Търся копирайтър на тема животни

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

Търся някой да ми напише поне 30-50 статии на тема животни, около 300-500 думи..
т.е. избирате животно.. примерно лъв, правите му описание, къде обитава, с какво се прехранва и общо взето всичко за лъва ... Материалите може да вземете от Гоогле., можете да преразкажете, да преведете, без да използвате готови програми, където замествате думите.

Очаквам вашите цени на ЛС.

Благодаря Ви.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Добър вечер, пратих Ви ЛС.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Да, статиите са на български.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Не мога да пращам ЛС. Ако не сте наели човек, аз мога да ги напиша.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Благодаря на всички за заинтересоваността.
Получих около 10 предложения.. ще изчакам още малко и утре ще обявя името на този който ще ми напише статиите.

Тина можеш да ми напишеш тук каква е вашата цена за тази задача.. 300-350 думи на статия срокът е по 2-3 статии на ден да ми пращате, за около 10-14 дена да приключим с темите.

Благодаряhttp://www.predpriemach.com/member.php?u=7817
 
От: Търся копирайтър на тема животни

1,10 на статия до другата неделя- 50 броя :)
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Предварително се извинявам на nuni, че пиша в тема му!

Tina81 пиши ми на мейл - [email protected]
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Намерих човек. tiger13. Извинявам се за забавянето, но първо писах, на момчето да потвърди.

Благодаря на всички.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Имам следния проблем .. в началото човекът,който избрах да пише статиите ми написа 20 статии но след това.. още чакам за останалтие 30.. и въпреки че платих предварително и му писах и на ЛС и на емайл не получавам нито отговор нито статии.. просто изчезна.. Затова темата пак е актуална.. става въпрос да се напишат 30 статии на български език с дължина 300-500 думи (вижте условията по-горе),но този път предварително ще ми пращате статиите и след това ви пращам парите.
Очаквам вашите предложения .. Животните не трябва да се повтарят със сегашните, които са качени в сайта jivotnite.com

Плащане чрез PayPal
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Още приемам предложения.

Извинявам се предварително, че не отговарям на ЛС на всички, които са ми писали
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Грешка :) ...
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър на тема животни

И от мен имате ЛС :)
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Още приемам предложения.

Извинявам се предварително, че не отговарям на ЛС на всички, които са ми писали

Здравей, може ли да пратиш отзиви - от кои копирайтъри си доволен?
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Здравейте,

Отново търся писател на тема животни, този път ми е необходимо 20 статии. Условията ги има в по-горните ми постове.
Благодаря Ви. Очаквам вашите оферти.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Можеш ли да споделиш тук при миналогодишния набор на статии за животни на какви цени успя да си намериш каквото търсиш и какво качество получи?
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Почти всички взимаха от 3-5 сайта информация, преработваха я и се получаваше горе-долу уникален текст. Цената им варираше от 0,80 стотинки до 5 лв на статия. Един път избрах за 1,10 лв на статия и един път за 2,50 лв. В момента искам да напълня сайта, не ми трябва толкова качество, а по-скоро количество и търся нещо до 1,50 лв лв за 1 статия
 

Горе