Търся хора за пълнене на форум с постинги!

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Търся хора, които да пишат постинги срещу заплащане във форум на тематика женски заболявания (бяло течение, хламидии, кандиди, цистит). Не ми трябват статии, а постинги, с които да дам старт на новия форум (стандартна PHPBB 3 платформа). Ето какво се изисква от вас:

  1. Познания или интерес в сферата;
  2. Създаване на няколко потребителски акаунти и писане на мнения през тях, с които да се заформи дискусия или ако не се постигне този ефект, то поне да започне да се попълва форума с релевантна информация и да му се даде "живот";
  3. Да разполагате със свободно време, поне по 1 час на ден;
  4. Мненията да не са copy-paste от други сайтове и да са по изброените по-горе тематики.
Популяризирането на форума ще е моя грижа. Вие можете да взимате идеи за постинги от други форуми с такава тематика (най-лесно е да се търсят през Гугъл) и да ги модифицирате, за да не са 1:1 с оригиналите. Естествено, трябва да пишете и отговаряте през няколко предварително създадени за целта акаунти във форума ми. Работата вероятно ще е дългосрочна, ако съм доволен от работата ви. Търся 2-3 човека.

Цена по договаряне. Плащам с пейпал.

За контакти - на ЛС или по скайп.

Благодаря за вниманието.
 
От: Търся хора за пълнене на форум с постинги!

Здравейте,
писах ЛС, бих се радвала да работим заедно
 
От: Търся хора за пълнене на форум с постинги!

Писах Ви отговор :)
 
От: Търся хора за пълнене на форум с постинги!

Засега намерих хора, благодаря за интереса!
 
От: Търся хора за пълнене на форум с постинги!

Имах желание да помогна, но явно съм закъсняла. Съжалявам, че не видях по- рано обявата.
 

Горе