Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
След като е било неразбрано - ето го предложението, Блинки и без това е почти нон стоп тука, да пробва един тест - да затваря и отваря раздела, примерно през 4 часа за 3 дни, през деня да видим ще има ли промяна.
е той затвори ли раздел Политика точно 10 минути след това ще се появи раздел +18 който ще замени по популярност раздел Политика :) Така стана навремето в дата.бг :)
 
Дефе, въшко нищожна, не си мисли, че и ти ще ми се катериш по главата, за да спечелиш поне минимални симпатии от дебили, дето са ги правили в аналното отвърстие и от там се излезли.

Имаш си проблеми, пий си хапчетата и не ме занимавай, защото лампичката на търпението ми свети в червено. ;
Смятай, щом и той си го позволява. Кажи му, милейди. :D Сподели като ти светне G-точката. С другото не ни занимавай. ;)
 
това казано от изявен ФАШИСТ още повече няма стойност ! Ти не разпознаваш в себе си фашистките ти идеологии? Погледни се отстрани ако все пак знаеш как да го направиш и ще се отвратиш от себе си! Дребнав , заяждащ се и ползваш едни и съши опорки като "руски изнасилвачи", ватници и т.н. Ти имаш ли други думи в речника си? Прочел ли си и една книга в живота си? Не си със сигурност!
Фашист, фашист, ама поне е последователен и не е лицемер, който в единия пост назидава някого, че обиждал, а в следващия НАПЪЛНО НЕЗАСЛУЖЕНО започва да се рови в яйчниците на хората и да коментира изключително лични въпроси.

п.с. моля мангалите да не ме цитират и да не правят жалки опити за комуникация с мен.
 
Последно редактирано от модератор:
е той затвори ли раздел Политика точно 10 минути след това ще се появи раздел +18 който ще замени по популярност раздел Политика :) Така стана навремето в дата.бг :)
Да бе, въобще какво стана с пионерските сайтове. Щях да пускам една тема по върпоса, ама сякаш няма смисъл.
Примерно hit.bg това някаква...хм... някакво сектантство ли е, за пари ли става въпрос, за някакви особени идеи ли? В смисъл домейна си го държат но дотолкова.

Иначе нали виждаш какво става, сега ще се изтъпанчат за форумни кодошлии и класически тролове и ще съсипят дори елемнтарните наченки на дискусия, тя е съсипана т.е.

@nandibandi Може да се пробваш, но едва ли ще се получи. На теб поне аз гледам като форумната баба яга (а си милсля че и други) и поне аз съм ти свикнал на маниера. И не иглежда да си лош човек. Но не мога да кажи че си от тия дето просто палят от копче, щото като не ти е удобно си мълчиш.
Така или иначе не знам що се заяждаш, ама давай де. :)
 
Да бе, въобще какво стана с пионерските сайтове. Щях да пускам една тема по върпоса, ама сякаш няма смисъл.
Примерно hit.bg това някаква...хм... някакво сектантство ли е, за пари ли става въпрос, за някакви особени идеи ли? В смисъл домейна си го държат но дотолкова.
Hit.bg го купиха като доставчик на интернет основно и спряха услугата за фрий хостинг za html заради конфликт с търговската верига ХИТ. Дата.бг го купи медийна група на Спортал и уж щяха да го подържат , но изглежда имат други намерения защото ту работи ту не работи.. въпрос на късмет е да го видиш онлайн. Аз бях админ навремето в датата и съм един от създателите на секцията +18 която направо изби кочината от посещения. Българина е фетишист и секс манияк каквото и да си говорим.
 
Hit.bg го купиха като доставчик на интернет основно и спряха услугата за фрий хостинг za html заради конфликт с търговската верига ХИТ. Дата.бг го купи медийна група на Спортал и уж щяха да го подържат , но изглежда имат други намерения защото ту работи ту не работи.. въпрос на късмет е да го видиш онлайн. Аз бях админ навремето в датата и съм един от създателите на секцията +18 която направо изби кочината от посещения. Българина е фетишист и секс манияк каквото и да си говорим.
sportal e na бнт пък те са много особени сектанти, един мой приятел мине не мине време че нова утрепаха vbox ама нямам мнение щото vbox като цяло почти не съм стъпвал :)
 
sportal e na бнт пък те са много особени сектанти, един мой приятел мине не мине време че нова утрепаха vbox ама нямам мнение щото vbox като цяло почти не съм стъпвал :)
Една от знаковите медийни спортни марки в България – Sportal Media Group (Спортал Медия груп), е на път да смени собственика си. Новият собственик ще е базираната в Швейцария компания Ringier, става ясно от официално прессъобщение.

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/moresport/chujda-kompanija-kupuva-sportal-news_1571415.html © Actualno.com
 
На теб поне аз гледам
Мнението ти за когото и да е тук няма никаква стойност, предвид факта, че на теб всички до един гледаме като на психично болно същество, страдащо от липса на внимание.

Не, не съм лош човек, но не съм и изтривалка, с която разни отрепки (включително ти) можете да се гаврите. Намесваш ме в болните си брътвежи без никаква връзка и причина, за да ме предизвикаш. Знаеш, че мога яко да те запсувам, а мога и да общувам нормално. Както си го поръчаш, така ще си го получиш.

