Търси се спонсор/партньор

От: Търси се спонсор/партньор

Домейн имам - gamesbg.com, хост имам ... ти с какво може да участваш?

Не ми харесва домейна. В момента с нищо немога да участвам нямам грам финанси ;) За това се обръщам за партньорство или спонсорство. Относно iTrader-a ми да пообесня, не съм правил никакви сделки в този форум до този момент. Скарахме се с друг член на форума, хвана си някакъви приятели и ми го усраха. Това е в общи линии.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Не ми харесва домейна. В момента с нищо немога да участвам нямам грам финанси ;) За това се обръщам за партньорство или спонсорство. Относно iTrader-a ми да пообесня, не съм правил никакви сделки в този форум до този момент. Скарахме се с друг член на форума, хвана си някакъви приятели и ми го усраха. Това е в общи линии.
Не ти харесва домейна?? Ти у ред ли си??
 
Re: От: Търси се спонсор/партньор

На пича му се иска .bg

Дайте да съберем да му купим един
 
От: Търси се спонсор/партньор

Аз също имам добра идея - трябват ми 1 000 000 лева за да я реализирам. Гарантирана печалба - трябват ми 10 000 човека, които да ми дадат по 100 лева. Пишете ми ЛС да ви давам банковата сметка и пращайте.
 
От: Търси се спонсор/партньор

пич, кажи защо реши,ч е GAMES.BG е добър проект, че искаш да правиш и ти подобен. Тоя сайт е умрял от глад. В това няма нито пари, нито трафик, нищо...

Виж ако беше казал като topigri.bg щях да си посмисля, че ще е успешно, ама сега...

Също и ако кажеш, че ще правиш браузер-базиране игричка, примерно нещо елемнтарно като да събираш маргаритки и да ги подреждаш в магазинче, пак бих казал, че има хляб...

Мотивирай се с нещо, ей така, за да го дискутираме, не за друго
 
От: Търси се спонсор/партньор

Не ми харесва домейна. В момента с нищо немога да участвам нямам грам финанси ;) За това се обръщам за партньорство или спонсорство. Относно iTrader-a ми да пообесня, не съм правил никакви сделки в този форум до този момент. Скарахме се с друг член на форума, хвана си някакъви приятели и ми го усраха. Това е в общи линии.
Хората питат с какво можеш да допринесеш - примерно какво ще направиш по проекта като труд.

Бегъл преглед на писанията ти във форума дават представа че нито от СЕО (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14564&p=135731#post135731), нито от дизайн вдяваш.

Сайтът в подписа ти има троянец.

Предложиха ти хостинг и повече от добър домейн. Не ти харесвал бил домейна и пак за финанси говориш. От един километър е видно че си скамерче.

И не мога да разбера защо въобще народът тук се занимава да ти се обяснява и да се чуди какъв ти е проблема, че и аз да си губя ценни секунди да обяснявам защо само вечен ИП бан е лекарството в твоя случай.
 
От: От: Търси се спонсор/партньор

Ma ти малоумен ли си бе еби му майката! Търся някой да ми помогне не да ми говорат такива малоумници като тебе и още 10 човека. Домейна не е .бг и е повече с това бг накрая омазва всичко, всеки с мнението си. Някой горе тъпанар беше писал, за games.bg, просто го дадох като пример, не казвам че е добър сайт. Не ми се обяснява на тъпанари с какво мога до допринеса, ако някой е сериозен да драсне едно ЛС естествено, че със съпорт на сайта ще се занимавам, ама ебал съм ви майката на повечето тъпанари тука. Айде ебете се не ви искам кирливите пари, като ще си ги изкарам за една седмица. Айде ако има некви модератори да фанат да заключат темата, че ми писна на кура от такива нещастници!!!
 
От: Търси се спонсор/партньор

Е сега вече намери спонсор!
 
От: Търси се спонсор/партньор

Като ги изкарваш за седмица тия пари, какъв е смисъла от тая тема?
 
От: Търси се спонсор/партньор

Не търси логиката там, където я НЯМА! Закъсал с парите човека, е що да не му дадът 500 лева и със 100 да напрай сайта, а другите за харабийка, цигарки, диско. А, прав ли съм бе пикльо? Домейн нещеш щот не можеш да си земеш цигарки с него!
 
От: Търси се спонсор/партньор

Чакай малко , ти като какъв ще участваш в този проект ? Идеите ги знаем , само новините някой да ги добавя , и затова ще се намери човек , не виждам като какъв се явяваш ти ?
А сайт за Е-гейминг да правиш... Хъх... Преживял съм и warcraft-bg и warstomp.com , в такива сайтове пари няма , камо ли посетители . Гейминга на професионално ниво е dead в България .
 
От: Търси се спонсор/партньор

Чакай малко , ти като какъв ще участваш в този проект ? Идеите ги знаем , само новините някой да ги добавя , и затова ще се намери човек , не виждам като какъв се явяваш ти ?
А сайт за Е-гейминг да правиш... Хъх... Преживял съм и warcraft-bg и warstomp.com , в такива сайтове пари няма , камо ли посетители . Гейминга на професионално ниво е dead в България .

Абе човек, от ясно по-ясно е.. да я оставим да замира тази тема.
 

Горе