Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

На едните при ДПС им било по-добре, на другите при Герб, а в действителност та*ака е същия при всички правителства. Вместо да се плюнчим и нареждаме помежду си по форумите да се бяхме хванали да я изметем цялата тая сган веднъж за винаги. Ще си продължаваме така докато не ни затрият като народ щото се оказа, че има повече философи по форумите отколкото мъже на улицата да речем.

По принцип не пиша в политическите теми, но ми писна да чета едно и също дето всеки го е научил наизуст.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

За да се измести сганта трябва да изберем други хора, но явно има прекалено облъчени хора. А за тези дето си въобразяват, че само телевизорът облъчва ще им кажа, че и в мрежата се навъдиха поръчкови "медии" на Пеевски и компания.
Някои хора трябва да разберат, че когато ходим на избори ние посочваме кого/кои искаме, а не се опитваме да познаем кой ще спечели, защото и да познаем вместо печалба получаваме набутвация (в случая с огромни кредити). Това дали дадена партия има или няма шанс го определяме ние, а не телевизора и алтернативните му версии в мрежата. Това, че другите говеда искат бой не означава, че и аз на стадния принцип трябва да търча след тях за ядене на бой на основание "така правят другите".
Ще се повторя, но ме е срам от хора, които с действие или бездействие подкрепят национални предатели. Все повече се убеждавам, че болшинството изпитва невероятно голямо удоволствие от това да страда.
 
От: От: От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Ако някоя партия прави мизерии, в никакъв случай не трябва да се гласува за нея, а за друга (партии бол).
голям олигофрен си, така ще те оправят всичките, заслужавате си съдбата!
 
От: От: От: От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

голям олигофрен си, така ще те оправят всичките, заслужавате си съдбата!
Дори да искам да ме оправя някой друг, тези, които ни оправят, са все едни и същи. Явно си ги обичаме щом си ги искаме точно тези и не щем да им изневеряваме.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Да се включа и аз, когато интереса клати феса, правителството може да изкара и цял мандат, искам да попитам две неща:
1. Можели Цветанов да бъде председател на комисията по СРС при положение, че има ефективна присъда точно за слаб контрол сиреч злоупотреба с тях. Питам вдигна се голям шум за Пеевски, а сега всички мълчат като нас*рани. Не ви ли говори това за организирани протести.
2. Очаквате ли някаква промяна при положение, че всички си ги знаем само постовете има са различни.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Да се включа и аз, когато интереса клати феса, правителството може да изкара и цял мандат, искам да попитам две неща:
1. Можели Цветанов да бъде председател на комисията по СРС при положение, че има ефективна присъда точно за слаб контрол сиреч злоупотреба с тях. Питам вдигна се голям шум за Пеевски, а сега всички мълчат като нас*рани. Не ви ли говори това за организирани протести.
2. Очаквате ли някаква промяна при положение, че всички си ги знаем само постовете има са различни.

1- не
2- да
3- не
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Не ни стигат вестниците-боклуци, където всеки може да си изрази мнението в електронния им вариант, ами сега и този полезен форум го налазиха партийни пристрастия. Тъжно е наистина да живееш в тази страна, но още по-тъжно е за младите, които са основни ползватели на форума, че някои от тях са все още тука.
 

Горе