Това пък какво е ?

defteros

New Member
<html>
<head> </head>
<body> </body>
</html>

<meta name=" content=" />
Опитвам се да вмъкна в една от статиите си тези елементи, където пиша върху оптимизацията, но вместо това ми излиза надпис-
Вашият HTML код не може да бъде приет: Tag is not allowed: <html>

Някакви идеи за разрешаване на този проблем? Все пак ми се налага да вмъквам горните. Става въпрос са статия,а не за редактиране на HTML код.
 
От: Това пък какво е ?

Къде искаш да ги сложиш? Ако е в кода на самата статия е нормално да ти дава грешка, защото като я публикуваш и стават два <html> тага.

PS: На блога ти за оптимизация текстовете в черно малко трудно се четат, бели мисля че ще са по-добре :)
 
От: Това пък какво е ?

Пробва ли с blogquote (кавичките) трябва да стане. Като е просто пейстнат тага смахнатия блогър явно го отчита като втори <html> таг, щото като публикуваш статията той я слага на нова страницата, която вече има такъв таг. Не знам дали ме разбра :)

PS: и с blogquote дава грешка. При мен дори ми ги маха сам. Аз затова мразя blogger- грозни темплейти и подобни мизерии.
Ако никой не ти даде решение може да ги сложиш на картинка. Sorry, че не можах да ти помогна :)
 
Последно редактирано:
От: Това пък какво е ?

абре шефе, нали не се опитваш да вкараш чрез WYSIWYG едитор мета тагове? иначе мета таговете трябва да са вътре в хед тага а не както си го сложил в началото, всъщност не мога нещо да вдяна какво се опитваш да направиш, чист хтмл ли ти е сайта или някаква система или...?
 
От: Това пък какво е ?

Превключи на WYSIWIG режим. Другия вариант е да ползваш конвертор като този:

http://www.eblogtemplates.com/blogger-ad-code-converter/

Преди конвертирането:

Код:
<html>

След конвертирането:

Код:
&lt;html&gt;
 
От: От: Това пък какво е ?

Пробва ли с blogquote (кавичките) трябва да стане. Като е просто пейстнат тага смахнатия блогър явно го отчита като втори <html> таг, щото като публикуваш статията той я слага на нова страницата, която вече има такъв таг. Не знам дали ме разбра :)

PS: и с blogquote дава грешка. При мен дори ми ги маха сам. Аз затова мразя blogger- грозни темплейти и подобни мизерии.
Ако никой не ти даде решение може да ги сложиш на картинка. Sorry, че не можах да ти помогна :)

Май само ти ми разбра:) И аз те разбрах- блогър явно го отчита като модификация на кода. Намерих решението. Махнах кавичките и блогър вече си го публикува като обикновен текст. Тенкс! :mrgreen:
 
От: Това пък какво е ?

Между другото и решението на happyslacker става. Копнах конвертирания текст и го сложих в една публикация, не ми даде грешка и в поста излезе така:

Код:
<html>
 

Горе