Изработка на лого 14.99$

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Предлагам изработка на лого на невероятна за България цена.Цената за лого-1 концепция с брой промени по желание на клиента специално за членовете на форума е 14.99$.Логото ще бъде предназначено за уеб, няма да го правя в другите необходими формати за печат и офлайн ползване.Ако има желаещи да пишат в темата : )

Освен лого дизайн, предлагам изработка на всякакви изображения за вашите сайтове.

Лого дизайн:


2wedu0y.jpg


seoanalyzer.jpg


logo.jpg


cheti.jpg


outlets.jpg


starazagora.jpg


fnr4uv.jpg


291038i.jpg


Портфолио ТУК.

Приемам поръчки и за цялостен дизайн и изработка на уеб сайтове, цена: по договаряне.


Цени за банери:
1.Статични:
1-размер-7$
2-размера-12$
3-размера-17$
2.Анимирани-gif,не flash:
1-размер-9$
2-размера-15$
3-размера-21$

Към цената влиза 1 брой безплатна промяна, всяка следваща се заплаща по 2$.
2qamxcy.gif


baner1.gif


sizi-baner.jpg
 

Прикачени файлове

  • logo.jpg
    logo.jpg
    78 KB · Преглеждания: 25
Последно редактирано:
От: Безплатна изработка на лого

elada.jpg


Давайте ми повече инфо, не съм гадател : )
 
От: Безплатна изработка на лого

Като имаш време направи едно и за моя уеб сайт. Би трябвало да излиза в подписа ми.

Да е нещо подобно на сегашното, но да е мало по- раздвижено, че това което съм го правил е много слабо.
П.С: Не е спешно. Когато имаш време.
П.П.С Ако може използвай цветовоте от дизайна. Ако ти трябват пиши на лично да ти ги пратя като 16-ичен код.

Благодаря предварително.
 
От: Безплатна изработка на лого

Брей такава оферта не бях виждал .. :D за портфолио ли ги събираш ? Ако ти остане свободно време и ти се занимава може и на мен да барнеш някакво :)
 
От: Безплатна изработка на лого

Здравей. И аз имам нужда от лого за ИскамДаСиКупя, в замяна мога да ако имаш нужда нещо от php/html/javascript и т.н. Благодаря :)
 
От: Безплатна изработка на лого

Абонирах се за 2-ро лого за сайта в подписа ми.
 
От: Безплатна изработка на лого

Хей едно ново свежи лого за SEOanalyzer.info в подписа ми няма да е зле, когато си свободен.
Много добра оферта от твоя страна, адмирации
 
От: Безплатна изработка на лого

seoanalyzer.jpg


П.П. wessley писах ти ЛС, правя първо тези, за които имам повече инфо : ) Съобразявам с цветовете на сайта : )
 
  • Like
Реакции: mid
От: Безплатна изработка на лого

Предлагам безплатна изработка на лого.Максимум по 1 на ден ще мога.Логото ще бъде предназначено за уеб, няма да го правя в другите необходими формати за печат и офлайн ползване.Ако има желаещи да пишат в темата : )

не мога ли да получа и аз ?
 

Горе