ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти като потребител на форума имаш право да пускаш мнения за да си полезен на другите и да споделяш знания. В момента ти не правиш нито едно от двете, и освен да трупаш мнения не виждам какво друго правиш. Ако имаш нещо срещу мен, заповядай и сподели. Ако не, не виждам защо изобщо се месиш в тема по която нямаш абсолютно никакво отношение.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама че простотия за 5-6 долара. При това "отложена" простотия. Кой ще си играе да мами за такава сума пари и после да се оправдава в тази тема? Няма логика. От прочетеното съм по-склонен да повярвам, че xXxTheMasteR е несериозен, отколкото че jkolarov не е платил.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама че простотия за 5-6 долара. При това "отложена" простотия. Кой ще си играе да мами за такава сума пари и после да се оправдава в тази тема? Няма логика. От прочетеното съм по-склонен да повярвам, че xXxTheMasteR е несериозен, отколкото че jkolarov не е платил.

Да ама пък аз съм работил и продължавам да работя с xXxTheMasteR и винаги съм бил доволен от него и не споделям мнението ти!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама че простотия за 5-6 долара. При това "отложена" простотия. Кой ще си играе да мами за такава сума пари и после да се оправдава в тази тема? Няма логика. От прочетеното съм по-склонен да повярвам, че xXxTheMasteR е несериозен, отколкото че jkolarov не е платил.

Какво значи "склонен да повярвам"?
Ето ти доказателство/факт: Transaction ID: 8V0253251E2430325

Може да се провери! Мен също ме боли фара за 7-8 лв. Въпроса е принципен! Занимавам се с това и в ДП, доста преди да ви има вас тук, не искам името (ника ми) да се опетнява от разни новоизлюпени "предприемачи".

Но щом този господин ме петни в общественото пространство аз ще се защитя.
Също така искам той да бъде добавен в черния списък, тъй като отношението му е некоректно, променя цените в последствие, не предоставя репорт за свършената работа. Елементарни неща...
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво значи "склонен да повярвам"?
Ето ти доказателство/факт: Transaction ID: 8V0253251E2430325
Това не е доказателство - ето това значи.
Аз пък на теб ти преведох по погрешка 1000 долара с Transaction ID: 8V0253251E2430326. Сега си ги искам обратно!
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да ама пък аз съм работил и продължавам да работя с xXxTheMasteR и винаги съм бил доволен от него и не споделям мнението ти!
Не се учудвам. Ти нееднократно си доказвал, че мисленето и логиката не са ти силна страна. Ето защо си неспособен и тук да прецениш кой е крив, и кой е прав.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво значи "склонен да повярвам"?
Ето ти доказателство/факт: Transaction ID: 8V0253251E2430325

Може да се провери! Мен също ме боли фара за 7-8 лв. Въпроса е принципен! Занимавам се с това и в ДП, доста преди да ви има вас тук, не искам името (ника ми) да се опетнява от разни новоизлюпени "предприемачи".

Но щом този господин ме петни в общественото пространство аз ще се защитя.
Също така искам той да бъде добавен в черния списък, тъй като отношението му е некоректно, променя цените в последствие, не предоставя репорт за свършената работа. Елементарни неща...

Парите са пратени на 17, потребителят се е оплакал на 9..
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

ДА СЕ ОБАДИМ НА ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА НАПРАВО :)
МОЖЕ ПЪК ДА НАМАЖЕМ И ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ С АДРИНАЛИНКИТИИИИИИИ
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

gkolarov наистина си плати накрая :). Аз този случай го бях забравил, но за щастие имам все още мейлите.

harkon, аз поръчка не съм отлагал. Попитах го дали е съгласен, ако не беше, естествено, щях да я направя веднага.. Той просто някакси е пропуснал последното изречение :p Та последва отговор "Да разбира се, няма проблем." Направих му целия събмит на другия ден /или по-другия, не помня/.

