Търся фрийлансър с познания по Джумла

mr_flower

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Касае се за бърз проект за изпълнение - представяне няа развъдник за кучета и породата ! Не е трудно и няма да отнеме много време - макс 4-5 часа ! Джумлата е инсталирана и трябва :
1. да се направят категорий и подкатегории , които ще ви подам предварително .
2. да се вкарат плугини като видеоклипчета от ютубе, галерия снимки, таблици
3. да се закачи нов хедър и лого и да се поизчисти темплейта
4. да се настрои банер менаджера и да се кънектне към адсенс
5. закачване на тиксо брояч
6. имплементиране на форум
Това е !
Плащане - 40 евро в ПейПал моментално след свършена работа, който е работил с мен знае , че никога не съм бавил плащане !
Моля без излишни коментари от сорта на - " всичко това за тези смешни пари ли ? "
Всеки , който е наясно със системата, знае , че това е работа за 2- 3 часа, заедно с обсъждането по скайпа !
Моля само на лични и след това ще ви давам скайп и имейл !
За да сте наясно и да не си говорим излишно -
порода - белгийска овчарка
сайт http://belgiiskaovcharka.com/
Ако всичко е наред ще продълщим с изпълнителя по - събмит, реклама, сео , фейсбук кънект, т.н и т.н има какво да се работи, но ми трябва бърз резултат засега
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Не е валидна вече кофти
 
Последно редактирано:
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Хубаво беше поне и favicon-а да ти сменят :)
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

спама ще започне мн мн скоро - index.php?option=com_user&view=register&Itemid=79
само стой и гледай
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Joomla in its worst.
Даже <р> параграфи няма.
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Колегата е уточнил че става въпрос за работа 2-3 часа. За толкова време толкова
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Вярно че има 2-3 <р>-та :) - пълни с мноооого <br>-та в тях.

Съвсем коректно че за няколко часа толкова. Ама колегата също така е казал "че не е трудно за който си има представа и отнема 2-3 часа барабар със скайпа" :) . Такива обяви винаги са ми били много чудни - хем авторът знае, че не е трудно и отнема само 2 часа (демек знае как да си го направи), хем пуска обява да търси човек да му го свърши.
 
От: Търся фрийлансър с познания по Джумла

Вярно че има 2-3 <р>-та :) - пълни с мноооого <br>-та в тях.

Съвсем коректно че за няколко часа толкова. Ама колегата също така е казал "че не е трудно за който си има представа и отнема 2-3 часа барабар със скайпа" :) . Такива обяви винаги са ми били много чудни - хем авторът знае, че не е трудно и отнема само 2 часа (демек знае как да си го направи), хем пуска обява да търси човек да му го свърши.
не, не разбирам, ако почна да го правя сам ще ми отнеме седмици, затова търся фрийласър, знам, че става за толкова време, защото и преди това са го правили за др проекти !
Нали си съгласен, че е по-добре да си викнеш например водопроводчик, нищо че можеш сам, защото това ще те отклоти от основната ти работа и ще загубиш повече пари, отколкото ще дадеш !
Пък и темата е такава, че няма конкуренция - това не са модерни кучета , нито за борби и боеве .... т.е вече се индексира добре и стига да осн. таргети !
Благодаря за забележките и съм доволен, че ги правите - ще се опитам да ги изчистя !
 

Горе