Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

spirosi

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте,
търся фирма или човек за изработка и евентуална поддръжка с времето за сайт за групово пазаруване.
Вече имам своя концепция за нещата какво искам и как да бъде направено. Нещата са стандартни и модулите вече ги има, ще трябва всичко да се нагласи.

Приемам оферти само от хора с опит, който имат направен поне по един подобен работещ сайт, който може да се разгледа.
Хора и фирми без опит ще бъдат игнорирани.

Първоначалната ми справка показва, че цени под хиляда лева не си заслужават вниманието и основния ценови диапазон е от 1200 до 1600 лева.
Моят бюджет за проекта е до 2000 лева. като това е тавана и не е задължително да се достига.

Моля в отговорите си да подавате линк към портфолио и работещият сайт за който споменах по горе.

До няколко дена ще направим подбор на няколко участника на който ще бъде предоставена пълна спецификация за да могат да предоставят крайна цена.

Очаквам с нетърпение вашите оферти.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Виж kiwi от форума
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Търсите агрегатор на оферти или групово пазаруване?? Щото има огромна разлика!!! Хора с опит никога няма да седнат да ви правят сайт, че и на търг да участват с таван 2000 лева.

Дайте пример като сайтове какво търсите или си платете консултация при някои (по възможност не пишман разбирач да ви направи заданието) да ви каже какво да търсите според нуждите си. За 2000 лева може някои да седне да ви направи агрегатор, но той няма да има куп важни опции.

Например:
- Вътрешни страници
- Гугъл карта
- Ревю за фирмата пуснала офертата
- Възможност за вътрешни оферти
- Ръчно настройване на фийда
- Адекватен админ панел с необходимите статистики (Интерес, препратки и др.)
- Адекватни кукита за нормален последващ адсенс или други кампании

Разбира се всички тези неща ще надхвърлят бюджета ви четворно, но все пак ще имате възможност за реална печалба а не аматьорско инвестиране.

За сайт за групово пазаруване са реални парите, но там става дума за вътрешни оферти с голяма отстъпка и изтичащо време. Разбира се, ако искате функционалността на грабо примерно се пригответе за петорен бюджет първоначално!

Трудов договор ще има ли за екипа програмисти, който ще се грижат за подобен сайт? Понеже офертата ще бъде несериозна при положение че няма да стои екип зад проекта. Ако можеше някои да си поръча сайт, след това малко адсенс и хоп става милионер, всички дизайнери и програмисти нямаше да правят сайтове, а щяха да са милионери. Ако евентуално бюджета не ви достига, аз лично съм в състояние да изпълня такъв проект срещу възнаграждение на траншове за период не по - дълъг от 6 месеца, през което време съм пълноправен съдружник в дружество с капитал стойността на проекта, като дяла ми отговаря на парите, който ще ми дължите.
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Агретора струва повече от сайт за групово пазаруване?!?
Търсите агрегатор на оферти или групово пазаруване?? Щото има огромна разлика!!! Хора с опит никога няма да седнат да ви правят сайт, че и на търг да участват с таван 2000 лева.

Дайте пример като сайтове какво търсите или си платете консултация при някои (по възможност не пишман разбирач да ви направи заданието) да ви каже какво да търсите според нуждите си. За 2000 лева може някои да седне да ви направи агрегатор, но той няма да има куп важни опции.

Например:
- Вътрешни страници
- Гугъл карта
- Ревю за фирмата пуснала офертата
- Възможност за вътрешни оферти
- Ръчно настройване на фийда
- Адекватен админ панел с необходимите статистики (Интерес, препратки и др.)
- Адекватни кукита за нормален последващ адсенс или други кампании

Разбира се всички тези неща ще надхвърлят бюджета ви четворно, но все пак ще имате възможност за реална печалба а не аматьорско инвестиране.

За сайт за групово пазаруване са реални парите, но там става дума за вътрешни оферти с голяма отстъпка и изтичащо време. Разбира се, ако искате функционалността на грабо примерно се пригответе за петорен бюджет първоначално!

Трудов договор ще има ли за екипа програмисти, който ще се грижат за подобен сайт? Понеже офертата ще бъде несериозна при положение че няма да стои екип зад проекта. Ако можеше някои да си поръча сайт, след това малко адсенс и хоп става милионер, всички дизайнери и програмисти нямаше да правят сайтове, а щяха да са милионери. Ако евентуално бюджета не ви достига, аз лично съм в състояние да изпълня такъв проект срещу възнаграждение на траншове за период не по - дълъг от 6 месеца, през което време съм пълноправен съдружник в дружество с капитал стойността на проекта, като дяла ми отговаря на парите, който ще ми дължите.
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Агретора струва повече от сайт за групово пазаруване?!?

