Търся си работа - за Благотворителна цел

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
Здравейте,
имам един съученик който живее в крйна бедност !
в училище събираха пари (дарения кой колко може)
аз имам следната идея :

предлагам следните услуги :

събмит в директории - в мой или ваш списък(ци) - бг и ен дирове (плаща се ако сте доволни!)

събмит в соц. мрежи - в мой или ваш списък(ци) - бг и ен соц.

качвам картинки, вицове, новини, файлове и други такива (плаща се ако сте доволни!)

публикувам обяви в сайтове - имам мой списък (плаща се ако сте доволни!)

и дарявам половината сума която съм изкарал !

(и преди съм му помагал но не с кой знае какво както и други
все пак и аз не съм много заможен
а това момче наистина е печено и просто е жалко за него.)

:arrow: Благодаря предварително !
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

ми регни го у форума - той да добавя в директории ? за ко ти ще му добавяш да се учи наготово ?
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

ми регни го у форума - той да добавя в директории ? за ко ти ще му добавяш да се учи наготово ?
Вероятно няма PC и Интернет...
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

незнам ко има ко няма - знам само че с подаяния не става!
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Научиха деба и циганора на готово и ся що било така... Ми ако не го мързи твоя френд и е здрав, прав и корав, строежи има бол, дори в кризата!

Разбирам да е болен, събирай, съпричастен съм, но някой да лежи и да се оплаква, че е беден...
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Научиха деба и циганора на готово и ся що било така... Ми ако не го мързи твоя френд и е здрав, прав и корав, строежи има бол, дори в кризата!

Разбирам да е болен, събирай, съпричастен съм, но някой да лежи и да се оплаква, че е беден...
Става въпрос за ученик. За какви строежи говориш?
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Познавам хора на по 19 с по 4 години трудов стаж.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Ученическите години не са време за работа.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Така е, ама както виждаш висим по Интернйета :)

+ това като си беден е по-добре да бачкаш и в свободното време да има фън с парите, които си изкарал, отколкото само да си беден.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Ученическите години не са време за работа.


и аз така мислех и ходех беден кат царвул без пари за цигари и количка ...
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

ми регни го у форума - той да добавя в директории ? за ко ти ще му добавяш да се учи наготово ?

нокой не ни е карал..просто искам да помогна с някой лев ...



Вероятно няма PC и Интернет...

няма ...


Научиха деба и циганора на готово и ся що било така... Ми ако не го мързи твоя френд и е здрав, прав и корав, строежи има бол, дори в кризата!

Разбирам да е болен, събирай, съпричастен съм, но някой да лежи и да се оплаква, че е беден...

НЕ Е РОМ !

съжелявам но не всички живеят в СОФИЯ !

аз не мога да си намеря работа хем искам .... но няма ... !
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Пиши ми на лс и ще ти дам задача.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

НЕ Е РОМ !

съжелявам но не всички живеят в СОФИЯ !

аз не мога да си намеря работа хем искам .... но няма ... !

Написал съм "И циганора", което от своя страна означава, че той НЕ Е. И също така, въобще не съм споменавал София-та. Погледни горе вдясно първо.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Написал съм "И циганора", което от своя страна означава, че той НЕ Е. И също така, въобще не съм споменавал София-та. Погледни горе вдясно първо.

Той София може да не е споменавал, но се подразбира, че работата най-лесно се намирама там (тоест тук). Наскоро съобщиха, че вече 1/6 от населението на България е в София, вероятно поради това обстоятелство.
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Написал съм "И циганора", което от своя страна означава, че той НЕ Е. И също така, въобще не съм споменавал София-та. Погледни горе вдясно първо.

добре, просто исках да го спомена!


Той София може да не е споменавал, но се подразбира, че работата най-лесно се намирама там (тоест тук). Наскоро съобщиха, че вече 1/6 от населението на България е в София, вероятно поради това обстоятелство.

точно !

п.п. работата на harkon е свършена, надявам се да е доволен ! :)
 
От: От: Търся си работа - за Благотворителна цел

днес дарих 25 лв. :)

Благодаря на всички за поръчките !
 
От: Търся си работа - за Благотворителна цел

Ако искаш да му помгнеш - научи го как да вади пари , а не ти да му ги даваш... Няма цял живот кой да му дава ... Трябва да се научи сам :) От един събмит колко пари да земеш , че и него да дадеш , че и да се оправи с тези пари ... ? :) Ако става въпрос , един мой приятел , който не е заможен или по-скоро тяхните не му дават толкова пари , защото са разведени ... Тъ той ходи събота и неделя и бачка на строеж , 92 набор е , и взима 25 лв на ден... :) 50 лв на седмица ... И ги взима чисто :) То тове ... или учиш или бачкаш , а някой път и двете :)
 

Горе