Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

На много места ги карате да кликат и то вече става съмнително!
След като изгърмя и страницата на колегата Супер смях, значи ФБ усетил, че явно някои хора много прикаляват и е затегнал здраво юздите...
Не знаете какво ще измисли на следващия ден ФБ!
Колегата със Супер, Супер Смях, не изгоря, щото беше ползвал някви простотии по тази страница, а беше ползвал по съвсем друга.
Да не съм толкова тъп, че на 205 хилядна страница да алчнеа още и да вкарвам някви си 1000-2000 фена.. смисъл - никъв..

Изгорях, щото засякоха, че на друга страница е правена мизерия.. съответно фърчиш общо с всичките ти страници..
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Второ пакетче семки олюпих. ГрЕда на трески, мрежа на кОнци - гол никакъв нема. Още по-малко програмист
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

не се безпокой утре на обяд ще пусне безплатната версия :D
Второ пакетче семки олюпих. ГрЕда на трески, мрежа на кОнци - гол никакъв нема. Още по-малко програмист
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Един приятел на работилницата си е закачил следният надпис

"Днес работим само за пари - Утре ще работим на версия"
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Нетърпеливи сте нещо...
Айде сега го качваме. Като е готово ще пиша...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Един приятел на работилницата си е закачил следният надпис

"Днес работим само за пари - Утре ще работим на версия"

* версия е добро :)
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Редрум някъде да видя че искам да купувам линк - Въпроси мисля че още не е забранено да се задават във форумите - Предполагам за това са форумите ама ако кажеш само ще ти четем умните мисли и ще ти се кланяме.

Като имаш повече опит в дадена сфера ако не искаш да го споделиш поне можеш да не се правиш на оригинален не ти отива.
Ами питаш едни и същи неща, получаваш едни и същи отговори :) Не съм казал, че моето мнение е меродавно, а пък опита си го споделям. Чети раздела, там пише. Казвам ти - нема го лудия, който да ти споделя линкове за пари.
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Колегата със Супер, Супер Смях, не изгоря, щото беше ползвал някви простотии по тази страница, а беше ползвал по съвсем друга.
Да не съм толкова тъп, че на 205 хилядна страница да алчнеа още и да вкарвам някви си 1000-2000 фена.. смисъл - никъв..

Изгорях, щото засякоха, че на друга страница е правена мизерия.. съответно фърчиш общо с всичките ти страници..
Ами защо ги държиш всички на един акаунт бе уйо? И за това трябва да пускаме теми значи, щото иначе не се сещате за елементарни неща и се учите по трудния начин.
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ами защо ги държиш всички на един акаунт бе уйо? И за това трябва да пускаме теми значи, щото иначе не се сещате за елементарни неща и се учите по трудния начин.
А де.. аз не съм знаел, че такова нещо може да се случи.. :(
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Това е все едно да кажеш, че не си знаел, че някой може да ти пре*бе адсенс акаунта. Ами възможно е да се случи, за това размножаваш всичко и знаеш - ако нещо се случи с едното, имаш резервен вариант :)
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Това е все едно да кажеш, че не си знаел, че някой може да ти пре*бе адсенс акаунта. Ами възможно е да се случи, за това размножаваш всичко и знаеш - ако нещо се случи с едното, имаш резервен вариант :)
Аз си бях направил няколко админчета.. ама.. тея направо фейсбука са насраха.. да баннат 220 фейсбук страници.. бая нерви е имал тоя дето ги е банвал :lol:
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Ами питаш едни и същи неща, получаваш едни и същи отговори :) Не съм казал, че моето мнение е меродавно, а пък опита си го споделям. Чети раздела, там пише. Казвам ти - нема го лудия, който да ти споделя линкове за пари.

Редрум ако имаш проблеми си има психиатри за тая работа - Предполагам че си ми нещо като секретарка та следиш къде какво питам и какви отговори получавам - За ФБ тебе съм те питал преди сигурно 2 години за една лендинг страница и до колкото си спомням ми обяви цена над 100лв което не коментирам дали е скъпо или е евтино но мен не ме устройваше - Вероятно съм и попитал някой дето продава БГ ФБ линкове по 10лв какво може да се очаква от тях защото не съм длъжен да раздавам пари без да знам поне какво да очаквам - но ти явно като мой биограф си по запознат с тези неща.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Аз си бях направил няколко админчета.. ама.. тея направо фейсбука са насраха.. да баннат 220 фейсбук страници.. бая нерви е имал тоя дето ги е банвал :lol:

220? Бааааа кво ни напраи ти. Да не си заел цял китайски отбор.
 
От: От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Редрум ако имаш проблеми си има психиатри за тая работа - Предполагам че си ми нещо като секретарка та следиш къде какво питам и какви отговори получавам - За ФБ тебе съм те питал преди сигурно 2 години за една лендинг страница и до колкото си спомням ми обяви цена над 100лв което не коментирам дали е скъпо или е евтино но мен не ме устройваше - Вероятно съм и попитал някой дето продава БГ ФБ линкове по 10лв какво може да се очаква от тях защото не съм длъжен да раздавам пари без да знам поне какво да очаквам - но ти явно като мой биограф си по запознат с тези неща.
Аз предимно тези теми следя, плюс това съм ти пускал линк, ако не си спомняш. Знам, че според теб не си струва да рекламираш във фейсбук страници и помня какво си писал по темата. Ако забравяш, има си медикаменти за подобряване на паметта :) Не виждам смисъл да се драчим по тази тема. Ти си писал нещо, аз ти отговорих и толкоз.
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Някой от закупилите скрипта има ли проблем с него ?
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Аз си бях направил няколко админчета.. ама.. тея направо фейсбука са насраха.. да баннат 220 фейсбук страници.. бая нерви е имал тоя дето ги е банвал :lol:

Не ги баннва някой, а ги банва системата ... И моите страници изгърмяха преди така ...
 
От: Универсален скрипт за правене на ФБ фенове - 500лв.

Така...аз съм един от закупилите скрипта. С две думи проблеми няма, работи коректно а и ако случайно нещо не ви е ясно или не се получава Михлюзина е супер пич и помага веднага. Относно изписаното в тази тема искам да кажа на кибиците... това тук(форума) е малко общество, помагайте си, бъдете коректни един с друг, не хейтвайте и без празнословия. Аз се доверих на човека само по трейдър статуса му.... и дай боже повече хора като него. Благодаря Михлюзин отново ще работим заедно. На всички желая приятен уикенд...

П.П нямам реп. точки в този форум, но човека ми се довери...
 
Последно редактирано:

Горе