Човек стига си се изказвал неподготвен!!! От поста ми става ясно, че и двата варианта са на приблизително една и съща стойност, като сайта е малко повече първоначално!

Чети преди да пишеш.

От сайт до сайт има голяма разлика, докато, когато пишеш агрегатор, то има някои основни неща, без който не може!! Следователно минимума за агрегатор може да е в пъти повече от колкото минимума за страница за групово пазаруване. Лично аз из имам над 20 страници за групово пазаруване, но всяка страница е за отделен продукти и промотирам само него. Примерно противоплъзгащи подложки за кола и съм направил само страница за тях с изтичащи време (съвсем елементарно, но адски ефектно и доходоносно). Има хора, който не спамят в социалките с цел трупане на лайкове за тяхни или чужди страници, ами за привличане на трафик към подобни страници. Също така има готови решения в интернет за групово пазаруване, който са по $200 и са идеални за девелопъри!! Използвайки такава девелопърска разработка няма никакъв проблем да създадеш слаб сайт за групово пазаруване за 2000 лева

И понеже не си разбрал и да няма Въпроси къде си казал, че струва повече бе Хахо ще отговоря с цитат:

Ето какво казвам като примерна цена за агрегатор, като в него включвам 90% от необходимите опции на първо четене за мощен сайт:
...Разбира се всички тези неща ще надхвърлят бюджета ви четворно, но все пак ще имате възможност за реална печалба а не аматьорско инвестиране.

Ето какво казвам за система за групово пазаруване, като имам предвид функционалността на може би най - големия български сайт в тази област (като пак повтарям става дума за първоначално, не съм обмислил на 100% идеята и в последствие може да се появят много допълнителни функционалности, който да качат цената ! ... именно затова казвам първоначално!)
Разбира се, ако искате функционалността на грабо примерно се пригответе за петорен бюджет първоначално!

Данни: За агрегатор спрягам сума от 8000 лева, за система за групово пазаруване спрягам 10000 лева
Математика: 10000 > 8000 (10000 лв - 8000 лв = 2000 лева разлика)
Извод: Или на @uphero му тряват очила(или може би търпение да изчете всичко написано и да вникне в смисъла му, преди да се изказва абсолютно неподготвен и не по темата!), или аритметиката му куца (аритметиката е част от математиката, която включва в себе си събиране, изваждане и др., който се учат от първи до 4-ти клас). Мога да го представя този извод и в геометричен вариант, но предполагам няма да стане по - ясно, затова ще се въздържа.

ПП - > Искрено се надявам да е първата причина от извода ми!
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Че и хора с опит търси... на тая оферта ще ви се навие само някой, който НЯМА ОПИТ. Успех!
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Виж kiwi от форума

Намирам само празен акаунт без репутация и мнения под името kiwi. Да няма някаква грешка?


Търсите агрегатор на оферти или групово пазаруване?? Щото има огромна разлика!!! Хора с опит никога няма да седнат да ви правят сайт, че и на търг да участват с таван 2000 лева.

Дайте пример като сайтове какво търсите или си платете консултация при някои (по възможност не пишман разбирач да ви направи заданието) да ви каже какво да търсите според нуждите си. За 2000 лева може някои да седне да ви направи агрегатор, но той няма да има куп важни опции.

Например:
- Вътрешни страници
- Гугъл карта
- Ревю за фирмата пуснала офертата
- Възможност за вътрешни оферти
- Ръчно настройване на фийда
- Адекватен админ панел с необходимите статистики (Интерес, препратки и др.)
- Адекватни кукита за нормален последващ адсенс или други кампании

Разбира се всички тези неща ще надхвърлят бюджета ви четворно, но все пак ще имате възможност за реална печалба а не аматьорско инвестиране.

За сайт за групово пазаруване са реални парите, но там става дума за вътрешни оферти с голяма отстъпка и изтичащо време. Разбира се, ако искате функционалността на грабо примерно се пригответе за петорен бюджет първоначално!

Трудов договор ще има ли за екипа програмисти, който ще се грижат за подобен сайт? Понеже офертата ще бъде несериозна при положение че няма да стои екип зад проекта. Ако можеше някои да си поръча сайт, след това малко адсенс и хоп става милионер, всички дизайнери и програмисти нямаше да правят сайтове, а щяха да са милионери. Ако евентуално бюджета не ви достига, аз лично съм в състояние да изпълня такъв проект срещу възнаграждение на траншове за период не по - дълъг от 6 месеца, през което време съм пълноправен съдружник в дружество с капитал стойността на проекта, като дяла ми отговаря на парите, който ще ми дължите.


Много ми е интересно какъв ще бъде този ваш сайт за групово пазаруване за 8 - 10 хиляди лева. И съм силно заинтересуван да чуя какво струва толкова пари. Моля ви за още информация по въпроса!


