Статии

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
колко струва преразказването на текст - различен е, но средно 200-300 думи

да се преразкаже и да останат 50 думи, т.е. не искам да се преразказва всичко а само 1-2-3 изречения (50 думи)

искам цена за:

под 100 броя
от 100-200 броя
от 200 нагоре

тема: софтуер, описания на програми
 
От: Статии

Под 100 думи=0,20$
От 100 до 200 думи= 0,50$
Над 200 думи= 1$

Разплащанията стават през PayPal. При поръчка на 10 статии, получавата подарък 1 безплатно. При поръчване на 20 статии, получавате 2 безплатно и така на горе, предполагам се досещате.
П.П. Не е нужно статиите да се поръчват наведнъж, може една днес, две утре, пет вдруги ден и т.н.
За повече информация на ЛС.
 
От: Статии

Под 100 думи=0,20$
От 100 до 200 думи= 0,50$
Над 200 думи= 1$

Разплащанията стават през PayPal. При поръчка на 10 статии, получавата подарък 1 безплатно. При поръчване на 20 статии, получавате 2 безплатно и така на горе, предполагам се досещате.
П.П. Не е нужно статиите да се поръчват наведнъж, може една днес, две утре, пет вдруги ден и т.н.
За повече информация на ЛС.

Цените са добри. Остава и качеството да е на ниво!
 
От: Статии

Под 100 думи=0,20$
От 100 до 200 думи= 0,50$
Над 200 думи= 1$

Разплащанията стават през PayPal. При поръчка на 10 статии, получавата подарък 1 безплатно. При поръчване на 20 статии, получавате 2 безплатно и така на горе, предполагам се досещате.
П.П. Не е нужно статиите да се поръчват наведнъж, може една днес, две утре, пет вдруги ден и т.н.
За повече информация на ЛС.

ами ти не ме разбра какво искам...

кажи ми цена за преразкаване на статия състояща се от 50 думи

ще ми трябват 500 статии1! - казвам го за твой ориентир

п.п. не мисля че ще получ по-дбро предложение от това което вече имам, така че, може да се затваря темата.
 
От: Статии

Само да кажа, че такъв голям проект ще ми е трудно да поема. Мога да поема за начало 100 статии, защото нямам много време. Иначе за 50 думи статия, 0,10$.
 
От: Статии

Много ми е интересно как ще се развие темата и дали ще получиш 500 статии, пусни ъпдейт след време да разберем.
 

Горе