Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

niks

New Member
ЗАРАДИ ПРОПУСНАТИ ИМУНИЗАЦИИ ЛЕКАРИ НАСТОЯВАТ : Записваш висше само ваксиниран

Записването в университет и първоначалното започване на работа да стават само срещу бележка за направени имунизации и реимунизации. За такова изменение в Закона за здравето настоява Сдружението на общопрактикуващите лекари, което вече търси депутати, които да лансират предложението му. Това съобщи неговият председател д-р Любомир Киров вчера и обясни, че подобна практика има в доста европейски страни, сред които е и Франция, така се практикува и в САЩ. На теория имунизациите там не са задължителни и така с нищо не са нарушени човешките права. Същевременно обаче човек не може да запише нито средно, нито висше образование, ако не се е ваксинирал.

Вече не само ромски, но и български семейства отказват да направят задължителните ваксини на децата си. Причината е нова, криворазбрана мода за природосъобразен начин на живот, каза главният санитарен инспектор д-р Тенчо Тенев. Той обясни, че глобата за пропусната имунизация сега е между 50 и 100 лева. Ако и след повторно призоваване родителите не заведат детето си на имунизация, санкцията скача на 200 лева. По наблюденията на д-р Тенев обаче глобените са единични случаи, тъй като механизмът за събиране на глобите е твърде тромав.
===========================

Мамичката ви юдейска не стига че негласно сте спуснали указания до "лекарите" всички възрастни хора да бъдат бавно но сигурно умъртвявани чрез нелекуване или "правилно" лечение за да не се изплащат мизерни пенсии, но сега започнахте и рекет за ваксиниране на децата ни чиято единствена цел е унищожаване природния им имунитет правейки ги зависими от вашите "лекарства" в бъдеще

Много скоро започва производството и употребата на антиюдейска ваксина изработена от арийска смола:twisted:
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Много скоро започва производството и употребата на антиюдейска ваксина изработена от арийска смола:twisted:

ох на батко арийчето то чистокръвно... да ти нащипкам бузките ей....
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

На свинята склавянска дето те е срам да покажеш пред хората ще щипеш

Не разваляй и тази тема предупреждение за хората и техните деца и възрастни родители.

Ходи се изхождай в твоя голям клавиатурен кенеф
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Абе, ама после кат скършиш кръстот на четиресе, отепал се от онлайн бизнесот, изкривил се се пред компа мекотело, дет ръчички кат динозавърче и почти същият гъз..почнеш да му плачеш на чичо ти доктор "що така бе миме" и оня ти се чуди що така си се заебал, а и най-вече как и с какво че те лекува...а и само ти ще си му на главата вервай..щото с хилядате левове дет му кихат, той самият лекарствата необходими му зарад заебали се кат тебе, нема да може да осигури.
Твърдо ЗА да се имунизирате преди да кацнете на постата ! :D
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Ти ваксиниран ли си Никсо? Кво против ваксините? Да ти казвам ли колко болести са изчезнали, заради тия ваксини, стига писа глупости.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Като бебе, в детската градина и като ученик в основното училище са ми правили всички ваксини, но без да ме питат а и аз все още бях неосъзнат и не можех да взимам решение на тази възраст.

Ако сега трябва да решавам сигурно не бих позвол да направят 50% от ваксинациите както на мен така и на децата ми.

Не отричам всички ваксинации, но трябва да се правят само доказалите се във времето като необходими и полезни, а не тези които пишман лекарите-търговци на хранлка при фармацевтичните компании кажат или пропагандираните от рекламата по телевията.

Разпространението на СПИН доказано от много специалисти започва именно след ваксинация за Хепатит Б

Има много статии за ваксините търсете в гугъл и сами праценете, ето две от тях: Колко време ще живеем след първата инжекция , Третата световна война и ловът на вещици в полето на Алтернативната медицина.

 
Re: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Ти ваксиниран ли си Никсо? Кво против ваксините? Да ти казвам ли колко болести са изчезнали, заради тия ваксини, стига писа глупости.

А ти виждал ли ти какво има в една ваксина? Като например живак, формалдехид и какви ли не други интересни неща ... Виждал ли си родени здрави и нормални деца, превърнати от някоя ваксинация във вегетиращи охлюви или ослепели, оглушали и какво ли още не.
Ваксините изобщо не са толкова хубаво нещо. Ползите за клиентите, тоест пациентите, са твърде спорни. Повечето болести, за които ваксинират децата се лекуват без никакви последствия. Виж ползите за фармацевтичната индустрия са безспорни.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Не отричам всички ваксинации, но трябва да се правят само доказалите се във времето като необходими и полезни
За това говоря и аз. Само задължителните. Нали в статията за това се говори?

