Търся човек печелещ от AdSense

Fozzy

Well-Known Member
Здравейте,

търся някой, който има възможността да пише до съпорта на AdSense. Изискването за това е да се правят $25 на седмица като минимум или съответно еквивалента им в лв.

Искам да пусна писмо за преразглеждане на баннат сайт, но моите профили не се ползват от повече от година-две и не ми дават опцията за контакт с тях.

Мога да заплатя за услугата.

Поздрави!
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Здравейте,

търся някой, който има възможността да пише до съпорта на AdSense. Изискването за това е да се правят $25 на седмица като минимум или съответно еквивалента им в лв.

Искам да пусна писмо за преразглеждане на баннат сайт, но моите профили не се ползват от повече от година-две и не ми дават опцията за контакт с тях.

Мога да заплатя за услугата.

Поздрави!
25$ на седмица ? Ти сигурен ли си, защото имам дни с над 100 евро и нямам такава опция за съпорт
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

25$ на седмица ? Ти сигурен ли си, защото имам дни с над 100 евро и нямам такава опция за съпорт

Да, сигурен е, точно такива са правилата. А ти щом нямаш такава опция, значи или си я пропуснал или нещо са те орязали от адсенса!
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Да, сигурен е, точно такива са правилата. А ти щом нямаш такава опция, значи или си я пропуснал или нещо са те орязали от адсенса!
Да прав си сега се разрових и видях следното:
Профилът Ви в AdSense отговаря на условията за директна консултация по имейл. Научете повече за нивата на поддръжка, които предлага AdSense.

Fozzy пиши ми ЛС със скайп да видим какво можем да направим няма да ти искам пари :)
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Вие внимавайте да не ви сложат в специалния регистър „има контакти със собственици на баннати сайтове“...

Може да решат, че сте свързани лица и сайтовете са на един действителен собственик - тогава ще ви гледат акаунтите под лупа.
 
Много благодаря на Petko, сега ще се действа с пълна пара :)

happyslacker, по принцип си прав, но в случая всичко е на 100% изрядно и според мен няма как да възникне проблем.
 
От: Re: Търся човек печелещ от AdSense

Много благодаря на Petko, сега ще се действа с пълна пара :)

happyslacker, по принцип си прав, но в случая всичко е на 100% изрядно и според мен няма как да възникне проблем.

Напротив, има как, и ако не сте направили нещата както трябва, готви се за проблеми, съветвам те все още да не го правиш, според мен е хубаво да мине малко време преди да сложиш твоя адсенс.... под "малко време" имам предвид поне година. :)
 
Re: От: Re: Търся човек печелещ от AdSense

Напротив, има как, и ако не сте направили нещата както трябва, готви се за проблеми, съветвам те все още да не го правиш, според мен е хубаво да мине малко време преди да сложиш твоя адсенс.... под "малко време" имам предвид поне година. :)

Да се надяваме, че не си прав.
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Според вас има ли смисъл да пиша за баннат профил от преди 1 година ? Дали има шанс да го върнат ?
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Има ли какво да губиш?Просто се пробвай.

Въпроса е от къде да им пиша.Ако им пиша от сегашния ми профил(на роднина) да не напряват връзка между двата (1 лаптоп) и да ми изгарми без причина..
 
От: Търся човек печелещ от AdSense

Въпроса е от къде да им пиша.Ако им пиша от сегашния ми профил(на роднина) да не напряват връзка между двата (1 лаптоп) и да ми изгарми без причина..

Забрави го. Едно е наказан сайт, друго е наказан профил. Работи си със сегашния и спазвай правилата и би трябвало всичко да е наред.
 

Горе