Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

dexter7

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предпочитам на лични да уточняваме детайлите
Мога да уточня, че цялата информация която ще се качва на сайта ще ви я изпратя. Цялата визия е готова, тоест ще ви е ясно всяко едно нещо как трябва да изглежда и как трябва да работи. Предпочитам да имате опит.
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

не можеш да пращаш и приемаш лс-та !
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Остави някакво средство за комуникация с теб(Skype, ICQ, IRC, mail).
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Здравей,

Можем да Ви предложим това , което търсите! За повече информация , моля пишете ми на електронна поща office[at]aresto-studios[dot]com . Tук може да намерите други начини за връзка с екипа.

Поздрави,
Иван.
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Здравей,
Мога да ти направя дизайна на сайта, на страхотна цена,а и после да те свържа с хора, които да ти го кодират. Работя постоянно с клиенти от почти цял свят /Северна и Южна Америка, Австралия, Европа/ ,което говори за качеството на работа ми. Ако си заинтересован може да хвърлиш едно око на itrader-a ми и да се свържеш с мен на скайп - l0s3_c0ntr0l , където ще ти покажа много неща, които съм правил.

Поздрави,
Z3AL0T DESIGNS
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Здравейте.
Можем да направим Вашия проект реалност. Ако се интересувате посетете нашия сайт web-proekti(.)com, където можете да намерите и наши проекти както и контакти за връзка.
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Ще ти свърша работата бързо, точно и качествено. Може да ми пишеш на skype: irrealizable или MSN: [email protected] . Ето и портфолиото ми: http://zhelyazkoff.com .
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Здравей,

Аз предлагам сайта ти да бъде изграден на флаш.
Защо?
Защото няма да получиш никаде такава динамичност,ефекти,реалистична картина и анимиране на страниците с друга програма.
Предлагам ти да излезим от кадър!
Сайта ти ще показва твоя/вашия стил.
Можеш да разгледаш моя сайт : тук
Флаш сайта е идиалния начин да представите себе си или вашата фирма.
Няма заплахи да ви хакнат сайта, както и да ви копират информацията.
За контакти или повече информация може да ми пишите от : тук

Успех
В.Андреев
 
От: От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Здравей,

Аз предлагам сайта ти да бъде изграден на флаш.
Защо?
Защото няма да получиш никаде такава динамичност,ефекти,реалистична картина и анимиране на страниците с друга програма.
Предлагам ти да излезим от кадър!
Сайта ти ще показва твоя/вашия стил.
Можеш да разгледаш моя сайт : тук
Флаш сайта е идиалния начин да представите себе си или вашата фирма.
Няма заплахи да ви хакнат сайта, както и да ви копират информацията.
За контакти или повече информация може да ми пишите от : тук

Успех
В.Андреев
Принципно гледам да си трайкам като чета глупости из офертите, ама някои просто много ми бъркат в очите...

Флаш сайт? През 2010 година? И дори без да си чул за какъв вид сайт иде реч?

По принцип има и по-добри начини за един уебмастър да покаже, че е "спрел" от това да ползва Флаш за направа на сайтовете си. Освен за някои частни случаи, ама ние няма как да знаем дали нуждите на клиента спадат към тях (едва ли)...
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Ако не се лъжа новите тенденции са да избягваме флаш , поради факта че не се индексира ? :)
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Намерих си човек, благодаря на всички.
 
Re: От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Ако не се лъжа новите тенденции са да избягваме флаш , поради факта че не се индексира ? :)
Това са СТАРИТЕ тенденции. Търсачките вече индексират флаш без проблеми. Още преди повече 2 години Гугъл направиха така, че бота им да чете флаш. После работиха съвместно с Adobe за да направят така, че новите версии на флаш съдържание да е лесно достъпен за търсачките.

Ето ти малко инфо:
http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2008/06/improved-flash-indexing.html
За повече - ползвай чичко Гугъл.
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Всъщност новите тенденции са, че флаш се индексира от "Великият G", а старите тенденции са да се избягва флаш.
Нека човека си предлага флаш сайт, тъй като никой не знае за какво иде реч тук хората си предлагат офертите ( човека може да търси точно флаш сайт ).

А моят съвет към автора на обявата е да внимава с кой работи, че във форума май има още някой-друг ненадежден потребител ( мисля, че в темата ги няма ).
:)
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

Всъщност не мислех за СЕО-то като го написах това - то си е второстепеннна причина по-скоро. Флаш все още държи популярност май само в България - по някаква инерция предполагам и понеже щото тука сме малко назадничави по принцип. В световен мащаб Флаш си преритва за последно и почти е сдал богу дух.

Не е като да си няма изключенията де - сайтове на филми, игри и прочие.

Ама приемам забележката че може и да се предлага Флаш сайт, що па да не се предлага...

Пък ако верно се обърне тенденцията, аз ще съм от първите дето ще се врътнат и ще почнат да бичат страниците на ФЛаж. Ама идат ХТМЛ5 и ЦСС3 (те са си на практика тука де) и вероятността туй да се случи е минимална.

ПС: Извинявам се на колегата дето предложи тая услуга.
 
От: Търся коректен и организиран човек да ми направи един сайт

А моят съвет към автора на обявата е да внимава с кой работи, че във форума май има още някой-друг ненадежден потребител ( мисля, че в темата ги няма ).
:)
Засега не е в Черния списък.
 

Горе