Справяне с правните аспекти на уебсайт

hafer

New Member
В миналото винаги съм работил с агенции и работата ми беше да създавам страници и съдържанието винаги ми се предоставяше - включително правните неща.

Сега, когато съм на свободна практика, се чудя как най-добре да съветвам новите фирми как да се справят с Правилата и условията и личните политики, докато създавам техните уебсайтове. (политики за бисквитки, с които съм съгласен, тъй като имам добавки, които управляват това https://xender.vip/).

Със сигурност не искам просто да избегна темата напълно, оставяйки клиентите си отворени за потенциални правни проблеми, нито искам да давам правни съвети.

Попаднах на срокове, но не знам колко солиден е този подход.

Всеки съвет от общността би бил невероятен. Бих искал да чуя как други потребители на WP се справят с това :)
 
Последно редактирано:
имаш 2 варианта:
1. Обясняваш, че това са необходими неща свързани с онлайн присъствието и е необходимо да ги обсъдят с юрист-консулт, по техен избор или по твоя препоръка (особено ако се договориш с някой такъв за комисионна )

2. Предлагаш комплексна услуга като си калкулираш цената на един такъв пакет документи и си ги действаш с юрист-консулт от името на клиента и за твоя сметка. Тук също можеш да играеш с маржа между калкулираното в цената и договореното с юрист-консулта

Много трябва да внимаваш с каква цел се прави сайта, дали ще представя фирма или продукт, или ще продава услуга или продукт. Много важен и определящ фактор е обхвата на дейността на фирмата собственик на сайта. Това понякога е определящо и къде ще бъде позициониран хостинга на сайта
 
имаш 2 варианта:
1. Обясняваш, че това са необходими неща свързани с онлайн присъствието и е необходимо да ги обсъдят с юрист-консулт, по техен избор или по твоя препоръка (особено ако се договориш с някой такъв за комисионна )

2. Предлагаш комплексна услуга като си калкулираш цената на един такъв пакет документи и си ги действаш с юрист-консулт от името на клиента и за твоя сметка. Тук също можеш да играеш с маржа между калкулираното в цената и договореното с юрист-консулта

Много трябва да внимаваш с каква цел се прави сайта, дали ще представя фирма или продукт, или ще продава услуга или продукт. Много важен и определящ фактор е обхвата на дейността на фирмата собственик на сайта. Това понякога е определящо и къде ще бъде позициониран хостинга на сайта
Бот е. АИ, доста са модерни вече.
 

Горе