Търся изработка на бенери!

От: Търся изработка на бенери!

Може ли едно ЛС със скайп или държите тук.
 
От: Търся изработка на бенери!

Здравейте,

Ние можем да ти изработим банерите по – професионален начин.
Предлагам ти истинска поддръжка 24/7.
На твоето внимание можете да разгледаш цените, информацията за видове банери и тяхни примери тук
 
От: Търся изработка на бенери!

Здравейте,
и ние можем да изработим банери за Вас. За съжаление предлагаме само аматьорски начин и без поддръжка. Статична картинка, без значение на размерите, 2 предложения, 45 лв / банер :)
 
От: Търся изработка на бенери!

Предлагам ти изработка на всякакъв вид банери за твоята кампания - статични, гиф динамични, или флаш. Не мога да ти дам конкретна оферта преди да уточним подробности, но около 15лв. за статичен, 30лв. за флаш и 25 за динамичен гиф.
Поздрави!

Предлагам ти истинска поддръжка 24/7.
И аз така, само не се сещам в какво се заключава поддръжката на БАНЕР??
 
От: Търся изработка на бенери!

Поддръжка 24/7 означава:
Приемаме поръчки в всички дни от седмица.
Приемаме поръчки в всяко време от деня.
За да бъда по – ясен има човек който работата му е подържа клиента доволен.
Относно въпроса Ви : И аз така, само не се сещам в какво се заключава поддръжката на БАНЕР??
Просто отбелязвам важен факт, който повечето колеги, без да обиждам никой не го имат.
Погледнали сте неправилно на информацията която съм пуснал.
 
От: Търся изработка на бенери!

Поддръжка 24/7 означава:
Приемаме поръчки в всички дни от седмица.
Приемаме поръчки в всяко време от деня.
За да бъда по – ясен има човек който работата му е подържа клиента доволен.
Относно въпроса Ви : И аз така, само не се сещам в какво се заключава поддръжката на БАНЕР??
Просто отбелязвам важен факт, който повечето колеги, без да обиждам никой не го имат.
Погледнали сте неправилно на информацията която съм пуснал.

Дружески ти пояснявам: ПОДДРЪЖКА означава ангажимент относно правилното функциониране /техническа изправност, качество/, съдействие при възникващи въпроси /относно инсталирането например/ СЛЕД предоставянето на определен продукт на клиента.
ПРИЕМАНЕТО НА ПОРЪЧКИ си е приемане на поръчки, или предоставяне на услуга /в случая относително, тъй като банера няма да е готов за секунди: по- правилно би било Експресно изпълнение например/..

Не ползвайте клишета наизуст - клиента изпада в заблуждение, а вие попадате в небрано лозе..

©Мир
 
От: Търся изработка на бенери!

Много хубаво мнение с добра информация.
Оценявам труда Ви.
Благодаря

Мир и Любов
 

Горе