П.П.
използвам израза "сайт за групово пазаруване" защото искам сайт за групово пазаруване а не агрегатор. В противен случай бих използвал другото :)
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Ето я темата на колегата - ЦЪК
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Намирам само празен акаунт без репутация и мнения под името kiwi. Да няма някаква грешка?





Много ми е интересно какъв ще бъде този ваш сайт за групово пазаруване за 8 - 10 хиляди лева. И съм силно заинтересуван да чуя какво струва толкова пари. Моля ви за още информация по въпроса!


П.П.
използвам израза "сайт за групово пазаруване" защото искам сайт за групово пазаруване а не агрегатор. В противен случай бих използвал другото :)

За начало ще бъде система, върху която имате пълните авторски права. Документална гаранция, че никои друг сайт няма да я използва и ние няма да я препродаваме!! (Тук са поне едно 5000 лева)'
Системата ще притежава всички необходими кукита и благини за извършване на максимално успешна рекламна кампания. (Тук са има няма 2000 лева)
Системата ще притежава всички необходими засечки и проверки за това колко успешна е била рекламната кампания. (Тук са има няма също 2000 лева)
Системата ще бъде перфектно оптимизирана на търсещи машини. (Тук пак има няма 2000 лева)
Една година пълен съпорт върху сигурността на система. (Тук е трудно да се каже цена)
Говорим като сайт подобен на този на грабо, това включва едни много сериозен социален модул, който има много аспекти и сам по себе си струва около 10000 лева.

Има и други неща, но тях бих ги обсъдил на платена консултация или при преведено капаро. Все пак не съм тук да правя безплатно оферти и задания.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Ти обаче ги плющиш тия суми, сякаш са си нещо напълно нормално за нашата държавица. "Кукита и благинки" - 2000 лв., "засечки и проверки" - пак 2000 лв. За "ще бъде перфектно оптимизирана" няма да коментирам даже, както и за едногодишната поддръжка "сигурност". Ако човек дори се засили да ти повярва във възможностите поне малко и вземе, че отвори единственото нещо, което се вижда /донбарон/ е то тука са си още 2000 лв., за да иде някъде далеч на почивка без компютри и електроника, че аман от разбирачи и предприемачи...
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Спри да друсаш бе пич.
За начало ще бъде система, върху която имате пълните авторски права. Документална гаранция, че никои друг сайт няма да я използва и ние няма да я препродаваме!! (Тук са поне едно 5000 лева)'
Системата ще притежава всички необходими кукита и благини за извършване на максимално успешна рекламна кампания. (Тук са има няма 2000 лева)
Системата ще притежава всички необходими засечки и проверки за това колко успешна е била рекламната кампания. (Тук са има няма също 2000 лева)
Системата ще бъде перфектно оптимизирана на търсещи машини. (Тук пак има няма 2000 лева)
Една година пълен съпорт върху сигурността на система. (Тук е трудно да се каже цена)
Говорим като сайт подобен на този на грабо, това включва едни много сериозен социален модул, който има много аспекти и сам по себе си струва около 10000 лева.

Има и други неща, но тях бих ги обсъдил на платена консултация или при преведено капаро. Все пак не съм тук да правя безплатно оферти и задания.
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Доволна съм. Парфюма е оригинален. Пазарувайте спокойно от тях, честни �...
Колко хиляди ще струва да няма този знак при съкращения: �????

За начало ще бъде система, върху която имате пълните авторски права. Документална гаранция, че никои друг сайт няма да я използва и ние няма да я препродаваме!! (Тук са поне едно 5000 лева)'
Системата ще притежава всички необходими кукита и благини за извършване на максимално успешна рекламна кампания. (Тук са има няма 2000 лева)
Системата ще притежава всички необходими засечки и проверки за това колко успешна е била рекламната кампания. (Тук са има няма също 2000 лева)
Системата ще бъде перфектно оптимизирана на търсещи машини. (Тук пак има няма 2000 лева)
Една година пълен съпорт върху сигурността на система. (Тук е трудно да се каже цена)
Говорим като сайт подобен на този на грабо, това включва едни много сериозен социален модул, който има много аспекти и сам по себе си струва около 10000 лева.

Има и други неща, но тях бих ги обсъдил на платена консултация или при преведено капаро. Все пак не съм тук да правя безплатно оферти и задания.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Ти обаче ги плющиш тия суми, сякаш са си нещо напълно нормално за нашата държавица. "Кукита и благинки" - 2000 лв., "засечки и проверки" - пак 2000 лв. За "ще бъде перфектно оптимизирана" няма да коментирам даже, както и за едногодишната поддръжка "сигурност". Ако човек дори се засили да ти повярва във възможностите поне малко и вземе, че отвори единственото нещо, което се вижда /донбарон/ е то тука са си още 2000 лв., за да иде някъде далеч на почивка без компютри и електроника, че аман от разбирачи и предприемачи...

