Украйна - Русия какво ви е мнението

Чудя се как руска кратуна, ще оспори достоверността на това видео. И това ли е арма 3? Видеото показва, обратното на това, което путлерастите твърдят, че се удрят военни цели само с високотехнологични оръжия.

Ти ако искаш да гледаш видеа от събитията, къде влизаш да ги търсиш? В тикток?

В редит могат и кратуни като теб да публикуват, въпроса е че модерацията на база на плюсове и минуси е достатъчно читава, за да отсее тъпаците.
Ти не беше ли ме блокнал? Човек ти имаш някакъв генерален проблем. Иди се прегледай някъде.Задавам ти въпрос провокиран от истериите ти и вместо отговор водопад от лайна.

С теб не може да се води нормален разговор не само по тази тема, но и по много други из форума. Сори ама не сме в детската градина щом нещо не става на твоята да се мяука на умирачка.
 
Абе, къде са ватенките да ни обяснят, как Зеленски вече не бил в Украйна и насъсквал хората да стават пушчено месо? Една по една се пукат опорките. А джуджето май не изчисли в сметките украинския народ, сега или трябва да прави геноцид или да сваля гащите.
 
Последно редактирано:
А и сега да ти кажа нещо по въпроса за войната. Боли ме фара къде стрелят рунсаците или украйнците. И едните и другите имат вина за ситуацията. Въпреки, че съм по-наясно с поведението на Путин отколкото на Зеленски и дебилите преди него ( същите като нашите подлоги)

Заради едните пари Украйна замина курбан. Както казах и преди България може да суче на малкия си пръст Русия, САЩ и ЕС само заради стратегическтот си положение. Дебилните уксрайнски управници можеха също да се възползват това.

Не си виждал война на живо не ги разбираш нещата, нито си бил в казарма. Ходил съм в Сърбия когато ги бомбиха, служил съм.

Вънувай си се, страдай си там. Ако ще пишеш и постваш неща прави го с уважение към опонентите си не се дръж като ученичка на която и е дошло за пръв път в час по физическо....
 
Абе, къде са ватенките да ни обяснят, как Зеленски вече не бил в Украйна и насъсквал хората да стават пушчено месо? Една по една се пукат опорките. А джуджето май не изчисли в сметките украинския народ, сега или трябва да прави геноцид или да сваля гащите.


Това видео е от 2014, но несъмнено ще стане така.

Значи опорките продължават от руските олигофрени тук: войната е мир, жертвата е агресор. Украйна са виновни, че Русия ги нападна. САЩ И нато са виновни също.

@EGraphix иначе да, Путя изобщо не беше преценил, че Украинците изобщо не щат руската помощ и руското господарство на тяхна територия. Опорката, че го прави за Донецк и Луганс отдавна отпадна, след като започна да бомби и да влиза в цяла Украйна.

Забелязваш ли как опорките стават такива: НАТО и САЩ са виновни за събитията, имат някакъв когнитивен дисонанс наистина.


И от видеата са фалшиви, на : "НЕ МЕ БОЛИ КЪДЕ СТРЕЛЯТ".
 
Зеленски

Зеленски: Тук съм, Няма да сложим оръжие​


Украинският президент Володомир Зеленски използва сутрешно затише, за да разпространи поредно видео от улицата и да опровергае съобщения по социалните мрежи, че е наредил армията да спре сраженията.

"Има много фалшива информация онлайн, че призовавам нашата армия да сложи оръжие и че има евакуация", каза той. "Тук съм. Няма да сложим оръжие. Ще защитим държавата си.""
По-рано Зеленски е бил посъветван от САЩ да напусне Киев, като му е предложена помощ за това, но е отхвърлил предложението, твърди високопоставен служител на американското разузнаване, пряко запознат с разговора. Служителят цитира украинския президент да казва, че "битката е тук" и че има нужда от противотанкови боеприпаси, но "не и превоз".

zx780_4316983.jpg


 
Последно редактирано:
Тая снимка е от 2021

Абе, къде са ватенките да ни обяснят, как Зеленски вече не бил в Украйна и насъсквал хората да стават пушчено месо? Една по една се пукат опорките. А джуджето май не изчисли в сметките украинския народ, сега или трябва да прави геноцид или да сваля гащите.
Дай пак видеото, мисля че беше от 2014.



Набърже ще споменем, че съм против тва некой да ти влиза у къщата, а за мен самоопределяне е мръсна дума. Ако някой се самоопределя, си събира багажчето и отива да живее сред самоопределните му друзя.

Много повече против съм обаче, да, чрез фейк нюз да се анагажират маса цивил да се жертва за нещо дето няма шанс да се спечели, щото вече е загубено.

През 69 имаше лайф от луната, а 2022 размазани, откъсъчни видеа с качество от първия телефон с камера, иначе казано снимки и видеоматериали от "Търсене на чудовището Лохнес" и "По стъпките на Голямата стъпка" са с по-добро качество.

Според моЙто скромно мнение, тука филма е много по-различен от това, кой как се самоопределя...
 
Последно инфо:
Има вариянт (Непотвърден но обсъждан на високо ниво) България да забрани визите за Русия, както и да канселира старите! Демек забрана на хора с руски паспорти да стъпват в България!
 
Както и предполагах, вече си избиват населението.
 
Както и предполагах, вече си избиват населението.
И ти от много независими източници се информираш. Хората имат много кратка памет явно и не помнят кой е специалиста в избиването на собствения си народ.
 
