Статии написани на английски език

ivanovvarna

New Member
Здравейте, от доста време търся начин, да продам или да си докарам някой лев от няколко статии (49 на брой) написани на английски език, но нищо немога да измисля и затова, имам няколко въпроса. В кой сайт да ги продам? За колко пари, мога да ги продам? При условие, че са написани на отличен английски език, всяка една статия се състои от 500+ думи, проверени са за дублирано съдържание в интернет и такова липсва. Отнасят за известни англичани, като кралица Елизабет, Ч. Дарвин и някои събития от английската история ... Ежедневно търся проекти в freelancer[dot]com но засега няма нищо. Мислех си, да ги предложа в Fiverr[dot]com. Пуснал съм обяви и в български сайтове, но няма никакъв резултат. Всякакви напътствия ще са добре дошли !
 
От: Статии написани на английски език

пусни една обява в правилната секция в ПАЗАРА след като натрупаш достатъчно мнения (10) и вероятно ще успееш бързо да ги продадеш. Аз ти препоръчвам да ги пуснеш поотелно и на пакет, защото като гледам тематиката е доста специфична и много приятно би се вързала в един сайт, а не разхвърляна по няколко.

успех
 

Горе