, или ти си се вкарал в някакъв филм? Значи спазваш "хранителен режим" (т.е. тъпчиш се като свиня) защото тренираш, обаче в същото време тренираш защото преяждаш? :cry: :lol:
 
От: От: Спонсор

Енергията отива в двуразов режим на трениране 2- 3 часа кардио и 1+ час тренировка с тежести. Всичкото това кардио не го правя за да мога да се тъпча след това с ядене а защото имам застоял начин на живот като може би повечето тук който се мъчат да правят пари от интернет.

Баце, ти с 2-3 часа на ден ти се приближаваш до нивото на професионални спортисти, е не такива от топ ниво, но все пак. Аз 1 час на седмица, ако направя и се чувствам доволен :)
 
От: Спонсор

Викам да не спамим темата повече щото е безсмислено и да го караме на бизнес форум, а не на фитнес
 
От: Спонсор

Здравейте . Аз съм момче на 17 години. Занимавам се от 3 години с фитнес. Мечтата ми е да отида на състезание по културизъм,но поради липсата на достатъчно финанси за сега е невъзможно. Търся спонсор който може да ми помогне :) Цената за която говоря е около 500 лева на месец...

Момче мога да ти кажа само едно, тренирай здраво и ЧЕТИ МНОГО! Ако мечтата ти е да се занимаваш с този спорт се готви да влезеш в НСА поучи малко биология, биохимия, анатомия малък си още за състезания. И недей да взимаш химии преди да си се образовал достатъчно! Този спорт е една цяла наука!!! Наблягай на здравите тренировки с големи тежести и базови упражнения, храни се правилно, здравословно и според твоя тип тяло( Ектоморф, мезоморф, Ендоморф) и ще постигнеш впечатляващи резултати. Но много е важно да разбереш, че трябва много да четеш!!!
 
От: Спонсор

И като ти дам 500 кинта какво ще спечеля? Понеже никой не би искал да работи за твоите 500 лв, защото на теб ти било кеф да вдигаш тежко. А ако някой иска да спонсорира някой, безвъдмездно, то той ще намери вече доказал се талант, а не тепърва прохождащ.
 
От: Спонсор

Не търсиш на правилно място според мен. Както някой ти обясни по-горе, хубаво е да обиколиш магазини за хранителни добавки и фитнес зали. Пусна ли тема в bb-team.org, там 100 % има момчета, минали по този път?
 

Горе