Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

skidmark

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търсим да наемем хора за data entry на продукти към онлайн магазин с автомобилна тематика.

Данните трябва да се въвеждат в Excel в предварително подготвена от нас таблица.
Данните се взимат от .xls таблица, .pdf или от сайта на дадения производител и след това се подреждат в специфичен ред.
В някои случаи се налага да се свалят и снимки на продуктите от сайта на производителя. В тези случаи заплащането ще бъде договорено допълнително.

Процесът не е сложен, но изисква внимание, за да няма грешки в данните.

От кандидатите изискваме:
- Отговорно, сериозно отношение към работата;
- Организираност и спазване на срокове.

В момента имаме списък от над 20,000 продукта от различни производители, които трябва да се въведат.
Имаме интерес за дългосрочно сътрудничество със сериозен човек.

Моля, да изпратите Вашите оферти и Skype на ЛС.
 
От: Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

Здравейте,
Имате ЛС.
 
От: Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

И от мен имате на ЛС, още снощи
 
От: Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

Заинтересован съм от работата, но все още не ми е позволено да пращам лични съобщения чрез този сайт. Имам опит с подобни задачи и съм уверен, че мога да върша работата с голяма скорост. Съгласен съм да ми бъде заплащано само при свършена работа – примерно, да ми се заплаща при въвеждане на определена квота.

Моля, изпратете ми подробности относно работата и/или контакти чрез които да мога да се свържа с вас. Може да ми пишете ЛС или на е-пощата ми: tmpu (at) lavabit.com
 
Последно редактирано:
От: Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

Здравейте!
Пиша тук, защото снощи се регистрирах и според правилата на форума, все още не мога да изпращам съобщения на ЛС. Работя от дълго време с MS Office, както и Open Office. Не е проблем и свалянето на снимки. Преподавам ИТ. Работила съм и счетоводни документи. Разполагам със свободно време. Държа да кажа, че ще се справя не само бързо но и качествено. Очаквам отговор на vesela_gu (at) mail.bg
 
От: Търсим: Хора за data entry работа (попълване на Excel файл)

Здравейте! Днес се регистрирах и според правилата на форума не мога още да изпращам ЛС. Имам опит във въвеждане на данни в ексел. Имам свободно време и при проявен от Ваша страна интерес може да се свържете с мен като ми изпратите лично съобщение
 

Горе