Украйна - Русия какво ви е мнението

само да допълня нещо по повод масовото преселение в началото на Специалната военна операция на Русия в Усрайна.... когато украйнките масово тръгнаха да се спасяват по Европа и България. Помните ли колко много младежи с бусове и коли отиваха до Румънско Украйнската граница да прибират , предлагат и возят засукани украйнки? Смятате ли , че го правеха за едната идея? Всъщност идеята им беше да зарибят засуканите украйнки! Лично съм го чувал това обсъждане от хора които отиваха до Румъния. Българина нищо никога не прави без да има далавера в това. Темата е много дълбока и мога да разкрия още неща , но ще стане манджа с грозде. Убеден съм , че много хора си го мислеха това, но не смееха да го кажат досега !
Зеления сега ще съди всички дезертьори, щото няма кой да му брани кочинката. Наемниците се изчерпаха, вече никой не иска да им праща помощ, а на човека му свършва коката и се чуди кво да прави 😁

Иначе $нийда си е от нашите хора, ама малко прикрит 😀
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Зеления сега ще съди всички дезертьори, щото няма кой да му брани кочинката. Наемниците се изчерпаха, вече никой не иска да им праща помощ, а на човека му свършва коката и се чуди кво да прави 😁

Иначе $нийда си е от нашите хора, ама малко прикрит 😀
Нямаш идея как млади и стари се записват, за да им дадат каска и калашник, за да си защитават родината, нали?

Хората ще се бият до последния патрон, ако ще и с ЯО да ги удрят. Тука мишлетата по кои ъгли и кръчми ще църкат, като свърши войната само не е ясно.
 
Нямаш идея как млади и стари се записват, за да им дадат каска и калашник, за да си защитават родината, нали?

Хората ще се бият до последния патрон, ако ще и с ЯО да ги удрят. Тука мишлетата по кои ъгли и кръчми ще църкат, като свърши войната само не е ясно.
ти това нещо лично ли го видя с очите си на живо или някой ти го преразказа :) Последните 2 години изобщо излизал ли си от Надежда ?
 
Нямаш идея как млади и стари се записват, за да им дадат каска и калашник, за да си защитават родината, нали?

Хората ще се бият до последния патрон, ако ще и с ЯО да ги удрят. Тука мишлетата по кои ъгли и кръчми ще църкат, като свърши войната само не е ясно.
Ти си болен мозък.
 
Нямаш идея как млади и стари се записват, за да им дадат каска и калашник, за да си защитават родината, нали?

Хората ще се бият до последния патрон, ако ще и с ЯО да ги удрят. Тука мишлетата по кои ъгли и кръчми ще църкат, като свърши войната само не е ясно.
Бегай бе смешка, ти си яко филмиран наркоман-травестит.
 
1687291753589.png

Ще го оставя тук, да имате да мажете, че много възпалени от нещастията по руzzките окопи тея дни...
 
Иначе $нийда си е от нашите хора, ама малко прикрит 😀
Нема как да си в IT компанийка, да си държиш на службичката, и да не страдаш за клетия украински народ :cry:
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Приятел, ти верно не си добре.

Тоя сайт в подписа твой ли е?
Ако се чудиш що изглежда полуразнебитено - основната причина е че Poppins не поддържа кирилица.

Плюс един счупен скрипт.
 
Тоя сайт в подписа твой ли е?
Ако се чудиш що изглежда полуразнебитено - основната причина е че Poppins не поддържа кирилица.

Плюс един счупен скрипт.
Приемам и благодаря за препоръката. Като цяло така трябва да се действа.
 
Вие си лаладжийствате тука, мислите че некой ви взима на сериозно, но този правоъгълник в средата ако го издумкат вашите хора и се изнесат, лайната които ще ги ядем и аз и вие Нанди ще ги е готвила. И тогава нема да ви е смешно, ще ревете на ЕС за помощ, ама нема да има ни за вас, ни за мен, ни за украинците. Така, че си налягайте парцалите овреме.


jsf0spnkx77b1.jpg


На Нанди манджата:
 
Вие си лаладжийствате тука, мислите че некой ви взима на сериозно, но този правоъгълник в средата ако го издумкат вашите хора и се изнесат, лайната които ще ги ядем и аз и вие Нанди ще ги е готвила. И тогава нема да ви е смешно, ще ревете на ЕС за помощ, ама нема да има ни за вас, ни за мен, ни за украинците. Така, че си налягайте парцалите овреме.


jsf0spnkx77b1.jpg


На Нанди манджата:
Пунктоация знаеш ли какво е или на укрански я няма тая екстра?
 
Вие си лаладжийствате тука, мислите че некой ви взима на сериозно, но този правоъгълник в средата ако го издумкат вашите хора и се изнесат, лайната които ще ги ядем и аз и вие Нанди ще ги е готвила. И тогава нема да ви е смешно, ще ревете на ЕС за помощ, ама нема да има ни за вас, ни за мен, ни за украинците. Така, че си налягайте парцалите овреме.


jsf0spnkx77b1.jpg


На Нанди манджата:

Това верно прилича на сечение на нечий чревен тракт.

ПП: Нанди не може да готви.
 
Пунктоация знаеш ли какво е или на укрански я няма тая екстра?
Още свиквам, че в най-модерния език в момента в света няма "г" и ни викат бълхария, малко не ми е хубаво, ама като се замисля и ме позасърбява.
 

Горе