Трафик към сайт в hit.bg

Blue-Monday

Member
Добър ден,

имам един сайт в hit.bg, за който съм замслил един пъклен план! Ако успея, трафикът му ще скочи до небето, и започнах да се чудя до колко импресии на ден би издържал. В hit.bg не пише нищо за месечен трафик и други такива подправки.

Моля, ако някой има посещаван сайт в hit.bg, да сподели малко опит. И да нямате сайт, какво мислите по въпроса?
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Твоят пъклен план намесва ли спам в скайп, понеже преди време @cska_fan беше направил една мизерийка, с която достигна около 10 к уникални за деня, след което акаунтът му беше закрит?
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Имам домейни и хостове за целия китайски народ, обаче те нямат PR. Поради едно лошо качество, което притежавам(нетърпеливост) не мога да чакам половин-една година да натрупат авторитет. Този сайт в hit.bg е от 2006-та година и е доста уважаван от G, нищо че е помиярски. Предпочитам да работя над него, вместо да си губя времето с нови домейни.
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Слагаш в хит бг един 301 редирект и серпа ще се премести на новия домейн. Няма нужда да чакаш.
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Слагаш в хит бг един 301 редирект и серпа ще се премести на новия домейн. Няма нужда да чакаш.

Труно ще стане да сложи редирект 301. Нищо повече от един meta redirect не може да направи.
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Що? Няма ли достъп до хтацес-а?
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Сървърите им не потдържат хтацес и php
:shock::shock::shock:

Е как така?
За пхп ми е ясно, ама хтацес се поддържа от apache и от IIS. Какъв сървър имат че да не поддържа хтацес?
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Аз имам един в хит.бг , има дни в годината когато трафика лудва.. при 1000 уникални се скапва :)
Но това е при мен, незнам дали при всички се получава така, понеже има сайтове в хит.бг с ежедневен трафик от 2-3к
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

Твоят пъклен план намесва ли спам в скайп, понеже преди време @cska_fan беше направил една мизерийка, с която достигна около 10 к уникални за деня, след което акаунтът му беше закрит?
Не акаунтът ми не беше закрит, а просто сървърът не издържа.
След това в един сайт имах 800-900 и пак не издържа.
 
От: Трафик към сайт в hit.bg

@bekyarov, има ли действително сайтове в hit.bg с по 2-3 хиляди уникални на ден?

Възможно е по-старите сайтове да са разположени на някакви по-стари и по-слаби сървъри, а сайтовете, които са създадени по-скоро да са на по-мощни сървъри.
 

Горе