Търся човек с eBay акаунт да публикува обява

bauer

Member
Здравейте,

Искам да публикувам един продукт за продажба в eBay. Имам акаунт, но не съм търговец и ограничението ми за продажби е до 1500$, а продукта, който искам да публикувам за продажба там струва около 3300$ и не мога да си пусна обявата. Предлагам 10% печалба от продажната цена, ако продукта се продаде.
 
Аз мога да го продам искам капаро предварително т.е 5% предварително и 5% след продау
 
Не съм много запознат, но мисля че при продажба Ибей си прибира комисионна от 5 - 15% ... :)
Да, наясно съм с това. Комисионната зависи от категорията на продукта. Тяхната комисионна ще бъде за моя сметка.
 
Да, наясно съм с това. Комисионната зависи от категорията на продукта. Тяхната комисионна ще бъде за моя сметка.
Okey значи пускате ми 150 евро капаро свършвам това което си заръчал след това останалото
 
Okey значи пускате ми 150 евро капаро свършвам това което си заръчал след това останалото
Защо искате капаро за да листнете продукта и то 50%? Колко време ще държите листинга, това не е продукт, който ще се продаде бързо. Какво става, ако не го продадете, ще ми върнете ли парите?
 
Защото аз така процедирам лъгали са ме много пъти това е моят метод ако искате да продадем веща пишете
 
Разбира се че ще ви върна пари
Защо искате капаро за да листнете продукта и то 50%? Колко време ще държите листинга, това не е продукт, който ще се продаде бързо. Какво става, ако не го продадете, ще ми върнете ли парите?
Разбира се че ще ви върна парите ако нещо се забави срока но гарантирам че ще сте доволен
 
Защо искате капаро за да листнете продукта и то 50%? Колко време ще държите листинга, това не е продукт, който ще се продаде бързо. Какво става, ако не го продадете, ще ми върнете ли парите?
 
Защото аз така процедирам лъгали са ме много пъти това е моят метод ако искате да продадем веща пишете
В случая аз няма с какво да ви излъжа, понеже ако го продадете трябва да получа данните на клиента за да му изпратя стоката. Едва на този етап съм склонен да превеждам каквото и да е капаро, преди това не виждам нужда.
 
В случая аз няма с какво да ви излъжа, понеже ако го продадете трябва да получа данните на клиента за да му изпратя стоката. Едва на този етап съм склонен да превеждам каквото и да е капаро, преди това не виждам нужда.
Мой съвет е да не се занимаваш . След мой реакции на тъпите му постове като новсъфорумник. Той започва да ме заплашва на лични,че ще ми счупи краката. пълен смешник :D Нищо няма да върне, той е тук за да взема парите,а по моя скромен опит- няма да направи нищо
 
В случая аз няма с какво да ви излъжа, понеже ако го продадете трябва да получа данните на клиента за да му изпратя стоката. Едва на този етап съм склонен да превеждам каквото и да е капаро, преди това не виждам нужда.
Okey дайте ми повече информация за стоката
 
Okey дайте ми повече информация за стоката
Колега писах ти на ЛС преди няколко часа да ми пратиш линк към акаунта ти да видя какво продаваш и какъв ти е рейтинга. Няма нужда да спамиш повече темата.
 

Горе