К'во се обаждаш неподготвен??? Човека иска да разбере какво включва и му казвам!!! Ти ако искаш поръчвай, аз лично не разчитам да работя с хора, който нямат възможност да си го позволят!!!! На всякъде в света нещата струват тези пари и дори много повече. Ти имаш ли си идеята каква е комисионната на подобен тип сайтове? Точно след първите 3000 продадени ваучера си избиваш всичките вложени пари и останалото ти е печалба. Но за да го направиш това и да спечелиш, трябва да го направиш в кратки срокове, щото ти можеш 3000 ваучера да ги продаваш 5 години, можеш и за по - малко от месец да ги продадеш. Ако реално си имаше идея от къде идват офертите за групово пазаруване и ако можеше да осигуриш реално необходимите ваучери за да направиш проекта печеливш, щеше да знаеш, че си струват парите който искам! Сайтове като грабо продават по хиляди ваучери дневно, има агрегатори, който продават също хуляди ваучери дневно и факта че рекламират агресивно както световните вериги и марки, а тук става дума за бюджет от порядъка на минимум хиляди месечно да не кажа и седмично, сам си прави сметка дали системата струва.

Не виждам какво общо има донбарон със заданието, че и се заяждаш? Сайта съм си го правил за себе си и е правен да ми върши перфектна работа за това което го ползвам. Сайта разкрива пълния си потенциал в момента в който се идентифицираш в системата.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Всъщност сайт агрегатор и сайт за групово пазаруване са много близки, с разлика само в потребителите и системите за плащане.

Аз мога да ти инсталирам готова дистрибуция за групово пазаруване. Като опит нямам точно със сайтове за групово пазаруване, но точно тази дистрибуция съм я модерирал до сайт агрегатор. Махнах модулите за плащане и добавих модул за извличане на xml feed.
В зависимост от това какъв дизайн искаш ще варира цената, същото важи и за специфичните ти изисквания.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Не ми се искаше да влизам в тази риторика но....

hahovec не знам как да ти го кажа но мисля, че имаш нужда от специална помощ...
Само да ти кажа, че си нямаш хам хабер от начина на работата, комисионните и печалбите - специално за сайт за групово пазаруване. и тук ще те цитирам
Има и други неща, но тях бих ги обсъдил на платена консултация или при преведено капаро. Все пак не съм тук да правя безплатно оферти и задания.
Ако искаш консултация не вземам скъпо :)


Относно цената ти за сайта, ако изключим заигравката ти с авторските права, 4 хиляди лева за сайта са малко над средната цена за топ продукт от този тип. За да не бъда голословен ще ти кажа, че имам предложение за сайта от фирма която е правила един от ТОП 3 сайтовете за групово пазаруване в България и цената им за този ТОП продукт е 3 хиляди лева.
Повярвай ми, че тези хора знаят как се правят нещата, показали са го и знаят какви са доходите от такъв сайт.
Аз не искам ( повтарям не искам, не че не мога) да плащам за няколко хиляди лева (повече от 2) за сайт от такъв тип. Добре оптимизиран сайт с нещата който ти трябват може да се намери и за по малко пари. А когато взема да печеля милионите всеки месец ( по мнението на hahovec) тогава ще си платя и надграждането.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

И язе сакам да правя сайт за групово, ама не съм готов оше, защото искам да е нещо поразлично и несъм си изчистил консепцията оше

м/у другото потписъ ти е велик :D
 
От: От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Докато не решиш да го правиш няма да си избистриш концепцията. А и като почнеш ще промениш много детайли докато се прави :D


И язе сакам да правя сайт за групово, ама не съм готов оше, защото искам да е нещо поразлично и несъм си изчистил консепцията оше

м/у другото потписъ ти е велик :D
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Намерих каквото търсех :) Благодаря на всички.
 
От: Фирма или човек за направа на сайт за групово пазаруване.

Здравейте,
Представлявам софтуерна фирма, която се занимава с изработка и поддръжка на уебсайтове. Фирмата се казва BPM Project ltd.
Изградили сме множество уебсайтове, като едни от най-популярните са:
internity.bg
dostavka-cvetia.eu
kozmetikata.eu
и много други.
Фирмата разполага с call center, поддържа сайтовете, прави товарителници и отговаря за пратките, занимава се с присъствието в социалните мрежи и най-важното: SEO оптимизация. Модела ни е много гъвкъв, защото ние не вземаме такса за изграждането на уебсайт, а за самата поддръжка. В общи линии работиме на месечна вноска, равняваща се на една нормална работна заплата.
Ако имате интерес към предложението и желаете да разберете още, може да ни потърсите на телефон: 0883 494 250
 

Горе