Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
Много яко как путинофили наричат цензура призивите да се забрани публикуването на фалшиви новини.
Хем рипат срещу демокрацията хем искат да се възползват от всичките и блага 😀
Искаш да се забранят всички соросоидни медии в България? Що така?
 
Голяма мъка е тук, влизаш и четеш само повърнатото на бабички и дядовци. Добре, че има тук там някой скамер да продава нещо... Време си е за сериозна промяна и то в бизнес насока и без тези гадости.
 
В темата за Украйна не знам дали има путинофил, който реално да е предприемач.
Тези най-долните, където само четат каквото им спусне Мутрофанова и РИА/ТАСС са някакви безработни отрепки, където цял ден само се карат с хората.
Имат и един бияч, където онзи ден щеше да спира самолета на Зеленски, ама пак се покри.

Не виждам как подобни индивиди допринасят каквото и да е във форума. Добре е да има свобода на словото, всяко мнение да се зачита, но те не са предприемачи. По-лошото е че отиват и серат по други теми и смъкват нивото на форума.

Игнорирал съм ги почти всичките, но това е само частично решение.
Точно ти си един от най-активните участници в Укро темата. Щом толкова разпалено критикуваш други че били путонофили, значи ти си доста краен путинофоб. Когато ти стоиш толкова изявено от едната страна на спора и искаш да бъдат премахнати постовете на тези от другата страна, това те прави един най-обикновен мрънкач, незачитащ ничие мнение освен своето, борещ се за това да има повече цензура по света. Преди да критикуваш другите си, първо погледни себе си.

А с цялото си отношение, надали си предприемач. Клиентите няма да търпят такова отношение.
 
Точно ти си един от най-активните участници в Укро темата. Щом толкова разпалено критикуваш други че били путонофили, значи ти си доста краен путинофоб. Когато ти стоиш толкова изявено от едната страна на спора и искаш да бъдат премахнати постовете на тези от другата страна, това те прави един най-обикновен мрънкач, незачитащ ничие мнение освен своето, борещ се за това да има повече цензура по света. Преди да критикуваш другите си, първо погледни себе си.
това би важало ако не ставаше дума за мнения които се присмиват и подкрепят убийства и изнасилвания на деца.
Прави разлика
 
Тука сте по-зле и от детската градина. Всеки недоволен от нещо си пуска теми и анкети, и непрестанно мрънка към админите. Кога ще се научите, че няма все да държите мама за полата. Научете се да се оправяте сами! Има опции игнор, а и никой не ви кара да четете или пишете по теми от офтопика. Форумът си е разделен на секции и всеки, който иска да прави бизнес може да си го прави, без нищо да му пречи. Много принцеси изроди тоя джендърски модерен свят...
 
Тука сте по-зле и от детската градина. Всеки недоволен от нещо си пуска теми и анкети, и непрестанно мрънка към админите. Кога ще се научите, че няма все да държите мама за полата. Научете се да се оправяте сами! Има опции игнор, а и никой не ви кара да четете или пишете по теми от офтопика. Форумът си е разделен на секции и всеки, който иска да прави бизнес може да си го прави, без нищо да му пречи. Много принцеси изроди тоя джендърски модерен свят...
Виж поста преди твоя, някои неща не може и не трябва да се поминават.

Твоето го разбирам така - аз ще си правя какво си искам а пък вие ако възроптаете сте джендъри...
 
Точно ти си един от най-активните участници в Укро темата. Щом толкова разпалено критикуваш други че били путонофили, значи ти си доста краен путинофоб. Когато ти стоиш толкова изявено от едната страна на спора и искаш да бъдат премахнати постовете на тези от другата страна, това те прави един най-обикновен мрънкач, незачитащ ничие мнение освен своето, борещ се за това да има повече цензура по света. Преди да критикуваш другите си, първо погледни себе си.

А с цялото си отношение, надали си предприемач. Клиентите няма да търпят такова отношение.
Бъркаш се.
Аз не искам да се премахнат другите мнения. Аз искам да се премахнат всички - цялата секция Политика. Всяка една тема там е засрана и практически цялата секция няма никаква стойност към форума.
 
Виж поста преди твоя, някои неща не може и не трябва да се поминават.

Твоето го разбирам така - аз ще си правя какво си искам а пък вие ако възроптаете сте джендъри...
Не аз обиждам наляво и надясно, и хейтвам всяко мнение, различно от моето ;)
 
Виж поста преди твоя, някои неща не може и не трябва да се поминават.
Батальонът е обвиняван в извършване на изтезания и военни престъпления,[9][10] както и за връзка с неонацистката идеология.[11][12] Азов използва противоречиви символи, включително варианти на волфсангел, използвани от дивизиите на Вафен-СС и Вермахта.
Азовският баталион е описван като крайно-дясна милиция, с връзки към нео-нацизма и членове, които носят нео-нацистки и SS-символи, и също така изразяват нео-нацистки възгледи.