И ти от много независими източници се информираш. Хората имат много кратка памет явно и не помнят кой е специалиста в избиването на собствения си народ.
Кви са тия независими източници. Къде са?
 
Антенко е взел темата на абордаж. Капитан пират Антенко. Трябваше ли да има тире, щото такова звание има ли няма ли?
Малкия Гьобелс :)
 
Както и предполагах, вече си избиват населението.
Не е достойно да пускаш информация текст, и то от правителстваната медия целяща да ти каже не бе не ги стреляме ние те само се гърмят? Там съобшават, че няма руски войник убит в Украйна!

Как да няма независими източници, то е пълно бе ако си отворите очите като видиш една информация потвърдена и от араби и китайци и всички каква е тя?

Пусни видео от реално лице с каска пресс!

Истината е многолика но и насоката е ясно след като има вече партизанщина Руската армия стреля по цивилните! За тях вече всеки е враг в Украйна...

И малко в твоя дух на пропаганда: Котка в Украйна гонела руски войник откраднал салам от магазин спънала го и ония се претрепал :) :)

Има много реални видеа на руски воени колони останали без дизел из пътищата и без храна и как се промъкват по магазини да крадат а украйнците ги залавят...
 
Не е достойно да пускаш информация текст, и то от правителстваната медия целяща да ти каже не бе не ги стреляме ние те само се гърмят? Там съобшават, че няма руски войник убит в Украйна!

Пусни видео от реално лице с каска пресс!

Истината е многолика но и насоката е ясно след като има вече партизанщина Руската армия стреля по цивилните! За тях вече всеки е враг в Украйна...

И малко в твоя дух на пропаганда: Котка в Украйна гонела руски войник откраднал салам от магазин спънала го и ония се претрепал :) :)

Има много реални видеа на руски воени колони останали без дизел из пътищата и без храна и как се промъкват по магазини да крадат а украйнците ги залавят...
Щом няма предавания "на живо" по СНН работата е ясна.
Collateral dmg тъй да се каже. Само, че плануван и то от своите уж.
 
Те първа ще има и санкции в ИТ сферата, според мен хостинг компаниите трябва да ограничат блядските домейни и хостинги да не се предлагат на руснаци, както казват САЩ и ЕУ - санкции до дупка, включително и на частни компании, вече БулсатКом направиха малка стъпка, да видим кои други ще последват, не трябва да се дава трибуна на руска пропаганда.
Уауу, УДФ и ОЕмДжи, не мога да повярвам, това сега ли почва да става?!?!...Уаууу, никога не съм чувал за подобни напъни, не съм чел документи, не съм разглеждал общодостъпните глобални планове за бъдещето на киберсигурността, нито изказвания на хора от топа на властта за "ужасните заплахи от разрастващата се инфодения"; никога преди днешната СУПЕР, МЕГА криза..
Какво развитие само, ас сам ф шоккк:( ..То, дали няма да се разпростре из целия нет, та чак до санкции и забрани за незначителни коментатори като нас тук (само за неправоверно мислещите, ОФ КОУРС); дали няма да го обвържат с неправоверни мнения по други важни, спорни, глобални въпроси? Дали правоверността на мнението няма да бъде обвързано с възможностите за ползване на дигитално гражданство; дали няма да влезе като определящо възможностите за ползване на личния цифров идентификатор условие (в офлайна)? Кво разправяше Гутиереш "Нуждаем се спешно от Глобален кодекс за поведение... от сигурност в киберсферата", тоя е пророк!

Брех мааму...

Но има далеч по-зловещи събития...
Путкин пък щял да ограничава фейсбуук до Русия - хич не е диктаторче, явно хич е изперкал.
Това вече е началото на края на демокрацията...:(


Пеят и играят, комсомолците млади - Нов Свят днеска се задава! (за тоз кой до днес се е тренирал бърже и лесно дупи да дава):)
(Ама то само така изглежда, докато всъщност вековечната истина е, че лесното даване на дупи никога не е било пропуснато.:)
 
Щом няма предавания "на живо" по СНН работата е ясна.
Е как да няма бе боже в потрес съм вече! Те не спират да излъчват! Даже БТВ имат репортерка в Киев за жалост не можа да се изтегли и е блокирана там!

Украйна иска съдействие от червения кръст имат 3500 трупа на руски воени да се опитат да ги върнат на семействата им, че Руснаците не искат понеже те твърдят, че мъртви нямат...

В момента Медведев заяви, че може да скъсат дипломатическите контакти с всички държави наложили им санкции! Много опасна новина!

Редица големи руски медии който са обявили, че Русия води война а не операция с Украйна са санкционирани жестоко и заплашени от банн!
 
Редица големи руски медии който са обявили, че Русия води война а не операция с Украйна са санкционирани жестоко и заплашени от банн!
И това е лошо, щото свободата на словото трябва да е свобода навсякъде.. Но има утеха: на Запад всяки медия може СВОБОДНО, без да бъде застрашавана от бан, да отрази действителността. И го прави, свободно отразявайки действителността, която по някакъв начин изглежда изцяло съгласувана със...официалната гл.т. на Запада.
Така че на запад имат цялата свобода свободно да отразят гл.т. на западната власт, и се възползват яко от нея.

(Обичм ги тея свободолюбци):)
 

Горе