Търсят се инвеститори

Webmake

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, :)

Сайта е Gape.bg. Преди съм пускал няколко теми относно него. В момента имаме нужда от хора, които да инвестират в сайта. Имаме нужда от:

- Google AdWords ваучери
- Финансова подкрепа
- Сървъри
- Реклама
- ...

и всички други неща, които могат по някакъв начин да подкрепят развитието на проекта. Разбира се, ние ще се опитаме да върнеме жеста, като можеме да се споразумееме за някакво участие в проекта или друга проформа на заплащане. Търсиме хора, които имат възможноста и желанието по някакъв начин да подкрепят развитието на сайт, който има претенциите да не бъде поредният.

За контакти:
[email protected]
+359 899 921 177
http://gape.bg/[url]http://gape.bg/[/URL]

Йордан
 
От: Търсят се инвеститори

Това, че искате да не бъдете поредният такъв сайт е ясно, но с какво точно този сайт се очаква да се различава от другите такива. Имате ли качествени програмисти или друг вид полезни специалисти под ръка? Какви по-различни екстри имате планове да сложите?
 
От: Търсят се инвеститори

Програмиста съм аз. Имаме си дизайнер, кодер и Flash Developer. Не можеш да кажеш, че имаме липса на квалифициран персонал. Предлагаме заплащане за клиповете, които потребителите качват. Но смятам, че тези неща бяха излишни за казване, защото един човек, който е съгласен по някакъв начин да подкрепи проекта, преди да направи това нещо сам ще си направи труда да анализира нещата цялостно. ;)
 
От: Търсят се инвеститори

А гарантираш ли ми +100 процентова възвръщаемост??
 
От: Търсят се инвеститори

То ако всеки можеше да гарантира по този начин щеше да настане рай за инвеститорите.
 
От: Търсят се инвеститори

Хубав и изчистен проект!
-Спри да се оплакваш от БТК - такива са си, знаем ги. Осигури си допълнително трасе от друг интернет доставчик!
-Текстовете трябва сериозно да се пипнат - има фрапиращи грешки (визирам конкретно текста "за реклама")
-Линк билдинг - сайтове за игри и запознанства
-Развий и наблегни на фейсбук група и туитър
-Ето ти ключовите думи:
Код:
sait klipove. folk klipove, klip4eta
Пробвай само с тях за месец и сподели резултата
-Добави секця "как да помогнем на сайта" и да бъде активно използвана от потребителите
-Недей да плащаш за качване на клипчета, просто обяви един АйПод за 1-3 потребители, които са качили най много клипчета за даден период от време
Успех на Гейп.бг!!!!:twisted:
 
От: Търсят се инвеститори

Програмиста съм аз. Имаме си дизайнер, кодер и Flash Developer. Не можеш да кажеш, че имаме липса на квалифициран персонал. Предлагаме заплащане за клиповете, които потребителите качват. Но смятам, че тези неща бяха излишни за казване, защото един човек, който е съгласен по някакъв начин да подкрепи проекта, преди да направи това нещо сам ще си направи труда да анализира нещата цялостно. ;)
Извинявай много, но потенциалните инвеститори обикновенно започват с лек интерес като частично разбират нещата с очакване кандидата за спонсориране да даде повече пояснения и някакъв поне приблизителен бизнес план вместо "просто ни подкрепете" и "информирайте се сами".
А иначе съветите на takamato, мисля, че ще са ти от полза.
 
От: Търсят се инвеститори

Да кажем ,че ти дам примерно 2000лева , естествено с нотариус .
Кога ще си възвърна парите ,че и малко отгоре? Защото никой няма да ти даде 2000 лева и ще очаква да му върнеш 2000 . Та аз /той с тия 2000 може да направи доста повече .Дано си ме разбрал
 
От: Търсят се инвеститори

Да кажем ,че ти дам примерно 2000лева , естествено с нотариус .
Кога ще си възвърна парите ,че и малко отгоре? Защото никой няма да ти даде 2000 лева и ще очаква да му върнеш 2000 . Та аз /той с тия 2000 може да направи доста повече .Дано си ме разбрал

-с тези 2000лв ще могат само да си наемат хост за няколко месеца,
защото им е спешен, сайта се зарежда бавно
- 2000лв определено има къде да ги дадеш и с по-бърза възвращаемост
- Тук е въпроса какво има в сайта им ? Аз лично не бих го избрал защото не
ме грабна с нищо ?
-опростен ОК, но функциалността ми ? С какво е по-добър от другите сайтове ?
Какво ще ме накара да го посетя пак и пак ? За мен се губи смисълът от този сайт.

