Украйна - Русия какво ви е мнението

Американско РПГ с български снаряди OG-7 и на съседите прозорците ги няма
Две моми с калашници разчепкват украински дронове в Севастопол. Укрите както си пушат яко на площадката в летището на Одеса, където сглобяват дроновете и изведнъж падат няколко лопати с чипове от 30 годишни перални :D
 
Абе всичко що мрази този лош Запад, дето му дава хляба. Нандтито, оня дето си чака руската кола, човека (а дали е човек) със съмнения в източниците на другите. Цялото фриик шоу е поканено. ;)
аз поне чекам цвят .... а ти чекаш бай уй
 
 
Ахаа! Виж как те усети, момичето. Много сензитивен и интуитивен журналист
Или тва, или си имаме таен агент тука (бел. прев. - шпионин)...
 
Абе всичко що мрази този лош Запад, дето му дава хляба. Нандтито, оня дето си чака руската кола, човека (а дали е човек) със съмнения в източниците на другите. Цялото фриик шоу е поканено. ;)
Запада бате на никой хляб не е дал. Те имат хляб благодарение на нас.
 
Русия никога няма да достигне западния напредък - ватенки!

337021824_943573080135357_5613438963014032483_n.jpg


1679557953754.png
 
  • Haha
Реакции: Vbb
С каква точно икономика им даваме хляба, бате? :) Денят започва с хумор без гащи. :)
каква икономика бе зъбат... с работна ръка , Ако ги няма Българските и Румънските черноработници ония ще ми ядат бахура
 
каква икономика бе зъбат... с работна ръка , Ако ги няма Българските и Румънските черноработници ония ще ми ядат бахура
Тази дето те храни толкова време и ще те храни, момко. Кой ти говори за берачите на ягоди и чистачите на тоалетни?
Гледай малко по на високо.
 
Тази дето те храни толкова време и ще те храни, момко. Кой ти говори за берачите на ягоди и чистачите на тоалетни?
Гледай малко по на високо.
само си представи колко си прост .. какви берачи на ягоди и кви 5 лева. Ма как да ти го обясня като никога не си стъпвал извън БГ ... за разлика от теб през 2 седмици пътувам до Лондон и съм се нагледал на Български работници във всяка сфера на живота там. Само ми е чудно как издържат честно казано. Не коментирай нещо дето хал хабер си нямаш... Само не разбрах кой ме храни като аз сам си се храня, просто използвам почвата на запад , че има балъци като теб да дават пари за нещо дето може да го направят и в Русия и в България.
 
Маце, ако ще показваш грозотиите на едните, давай и за другите.
Повярвай ми, в твоя отбор да ринеш с години такива. ;)
Маце, тва го пускам в отговор на мантрите ''руснаците са назад - западняците са напред''. Едните имали външни тоалетни, ама техните не са в центъра на градовете и вероятно имат врати. Ся, не знам дали рускините пикаят прави (Vbb ще каже), ама холандките са изместили силния пол по всички физиологични показатели.

Ако трябва да използвам твоята стилистика: "Пика им на холандците''. ;)
 
Ся, не знам дали рускините пикаят прави (Vbb ще каже), ама холандките са изместили силния пол по всички физиологични показатели.
някоя рускиня като прочете простотиите на зъбатия с най-голямо удоволствие във всякакви пози - права, седнала, клекнала и т.н. ще му п**** в отвратителната уста на зъбатия :)
 

Горе