Не се занимавай повече с мен. Измисли си друг начин да привличаш внимание. Пожелавам ти успех.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Мнението ти за когото и да е тук няма никаква стойност, предвид факта, че на теб всички до един гледаме като на психично болно същество, страдащо от липса на внимание.

Не, не съм лош човек, но не съм и изтривалка, с която разни отрепки (включително ти) можете да се гаврите. Намесваш ме в болните си брътвежи без никаква връзка и причина, за да ме предизвикаш. Знаеш, че мога яко да те запсувам, а мога и да общувам нормално. Както си го поръчаш, така ще си го получиш.

Не се занимавай повече с мен. Измисли си друг начин да привличаш внимание. Пожелавам ти успех.
днес си запалила яко метлата обаче... рядко те виждам в такова състояние :)
 
рядко те виждам в такова състояние

Обикновено зависи от околната обстановка. Когато не ме нападат съм Добринка Златкова. ;)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Обикновено зависи от околната обстановка. Когато не ме нападат съм Добринка Златкова. ;)
да знаеш , че това ще ти стане нарицателен прякор - Добринка Златкова :) Междудругото забелязвам , че русенската принцеса @Беджев Стил повече спря да се обажда като черна станция по темата :) Дали пък не се е засрамил или просто видя накъде духа вятъра :)
 
Обикновено зависи от околната обстановка. Когато не ме нападат съм Добринка Златкова. ;)
Не знам защо правиш така, ако исках да те нападам или осмивам можех да го направя чрез куот на някой друг.
Не се ли усещаш, че има елементи, които се опитват да те вземат за подигравка при всеки удобен случай. Ако не им дадеш повод ще си измислят, но ти им даваш.
Тази метла която яздиш не е вълшебното килимче.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не знам защо правиш така, ако исках да те нападам или осмивам можех да го направя чрез куот на някой друг.
Не се ли усещаш, че има елементи, които се опитват да те вземат за подигравка при всеки удобен случай. Ако не им дадеш повод ще си измислят, но ти им даваш.
Тази метла която яздиш не е вълшебното килимче.

Знаеш ли как се нарича биологична единица, която си търси гостоприемник, за да съществува за негова сметка? Нарича се паразит. Опита се да се прикачиш към Контра-та, но не успя (признавам му на човека, има желязна противопаразитна защита), затова реши да опиташ с мен, понеже паля по-бързо и евентуално ще легитимирам жалкото ти съществуване, като реагирам на глупостите ти. Е, успя. Получи своите 5 минути слава и си начеса мазохистичната краста.

Сега се разкарай, защото си слагам противопаразитната каишка. Повече няма да комуникирам с теб. Къш!
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Знаеш ли как се нарича биологична единица, която си търси гостоприемник, за да съществува за негова сметка? Нарича се паразит. Опита се да се прикачиш към Контра-та, но не успя (признавам му на човека, има желязна противопаразитна защита), затова реши да опиташ с мен, понеже паля по-бързо и евентуално ще легитимирам жалкото ти съществуване, като реагирам на глупостите ти. Е, успя. Получи своите 5 минути слава и си начеса мазохистичната краста.

Сега се разкарай, защото си слагам противопаразитната каишка. Повече няма да комуникирам с теб. Къш!
Използват те за изтривалка, но сега ще си направят и изводи че те свалям. Както и към всеки друг който има някакви "беседи" с твоя милост.
Онлайн взаимоотношенията са трудно преценими, човек залага най-вече на собствено усещане.
@Vbb ме кефи, @contra не и с него от моя страна съм приключил. Той е минал granicata.
Това е, опорстваш да има конфликт, но ще бъде много трудно, няма основи за конфликт между мен и теб.
 
Понеже някой все още не вярват колко е вързана политиката с предриемачеството нека да коментират проекта кмета на София :)

Завършва Американския университет в Благоевград през 2001 г. Създава Телерик - 2002 г. Само с лични спестявания!!! 2004 г. вече печели милион. Направо е за президент.....
 
Понеже някой все още не вярват колко е вързана политиката с предриемачеството нека да коментират проекта кмета на София :)

Завършва Американския университет в Благоевград през 2001 г. Създава Телерик - 2002 г. Само с лични спестявания!!! 2004 г. вече печели милион. Направо е за президент.....
1689778540297.png


1689778575071.png
 
Мен много ме дразни раздела с политика, но финансовото благосъстояние на всеки един човек на планетата е обвързано с нагласите на хората по дадени въпроси, така че няма как без него.
Друг е въпроса дали тук потребителите на база, това което прочетат в раздела, могат да си направят изводи какви решения да вземат за да не са от губещата страна от финансова гледна точка. Тоест, фокуса тук е върху изразяване на лично мнение и защитаването на идея или теза и много малко върху това, какво следва да случи в дадена сфера на икономиката.
 
Тоест, фокуса тук е върху изразяване на лично мнение и защитаването на идея или теза
Винаги е така. Не е ясно дали е само лично, но обикновено е лично.
 

Горе