Мисията им е да поведат белите раси за оцеляване.

Значи си против всички чернокожи ? Демокрация голяма.
Значи си против християнството ? Демокрация голяма

Това няма как да се подмине. За това нещо трябва да си в затвора мой човек!
В почти всички държави е нарушение на закона.

Говоря за профилната ти снимка, не за украинците
 
Последно редактирано:
Тука сте по-зле и от детската градина. Всеки недоволен от нещо си пуска теми и анкети, и непрестанно мрънка към админите. Кога ще се научите, че няма все да държите мама за полата. Научете се да се оправяте сами! Има опции игнор, а и никой не ви кара да четете или пишете по теми от офтопика. Форумът си е разделен на секции и всеки, който иска да прави бизнес може да си го прави, без нищо да му пречи. Много принцеси изроди тоя джендърски модерен свят...
Именно.

Бъркаш се.
Аз не искам да се премахнат другите мнения. Аз искам да се премахнат всички - цялата секция Политика. Всяка една тема там е засрана и практически цялата секция няма никаква стойност към форума.
Въобще не се бъркам. Ти сам отделяш от времето си за да следиш и пишеш точно в политическите теми. Вместо да правиш нещо друго по-полезно, ти отделяш от времето си и полагаш усилието да влизаш в политическите теми за да критикуваш инакомислещите. Точно ти имаш голям принос за това тези теми да имат такава популярност. И после идваш и казваш "Ама аз искам цялата секция в която пиша да се махне". Това което искаш е да пропагандираш своето мнение и да бутнеш отсрещното мнение чрез цензура. Поне си признай очевидното.
 
Точно ти си един от най-активните участници в Укро темата. Щом толкова разпалено критикуваш други че били путонофили, значи ти си доста краен путинофоб. Когато ти стоиш толкова изявено от едната страна на спора и искаш да бъдат премахнати постовете на тези от другата страна, това те прави един най-обикновен мрънкач, незачитащ ничие мнение освен своето, борещ се за това да има повече цензура по света. Преди да критикуваш другите си, първо погледни себе си.

А с цялото си отношение, надали си предприемач. Клиентите няма да търпят такова отношение.

Той почти не е писал в неполитически теми откак се е регнал (сравнително наскоро).

Или е поредния платен пропагандатор с политически амбиции като предишния дето си изтри темата, или е поредното сдухано АйТи дето се е набълбукало с твърде много Интернет :)
 
Именно.


Въобще не се бъркам. Ти сам отделяш от времето си за да следиш и пишеш точно в политическите теми. Вместо да правиш нещо друго по-полезно, ти отделяш от времето си и полагаш усилието да влизаш в политическите теми за да критикуваш инакомислещите. Точно ти имаш голям принос за това тези теми да имат такава популярност. И после идваш и казваш "Ама аз искам цялата секция в която пиша да се махне". Това което искаш е да пропагандираш своето мнение и да бутнеш отсрещното мнение чрез цензура. Поне си признай очевидното.
Добре че си ти да ми кажеш какво съм искал да кажа. Не знам какво щях да правя без твоята помощ, за да се изразявам по-добре.
 
Нали знаеш , че българина разбира най много от политика .... като гледам какви фашистки аватари и лозунги има тук едва ли са предприемачи , а по скоро ламери!
Много Контри тука нещо. Ще пусна анкета дали да има контри във форум за предприемачи? Под предприемачи разбирай ''аутисти, които чат-пат кодят''.
 
Да си призная ... дойдох от Канада да ви оправям по мой си начин ама избухна войната в Украйна и Христо и Бойко ме заклещиха в ъгъла да ме клецат и нямах избор да не подкрепя зеления човек! Извинявам се за което ама няма друг начин!
 

Прикачени файлове

  • CEA4BE50-1AEB-49B1-A97A-9DFB74395895.jpeg
    CEA4BE50-1AEB-49B1-A97A-9DFB74395895.jpeg
    68.1 KB · Преглеждания: 8
Тая Митрофанова е развързала кесията, дейба...

А аз се бъхтя безплатно вече 9 години. :confused:
 
Ако искаш аз ще ти дам 5 лв и после ти ще ми ги върнеш.
Мите, ти ли си, кака? Що така се премени?
 

Горе