Търся човек, който да нагласи онлайн магазин с безплатен шаблон и платформа

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
И така, ето че и аз пускам тема, защото се нуждая от малко помощ, тъй като за съжаление на мен 24 часа в денонощието не ми стигат. :) Реших да се заемам с един проект или по-точно електронен магазин за бижута. Имам нужда от малко помощ и съвети от колеги, които са по-навътре в темата. Трябва ми човек, който да се заеме с намирането на хубав безплатен шаблон (+ неговата настройка) на тази тематика, както и платформа, на която да е той. Все още не съм се ориентирала точно към това коя система ще използвам, така че съм отворена за вашата креативност. Смятам, че работата не е много трудна, но все пак аз основно се занимавам с друга дейност и реших да се обърна към услугите на колегите. Ще чакам вашите предложения в темата или на ЛС. Благодаря за вниманието. :)

За да не отварям друга тема, ще добавя, че търси и съдружник, с който да работя на принципа dropshipping. Имам предвид, че аз си търся магазин, който да ми предостави техните продукти с някакво намаление, а аз да ги предлагам на сайта си след това. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Търся човек, който да нагласи онлайн магазин с безплатен шаблон и платформа

Имаш лично съобщение. ;)
 

Горе