Още повече не виждам бъдеще в него

п.п. това е само мое мнение и давам оценка само за това което виждам !
 
От: Търсят се инвеститори

risk.jpg
 
От: Търсят се инвеститори

Инвеститор е човек, който е съгласен да вложи средства в даден проекта, взимайки впредвид неговите силни и слаби страни. Може да спечели, може и да не спечели. Който не разбира тази максима може да не пише в темата, във форума също.
 
От: Търсят се инвеститори

Хей хей хей! Никой няма да ти даде пари ако му кажеш така , иначе успех със сайта.
 
От: Търсят се инвеститори

На мен лично ми прилича повече на блог.Ако разчупите дизайна (не е интерактивен и удобен) мога да ви подкрепя,като купя банер за няколко месеца при доказателство за поне 2-3к уникални на ден.
 
От: Търсят се инвеститори

Инвеститор е човек, който е съгласен да вложи средства в даден проекта, взимайки впредвид неговите силни и слаби страни. Може да спечели, може и да не спечели. Който не разбира тази максима може да не пише в темата, във форума също.

именно заради подобни изказвания и лично мое наблюдение на собствениците губят и то много.
 
От: От: Търсят се инвеститори

именно заради подобни изказвания и лично мое наблюдение на собствениците губят и то много.
Ем то човек търпи,търпи, ама идва един момент, в който му писва.Все критикувате, дето да вляза 3-4 все критикуват.Хората търсят начин да пробият.И вие сте били такива, хич не се правете на нещо повече.
Това най-много ме дразни в хората.
Успех със сайта.
За съжаление не мога да те спонсорирам :) Правя си фитнес зала :twisted:
 
От: Търсят се инвеститори

Да речем, че някой реши да инвестира. Вижда прекалено много рискове - има много такива сайтове и аз лично не виждам нещо по-различно в този спрямо другите в бранша. Какво се очаква да спечели??? Е това и аз го не разбрах. Хем риска е огромен, хем и печалбата незнайна. Беше спомената реклама, линкове, което е много общо. Много по-евтино човек може да си купи същото и без рискове.
Да, аз съм поредният критикар, но мисля, че има защо. Би било по-добре ако внимателно беше описан проекта и особено уникалните му елементи, които ги няма в другите подобни сайтове (ако има такива). В това описание основно трябва да се наблегне на бъдещите ползи на инвеститора/ите от този проект. Знам, че много си въобразяват, че инвеститора е просто човек с много пари, който се чуди как да ви ги даде, но не е така.
 
От: От: От: Търсят се инвеститори

Ем то човек търпи,търпи, ама идва един момент, в който му писва.Все критикувате, дето да вляза 3-4 все критикуват.Хората търсят начин да пробият.И вие сте били такива, хич не се правете на нещо повече.
Това най-много ме дразни в хората.
Успех със сайта.
За съжаление не мога да те спонсорирам :) Правя си фитнес зала :twisted:

Целта на критиката е да се покажат лошите страни, за да могат да се коригират
Но на мен този пост ми прилича на нещо написано набързо и каквото стане.
Моето мнение е базирано на факти и се стремя да съм безпристрастен, но мой колега е работил с тях и доста точно ми е обрисувал поведението им и честно казано не бих искал да инвестирам в нещо което не виждам успех.
Едит. това го казвам и за хората намерили сайта им, не само на тях, но и на който и да е било, трябва да се обмисли добре и да се мисли
Не искам да се заяждам с никой, просто изразявам мнение.
 

Горе