ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В тоя форум по принцип се смята за нормално едната страна "внезапно" да преустанови диалога по дадена сделка.

Обикновено се случва непосредствено след като другата страна спомене някакво число, но като цяло може да се очаква връзката да се разпадне във всеки един момент :)
 
В тоя форум по принцип се смята за нормално едната страна "внезапно" да преустанови диалога по дадена сделка.

Обикновено се случва непосредствено след като другата страна спомене някакво число, но като цяло може да се очаква връзката да се разпадне във всеки един момент :)
По принцип това се случва като се уцелят пишман бизнесмени, за това профилите на едните светят зелени, на другите червени. И като цяло е масово явление. Не е само тук във форума. А тук дори се случва по-малко от на улицата. ;)
 
Вярно си е - наистина не съм ти отговорил от тогава. Напоследък съм затрупан от задачи и не успявам да стигна до това. Гледам, че съм попаднал в някакъв черен списък по тази причина. Жалко .......
Не съобразих, че тагването на някой ще се възприеме по такъв начин. Съжалявам.
 
Текстът на @lite.motive е не по малко зле. А ще издава книга. Там смисъл няма. Абсолютно никакъв. А ще издава книга. Дано не я издадеш. Най сърдечни пожелания. Скъперник за 90 лв.
Нещо ти е клеясал централния процесор. Никога не е ставало въпрос не за 90 лв. ами за 0,90 лв.
 
Крайно време е админите да помислят за дежурен психолог. За Сашето - психиатър. :)
 
За теб също. То ми беше ясно че той няма да си плати. Но все пак ,безплатен труд няма. А лъжци като него из този форум много.
Саше Саше, не се ли научи, ако ще вършиш някому работа спазари се предварително, ако трябва и договор подпишете, ако няма договор топоне гледай в комуникацията човека да е писал че ще ти плати еди колко си, ако имаш това няма да сереш на хората по темите, а ще имаш доволно работа та да не се занимаваш с хорсокто мнение
 
Саше Саше, не се ли научи, ако ще вършиш някому работа спазари се предварително, ако трябва и договор подпишете, ако няма договор топоне гледай в комуникацията човека да е писал че ще ти плати еди колко си, ако имаш това няма да сереш на хората по темите, а ще имаш доволно работа та да не се занимаваш с хорсокто мнение

За жалост не липсата на договор я проваля, а предварителната комуникация. Ти, като ѝ четеш постовете, би ли я наел за писане??
 
Саше Саше, не се ли научи, ако ще вършиш някому работа спазари се предварително, ако трябва и договор подпишете, ако няма договор топоне гледай в комуникацията човека да е писал че ще ти плати еди колко си, ако имаш това няма да сереш на хората по темите, а ще имаш доволно работа та да не се занимаваш с хорсокто мнение
Да, ако и работата и струва парите, за които я продава, няма да има грешка. ;)
 
За жалост не липсата на договор я проваля, а предварителната комуникация. Ти, като ѝ четеш постовете, би ли я наел за писане??
Ся не знам дали става записане или не, не съм чел нищо от нея

Виждам я че свети в червено, но дали оценките са от реални сделки както трябва да е или просто някой не го кефи и дай като я види паднала да я донарита предполагам че повечето оценки не са за работа

преди години като пускаха теми за писане авторите предлагаха на първите 5 човека безплатни статии срещу ревю, след като ти напишат текста даваш линк към статията където си я качил и пишеш дали става, какво те кефи не кефи, дали препоръчваш и така има отзиви за твоята работа и се преценява дали да те ползват, а и всеки може да прачете написаното и да прецени дали има дарба за писател или така си мисли
 
не, не съм чел нищо от нея
Чел си нейните коментари - харесва ли ти как са написани? Тя категорично отказва да усвои елементарен български (писмен) език, но за сметка на това ходи по темите да хейти колегите.

Маса хора се оплакаха от лоша комуникация с нея, което винаги е проблем, ако ще наемаш някой да ти върши работа.

Не е ритане на паднал човек. Просто човекът си е паднал и отказва да стане, обвинявайки другите за това.

На мен лично ми е жал за това момиче, защото има нещо изначално сбъркано в нея.
 
то е видно, че е яхнала метлата и не ще да слезе, но в поне в началото темите и бяха смислени докато не и сипаха малко и тя отвъртя

да пусне линкове към нейни текстове да се прецени, че то може да си голям чукундур и дърво, но пък да са разбираш от работата
 
Има ЛС, който иска да пише с имейл и ще му изпратя.
Не става така, те хората нямат зор да те наемат, ти имаш зор да продаваш труда си

направи една нова добре обмислена тема, пусни за първите 5 стари потребители по 1 безплатна статия с искане за ревю след това в темата

ако 5 от 5 напишат, че не ставаш взимаш и се преориентираш и не се заблуждаваш че си копирайтър

същото важи и за предлаганите от теб преводи
 
Чакам тия двамата докрая на деня да ми възстановят парите. Иначе има много мой теми. Със сигурност се надявам да има и желаещи. Но по безплатно не мога да предложа на никого. Съжалявам. Излъгахме с 390 лв ама да предлагам безплатно. Не. Край на дискусията.
 
Чакам тия двамата докрая на деня да ми възстановят парите. Иначе има много мой теми. Със сигурност се надявам да има и желаещи. Но по безплатно не мога да предложа на никого. Съжалявам. Излъгахме с 390 лв ама да предлагам безплатно. Не. Край на дискусията.
жалко, чене можеш да намериш време и желание да напишеш 5 статии по 400 думи, а те реално ще са ти рекламата, а и малките деца знаят, че рекламата продава продукта
 
жалко, чене можеш да намериш време и желание да напишеш 5 статии по 400 думи, а те реално ще са ти рекламата, а и малките деца знаят, че рекламата продава продукта
Най-вероятно си дава сметка какъв ще е крайният резултат, а той, от своя страна, обезсмисля всичко.
 

Горе