Хостиг, където трудно свалят съдържание

domainer

Member
Темата не е много приятна, но накрарко - жената ме напусна, обра златото децата, колата, котката и пусна жалба за емоционален тормоз.
Имаме много общи познати, които искам да чуят цялата история, а не изкривената. Аз съм мъж на честта и мразя лъжите и лъжесвидетелите. Предстоят дела, на които нямам какво да крия. Не ме е срам и не ми е проблем да направя всичките неща публични с детайли.
Очаквам ако направя един блог да завалят недоброжелателни оплаквания. Държа да опиша всичко с имена и т.н. Демек ще има много чувствителна информация.
Трябва ми хостиг който трудно (а най добре да е невъзможно) да свали сайт по оплакване.
В крайна сметка ще петнят моето име, а аз не мога да живея с това.
 
Васко, ти ли си?


Който и да е чуждестранен хост. Просто си сваляй бекъп на сайта след всяка редакция, та да може лесно да го преместиш ако го свалят.

Ако държиш да не го събарят, търси холандска хостинг копания със сървъри в Холандия.
 
Последно редактирано:
Не съм Васко. Не съм известен, но явно ще стана. Няма да я оставя тая мърла да ми контролира живота.
Някаква препоръка за холандски хостиг в Холандия?
 
Историята е доста брутал. Или поне така звучи от страни. Няма ли да си използваш само социалните профили. Предполагам ще публикуваш опровержения на това, което се излее срещу теб. Сайт, не знам дали ще е точното средство, той трябва и да е популярен все пак, в социалните медии имаш вече приятели, което си е някаква аудитория.
 
Ctrl+C "Deffnews" ; Ctrl+V ....... minions attack.
 
Тая тема ме кара да гледам Aethelthryth у тубата с коментари към съдебен спор ...:rolleyes:
 
Последно редактирано:
Някаква препоръка за холандски хостиг в Холандия?
Два холандски хоста съм ползвал - единия не го препоръчвам (скъп, но със скапан съпорт), а другия няма панел.

Търси из нета и чети в ToS-овете на всяка компания как се отнасят към takedown исканията на трети лица.
 
такива неща не трябва да се насърчават ..... имаш деца... децата не са виновни за глупостта на родителите си! Осъзнай се навреме докато не е късно какво би им причинил! Разбирам яда ти в момента , но няма по глупава постъпка от твоята която искаш да осъществиш! И какво ще постигнеш с нея... никой няма да ти окачи медал за това , че си разкрил интимния си живот , а ще гледат сеир!
 
Мисля че си е моя работа какво ще направя и какво ще постигна. Аз нямам какво повече да губя. Плюс това преди месец доста детайлно съм обяснявал на жената какви са вариантите и до какво ще доведат. В смисъл че съм го обещал и трябва да го изпълня.
В крайна сметка можеше да стигнем до съвместно попечителство и пак да и давам пари, понеже исках да и помогна.
Както и да е, не това е темата. Ще търся холандски хост.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Мисля че си е моя работа какво ще направя и какво ще постигна. Аз нямам какво повече да губя. Плюс това преди месец доста детайлно съм обяснявал на жената какви са вариантите и до какво ще доведат. В смисъл че съм го обещал и трябва да го изпълня.
В крайна сметка можеше да стигнем до съвместно попечителство и пак да и давам пари, понеже исках да и помогна.
Както и да е, не това е темата. Ще търся холандски хост.
ми не... не е само твоя работа когато са замесени децата ти и бившата ти жена... ще е само твоя работа ако се касае само за теб! Най много да си навлечеш куп проблеми с това което искаш да публикуваш .. ама на Българина отмъщението му №1 в главата пък после съжалява! Иди на психолог или по добре на психиатър - имаш огромна нужда! Постоянно в медиите ни натрапват , че има проблеми с децата , постоянно се организират кампании за агресията сред децата , но никой не осъзнава основния проблем , че децата са отражение на поведението на родителите!
 
Не знам защо продължават да дават децата на майките.

Доказано е че децата, отгледани от самотни майки, не се развиват добре... Грубо обобщено, момичетата стават ку*ви, а момчетата свършват или в някоя канавка, или у панделата:


ПП: Блинк май верно трябва да направи раздел "Съдебен Спор"..
 
Не знам защо продължават да дават децата на майките.

Доказано е че децата, отгледани от самотни майки, не се развиват добре... Грубо обобщено, момичетата стават ку*ви, а момчетата свършват или в някоя канавка, или у панделата:


ПП: Блинк май верно трябва да направи раздел "Съдебен Спор"..
заради такива бащи психари като този създал темата...
 
Очаквам ако направя един блог да завалят недоброжелателни оплаквания. Държа да опиша всичко с имена и т.н. Демек ще има много чувствителна информация.
Очаквай дело за публично нанесени обиди и клевети.
 
  • Like
Реакции: Vbb
domainer , contra е много добре с писането, умен е, грамотен и е над умерено злонамерен по характер, като също така има солиден тролски опит, та може много да ти помогне да се изразиш най-добре с оглед на търсената цел, в случай че срещнеш трудности.

(Ше я насолим яко тая скумрия, немаш грижи бате. Хора има.)
 
Айде да не ми казвате че съм психар. Защото в момента се клевети по мой адрес. Скъпи вещи изчезнаха, измислиха ми ограничителна заповед. Над месец не съм си виждал децата. Един човек който по цяла вечер само по фейсбук и тубата стои ми отне всичко, и даже си взе хард диска, където са системните логове на активността му.
И сега аз съм психар.
 
Айде да не ми казвате че съм психар. Защото в момента се клевети по мой адрес. Скъпи вещи изчезнаха, измислиха ми ограничителна заповед. Над месец не съм си виждал децата. Един човек който по цяла вечер само по фейсбук и тубата стои ми отне всичко, и даже си взе хард диска, където са системните логове на активността му.
И сега аз съм психар.
Поне видеата от скритите камери сети ли се да качваш в облака или и те зачезнаха?
 
Потърси alexhost в гугъл. В Молдова е, не свалят нищо.
 

Горе