Съвет за нов сайт

wood

Well-Known Member
Преди два дни пуснах този сайт: www.seo-bg.net, има и версия на англииски. Все още в българската версия превеждам и търся някой да преведе техническите термини/ писах тук във форума /.
Та въпросът ми е, какво да пипна още по него, приемам съвети и критики. С течение на времето ще добавям още безплатни инструменти.

P.S.
Имам проблем с кирилицата, за сега се спира темата докато се оправи сайта.
 
Последно редактирано:
От: Съвет за нов сайт

Ами ето за това говорех, като има проблеми по сайта да отстранявам навреме. Аз също съм с Firefox 3.6.16 но всичко беше наред...но сега като си изчистих кеша се появи и при мен шльокавица. Мерси за , ще отстраня проблема.
 
От: Re: Съвет за нов сайт

Ами тъй като не си бях изчистил кеша не бях забелязал този проблем...:(
В момента се опитвам да отстраня този проблем. Моля ако има други проблеми пишете...
 
Последно редактирано:
От: Съвет за нов сайт

УТФ 8.. като можем да прочетем какво пише - питай пак за мнение :)
 
От: Съвет за нов сайт

Google Chrome - българската версия ми е на шльоковица
 
От: Съвет за нов сайт

УТФ 8.. като можем да прочетем какво пише - питай пак за мнение :)

Прав си, нека за сега да спрем темата. След като оправя нещата тогава пак ще искам съвет и мнение.
Съжалявам, не съм догледал нещата...но англииската версия си работи. Там може да се даде мнение. Българската версия ще бъде само преведена, но със същите функции.
 
Последно редактирано:
От: Съвет за нов сайт

Като функционалност ми харесва.Хубава идея :) Поздравления !
 
От: Съвет за нов сайт

Що за хостинг... и домейн. Тея скриптове ги има хиляди в нета, много трудно ще изборбиш с тоя домейн и хостинг първи позиции, да не говорим, че HTML кода е един и същ и гугъл ще те сложи на майната си като види дубликейт контента.
 
От: Съвет за нов сайт

И на мен ми харесва като идея :) Браво!
Може като го оправиш да си го сложа у фаворитите :)
 
От: От: Съвет за нов сайт

Що за хостинг... и домейн. Тея скриптове ги има хиляди в нета, много трудно ще изборбиш с тоя домейн и хостинг първи позиции, да не говорим, че HTML кода е един и същ и гугъл ще те сложи на майната си като види дубликейт контента.

Чакай сега AlanFort, аз не съм казал че искам да се боря за първо място и да просперирам с този домейн и сайт, колкото толкова. Просто ми хареса скрипта и реших да го преведа на български / има бол такива скриптове в нета, но изцяло преведени на български са малко, поне аз не видях някой изцяло преведен / . Пък и от време на време ще добавям по някой нов инструмент или услуга. Колкото до домейна си прав, когато ми хареса и намеря някой хубав домейн този ще го махна. Но за сега докато скрипта се оправи не искам да съсипвам някой добър домейн. За хоста, докато оправя всичко сайта е качен на Гатора, след това ще го прехвърля на Суперхостинг за България. Просто този сайт го правя в свободното си време.

Някой би ли погледнал сега страниците дали имат проблем с кирилицата. Да добавя че страниците не са преведени изцяло, превеждал съм тук там по файловете за да видя дали има някъде проблем.
 
Последно редактирано:
От: От: Съвет за нов сайт

Чакай сега AlanFort, аз не съм казал че искам да се боря за първо място и да просперирам с този домейн и сайт, колкото толкова.
Хубавото на този форум е, че няма да намериш само 1 мнение, тоест има различни хора, които се занимават с различни неща.
Дизайнера ще ти каже какво да пипнеш по дизайна
Програмиста ще ти каже какво може да се подобри като цяло
Някой дето се занимава със seo ще почне да измерва и одитва сайта и ще почне да дава критика, а пък аз не се сдържах да не изкоментирам домейна ти и дубликейт контента, който ще ти е проблем, все пак да си знаеш. Нали все пак като правим нещо, не го правим само за удоволствие? Мислим как ще изкарва пари, как ще го вдигаме в гугъл и т.н.., нормално е да се кажат тези неща, човек да си направи смветка.
 
От: Съвет за нов сайт

Прав си AlanFort, аз за това писах тук... който иска да си даде мнението и съветите. Приемам всякакви критики и съвети. Както казах преди това този домейн няма да бъде, вече и хубав домейн имам за този сайт, новият домейн ще се хоства на Суперхостинг. А за дубликейт контента пак си прав, но всичко ще е преведено на български и с по подробно описание на инструментите...така че се надявам и този проблем да се намали поне от малко.
 
От: Съвет за нов сайт



Търся някой да преведе останалата част от сайта. Някой с добър англииски. Пишете на ЛС за цената.
 
Последно редактирано:
От: Съвет за нов сайт

Сайта www.seo-bg.net вече е преведен изцяло на български, с нов хостинг и домейн.
Ще се старая всеки месец да добавям по някой нов модул или екстра за сайта.
Приемам съвети относно сайта, какво бихте искали да се включи още в него.
 
Последно редактирано:
От: Съвет за нов сайт

За Мозила в заглавието на сайта ми излизат две въпросителни. Иначе сайта изглежда доста подреден!
 
От: Съвет за нов сайт

Зная за този проблем SEO �?нструменти...но като напиша в админ панела буквата И и ми се чупи целият сайт. Опитвам се да го отстраня, но засега без голям успех. Ще открия проблема...:)
 

Горе