Виждал ли си родени здрави и нормални деца, превърнати от някоя ваксинация във вегетиращи охлюви или ослепели, оглушали и какво ли още не.
Не съм виждал. Познавам обаче стотици ваксинирани хора, които са живи и нищо им няма.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Абе до преди 2 века са го докарвали на мъка макс до 40 години. Как може да го изтърсите това, че задължителните ваксини (КОИТО И СА БЕЗПЛАТНИ) вредели на хората и целяли дори да им промият мозъка :D
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Не правиш разлика между задължителни и доказали се.

Кой определя коя да е задължителна и на базата на какво ?

Безплатно е само сиренцето в капана за мишки !

След ваксинацията като ти притъпят или убият природния имунитет започва плащането.......
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Е стига глупости..те са ясни, там за туберколоза и кви бяха. Да не мислиш, че някой им казва какво да съдържат и си сменят щамовете през 6 месеца. Не го осъзнаваш, но действително никой няма полза да живеем до 40...виж до 60-65 по може :D В крайна сметка нали сме консуматори :)
 
Re: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Кой определя коя да е задължителна и на базата на какво ?

Вероятно производителите и вносителите на ваксини, кой друг да е?
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Не са глупости нопротив, именно това е целта да имат консуматори за това си ги създават още от бебета че изпуснеш ли го веднъж после може да няма нужда от твоите "лекове" ....
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Виж срещу какви "приятни" неща са тези ваксини. Ти наистина ли не би ваксинирал детето си (например) срещу тях, или възнамеряваш да му баеш... Не знам други начини - баене и ваксина, сам избираш, в крайна сметка наистина не са толкова задължителни
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

ТОЯ ОТКАЧАЛНИК И ТОЙ НЕ ЗНАМ КАК ВИСИ ОЩЕ В ТОЯ ФОРУМ...
ЩО НЕ СА ГО ПРИЕЛ ИДА СЕ ЛЕКУВА НЯКЪДЕ...

ТОЯ НА ВСЯКА НОВИНА И ВИЖДА НЕКВИ ТАКТИКИ И ЗАГОВОРИ...

НИКС ТИ СИ ЗА ЗАВЕДЕНИЕ БРАТЛЕ АМА НЕ ТАКОВА С КАФЕТА И КОЛИ
А ЗА ДИАЗЕПАМ И ПОДОБНИ...
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

От оная липсващата тема - амоун, тва е само колаж :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

От оная липсващата тема - амоун, тва е само колаж :)
аааа?
ок
че напраоооооооооооо
чесно много се изнервих дева...

чудесно новина :)
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Виж срещу какви "приятни" неща са тези ваксини. Ти наистина ли не би ваксинирал детето си (например) срещу тях, или възнамеряваш да му баеш... Не знам други начини - баене и ваксина, сам избираш, в крайна сметка наистина не са толкова задължителни
Поредната олигофренска мода е това. Виж обаче, ваксините против грип и подобни глупости вече са си дете на фармацията и никога не бих си сложил подобна шитня в кръвта.
 
От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !!!

Поредната олигофренска мода е това. Виж обаче, ваксините против грип и подобни глупости вече са си дете на фармацията и никога не бих си сложил подобна шитня в кръвта.


бе може...
аз ваксини не съм ползвал от кака бяха задължителни по пионерско време!
Ни на доктор ходя никъде...
аз съм българче ве
си се лекувам сам кат стане на умирачка звъним на доктор...
ма докат не пикаме синьо не се даваме :)

Хората са като старите компютри!
ТРЪГНЕШ ЛИ ПО СЕРВИЗИ НЕМА ОПРАВИЯ!!!!
Един проблем оправят почва нов - затва тръпиш до дупка и не се даваш!
Доктор търсиш само смъртния акт да пшодпише :)

И ДОКТОР ЕНЧЕВ ТЪРСИШ ЗА КОРЕКЦИИ ПО ДИФЕРЕНЦИАЛА :)
КАТО ОНАЯ ГЛАМАВАТА В ЕДНА ТЕМА ДЕТО Я БИЛ НАДАРИЛ ДОКТОР ЕНЧЕВ И ГОСПОД...
ей тая дали излезе от матрицата да се види в някое огледало бре?
изчезна тая не се върна...
 
Re: От: Убийците в бяло настояват: Записваш висше и започваш работа само ваксиниран !

Поредната олигофренска мода е това. Виж обаче, ваксините против грип и подобни глупости вече са си дете на фармацията и никога не бих си сложил подобна шитня в кръвта.

Че що, каква е разликата. Само вирусите вътре са други. Противоречиш си :)
 

Горе