Търся Flash Developer за проект

veselin.us

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Трябва ми flash developer, който да има желанието и възможността да направи карта на България с области, общини, градове, квартали по модел на imot.bg, като е и необходимо да има и познания в графичния дизайн за да изработи картите в цветовата схема на проекта.

Очаквам от вас бюджет/време за изработка (което да включва дата, в която ще можем да видим някакъв сериозен напредък и крайна дата), като всички получени оферти ще бъдат предоставени на клиентите ни, така че sky is the limit - колкото пари пожелаете, толкова ще получите - стига клиентите ни да приемат. Имайте на предвид, че всички оферти, които имаме ще се предоставят, така че се състезавате и с други флаш девелопъри.

Препоръчително е да предоставите портфолио, естествено кандидатите с такова ще са с предимство.

Ако бъдете избрани следва стъпките - подписване на договор за проекта, първоначално плащане в размер на 30%.

Ще помоля всякакви въпроси/запитвания/предложения да ми ги отправяте лично на мейла или в скайп, защото нямам време да следя форума и личните ми съобщения тук.

Офертите ще бъдат предоставени на 19.08.2009 г., което е прекалено скоро, но имаме ограничения във времето.

Благодаря за вниманието :)

mail: veselin[ат]veselin.bg
skype: veselin.us
 

Горе