ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тази тема не е за това. Пише ти го черно на бяло - нов продавач си, ще чакаш около 21 дни, а ако клиента е нещо недоволен - може и повече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Парите са върнати!
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дал си пари на заем на непознат и чакаш да ти ги върне :shock:
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бате, потребителя се води за сериозен. Разгледай му профила. ;)

Какво сериозно може да има в някой, който иска 30 лв. по форумите :)
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво сериозно може да има в някой, който иска 30 лв. по форумите :)

И на мен ми се е случвало да искам пари във форума (я не стигнат за домейн или за друго) и са ми давали хора с които не сме имали дори бизнес отношения, на доверие един вид. Аз също съм бил коректен и съм връщал още на следващия ден сумите. В случая не смятам за коректно да кажеш, че ще върнеш а не го правиш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И на мен много пъти ми се е случвало да потрябва някой друг долар в пейпал по никое време и @ Maverick не веднъж ми е давал на доверие които съм връщал на другия ден.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ами не знам дали е точно за тук ситуацията, моля ако има грешка, админите да ударят едно рамо.
От някъде 7-8 месеца работя с един колега, доколкото помня беше от форума. Никога не съм имал проблеми с него, дори ми е пускал парите винаги предварително. Преди 2 месеца някъде ми пусна задание за слайдове за един сайт, който е на негов колега/приятел (?). Пратих му ги, той ги хареса, но не се беше свързал с колегата си за одобрение. Пратих му ги, понеже сме не сме имали проблеми преди, той ги сложи пробно на сайта и каза, че на следващия ден ще прати парите по еконт. Казах му да не бърза и да каже мнението на 3тия човек и ако има проблеми да ги оправим и тогава да оправим парите. Мина месец и нещо, писах му.. всяка седмица, няма никакъв отговор. Слайдовете стоят още на сайта, сайта е активен, дори пускат нови промоции на фб страницата си, така че не е от недоглеждане. Парите за слайдчетата са 70лв, което се преживява, но ме е яд просто, че дори и отговор не получавам.

Скайпа на потребителя е - iovcho788
Име: Йовчо Стоев

Все още съм отворен за контакти ако потребителя реши да се свърже с мен.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Възможно ли е третата страна да си ползва сайта и ФБ а посредника (твоя човек) да не е на разположение в момента?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Помислих си го естествено, но в скайп, където ни протича комуникацията, постоянно ми влиза и излиза на линия. А и цял месец ли вече? Не знам и аз.
Не се бях сетил да пиша съобщение към админа на страницата да попитам.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вероятно си има причина, но наистина не е приятно да те държат в неведение. Все пак по думите ти е бил доста коректен, явно изведнъж нещо се е променило. Дано в скоро време се свърже с теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Както обещах си изтривам от тук потребителя, защото спази накрая уговорката. - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59084.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

горския - всички във форума четоха темата http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59084.
Ако плати на някой колега ще го махна от тук.
Боли го патката, човека си е прав, като сакате да се плати дайте нещо което си залужава
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Боли го патката, човека си е прав, като сакате да се плати дайте нещо което си залужава

Марш да спамиш на друго място. Това е черен списък.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Къв си ти е? Марш ще викаш у вас, капиш?

Ей казанлъшки, махай ми се от погледа, че ми е писнало от лизачи и спамери като теб.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

attachment.php


Това с духането няма да го коментирам.
 

Горе