Търся: * ТЪРСЯ * Изработка на Онлайн магазин, миграция и поддръжка

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте Колеги,

От 2 години почти полвам платформата на ГОМБА ШОП, но бих искал да намеря Фирма или лице, които да ми изградят собствен Онлайн магазин с блог и да мигрират съдържанието от платформата на новия проект.

Също така, ще ми е нужна ѝ поддръжка.

Очаквам да чуя вашите коструктивни мнения и Оферти на ЛС.

Моля, без СПАМ! Бъдете здрави!
 
Здравей.

Има ли бюджет заделен за проекта и това с импорта? Питам да видя кой мога препоръчвам. От тук. Успех
Безплатен обяд няма. Отворен съм за оферти, по всяко време на ЛС. Разбира се, че препоръките от теб ще ми бъдат от голяма полза. Благодаря!
 
Направете го като конкурс.

Тук все се пускат конкурси за лога и всички знаем дизайнерите и нивото на всеки от тях.
С девовете е съвсем различно положението - засипват те с оферти, "препоръки", фалшиви портфолиа и омайни речи на лични, после наинсталват 63 плъгина, накрая те бутат на някой съмнителен хост... и след няколко месеца трябва да повтаряме упражнението :)

Пък като е публично, всички ще видят, ще коментират, Скай ще изкритикува и резултатът ще е оптимален.

ПП: хем и форумът ще живне малко.
 
мога да ви предложа добро решение, но цената няма да е 200-300лв :)
вариантите са:
wordpress + woocommerce
magento
open cart (лично не препоръчвам)
laravel, но от къстъм решение надали се интересувате
 
мога да ви предложа добро решение, но цената няма да е 200-300лв :)
вариантите са:
wordpress + woocommerce
Както казах, оферти приемам само на ЛС. Ако смятате, че имате потенциала, знанията и можете да свършите качествено работата, моля пишете там! Благодаря!
 

Горе