Теглене на пари от paypal в картата

От: Теглене на пари от paypal в картата

Благодаря много , ама мога да те засипя със въпроси , че много неща не са ми ясни. Сега като натиснах Status: Unverified Get verified и ми вземат 1,5$ не си го преведох много добре , какъв 4 цифрен код какви неща след 2-3 дни. Ако може и ако не досаждам ще ми разясниш ли какъв е алгоритъма? Ако не можеш все пак ти благодаря.

Ще намериш 4 цифрения код в банковото извлечение. Ще трябва да го въведеш за да потвърдиш, че картата/сметката е твоя.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Гледай да не сбъркаш кода, защото ще трябва да си вадиш нова карта - старата няма да я приема.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Гледай да не сбъркаш кода, защото ще трябва да си вадиш нова карта - старата няма да я приема.

като не ми се ходеше до банката и пратих мейл от банкирането да ми дадат кода и явно са ми пратили друго, е сега поне ще знам да не ме смързява и да си свърша работата като хората, пък и няма да се набетам с 4 лева отново :)
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Не е добра идея да нямаш електронно банкиране и затова да се налага да ходиш до банката. А и това с даването на информация по електронната поща, ми се вижда голяма дупка в сигурността. Коя е тази банка, която ти праща по електронната поща без криптиране конфиденциална информация? Така всеки може да се регистрира в PayPal с твоята карта.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

пратиха ми само кода, а на банкирането ми излиза код който вкарах и беше не това което искат и затова, но вече съм патил и няма да се повтори
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Те са доста цифри там, може лесно да ги объркаш, ако не си чел внимателно кое се търси.

В някои случаи може да изглежда така: PP*1234CODE (кодът е "1234"), в други случаи може да 1234PAYPAL--*EXPUSE (пак "1234" е кода).
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Те са доста цифри там, може лесно да ги объркаш, ако не си чел внимателно кое се търси.

В някои случаи може да изглежда така: PP*1234CODE (кодът е "1234"), в други случаи може да 1234PAYPAL--*EXPUSE (пак "1234" е кода).

И аз имах същия проблем в началото. Моята банка е procreditbank и първата ми дебитна карта, не знаех как да въведа кода за paypal, затова реших да ида в банката и да разпитат. Дадоха ми го там и ми казаха, че с онлайн банкиране мога да го намеря. Наскоро си бях направил 2ра дебитна и като си направих 2ри PayPal, намерих кода в онлайн банкирането и си спестих едно размотаване до банката.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Нелегално е да имаш повече от един персонален PayPal акаунт. Може да ти затрият и двата завинаги, ако те хванат. Иначе няма проблем да имаш един личен и един бизнес акаунт.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Като хванат 100-ина като него ще изгърмим всички :D
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Лоша работа значи. С реално ip съм и шанса да ме хванат е по-голям предполагам :D
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Не е само до IP адреса. Не знам защо, ама много хора си мислят, че ако са с динамични IP адреси ще им е по-лесно да лавират.
 

Горе