После последваха две извинения, защото имало проблем с пейпал акаунта му, като на второто поиска репорт. Пращам му го на 13-ти. На 17-ти ми иска пак репорт... Пратих му три скрийна понеже явно не знае как да влезе от онзи емайл или нещо друго... И си плати :)

1. Цената на услугата се различаваше от това което беше обявено тук на сайта. Сега не ми се търси обявата му, който иска може да провери.
Пич, как твърдиш това, като ние с тебе за пари не сме говорили :shock:. Помня, че и гледам мейлите, няма такова нещо. Пък ако намериш обявата... ще останеш разочарован :lol:
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@gkolarov - НЕ съм работил с теб и вероятно няма да работим , но пък с xXxTheMasteR сме работили заедно и винаги е бил коректен и свършва работата преди посочения срок. Ти твърдиш нещо , но без доказателства , следователно това е просто лично мнение , което не е подплатено с доказателства. От това може да заключим , че мнението ти НЕ СТРУВА. Това копи/пейст , където си направил не доказва нищо . Едва ли съм единствения , който ще застане на страната на xXxTheMaster .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

gkolarov, тъй като това, което правиш е лъжене и опетняване на името ми... се поразрових още малко. Ето ти скрийн на един колега, на който съм му направил събмита същия ден. Доказателство за това, че тарифата тогава ми е била 5,90$. Ти ми прати 5$, така ли беше? То ми е неудобно и не съм го споменавал ама като лъжеш... поне да сме честни :mad:
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

gkolarov наистина си плати накрая :). Аз този случай го бях забравил, но за щастие имам все още мейлите.

harkon, аз поръчка не съм отлагал. Попитах го дали е съгласен, ако не беше, естествено, щях да я направя веднага.. Той просто някакси е пропуснал последното изречение :p Та последва отговор "Да разбира се, няма проблем." Направих му целия събмит на другия ден /или по-другия, не помня/.
Явно и двамата сте пропуснали доста изречения. Факт е, обаче, че той ти е платил, а ти впоследствие пускаш оплакване по негов адрес. Това те прави виновен.
Първоначално изпратено отxXxTheMasteR Разгледай мнение
jkolarov - направих му събмит по всички български директории и социални мрежи в Петък, естествено не плати. Пратих му два мейла и ЛС във форума, но без отговор. Хич не съм и за 6-те долара, даже ми е неудобно, че повдигам нещата - ама ако си премълча, утре някой ще изгори за повече.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Оплакването е направено на 9-ти, той ми плаща на 17-ти. Сметките ти според мен са грешни?
 
От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не се учудвам. Ти нееднократно си доказвал, че мисленето и логиката не са ти силна страна. Ето защо си неспособен и тук да прецениш кой е крив, и кой е прав.

Harkon-4o, иди и пий една студена вода, помисли малко, прецени ситуацията, пак пий една вода и недей да бъдеш контра на всичко. :D

Ти някога признаваш ли си като сбъркаш?
 
От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Harkon-4o, иди и пий една студена вода, помисли малко, прецени ситуацията, пак пий една вода и недей да бъдеш контра на всичко. :D

Ти някога признаваш ли си като сбъркаш?
Ех олигофрен... жалко е, че те има.
 
От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ех олигофрен... жалко е, че те има.

Ех Харкон-чо само това ли успя да ти роди главицата, поне като Обиждаш прави го като хората, ясно че пак подпали фитила за глупости, ама си мислех, че имаш поне въображение да ме напсуваш като хората пък то кво излезе. Пак ти казвам, пий една вода, седни, помисли, ако не може да прецениш дали 9-ти е преди или след 17-ти, ползвай гугъл, ако и с това не може да се справиш, питай някой. Аз ще ти помогна с удоволствие. 9<17 следователно дата 9-ти е преди 17-ти. Ако не можеш да го осмислиш си го запиши и го преговаряй от време на време.

... и май пак си спрял да си пиеш хапчетата. :D
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ех Харкон-чо само това ли успя да ти роди главицата, поне като убиждаш прави го като хората, ясно че пак подпали фитила за глупости, ама си мислех, че имаш поне въображение да ме напсуваш като хората пък то кво излезе. Пак ти казвам, пий една вода, седни, помисли, ако не може да прецениш дали 9-ти е преди или след 17-ти, ползвай гугъл, ако и с това не може да се справиш, питай някой. Аз ще ти помогна с удоволствие. 9<17 следователно дата 9-ти е преди 17-ти. Ако не можеш да го осмислиш си го запиши и го преговаряй от време на време.

... и май пак си спрял да си пиеш хапчетата. :D
Ех олигофрен. Видно е, че ти пръв се намеси с неуместен коментар. Пляскай весело с ръчички, защото само за това ти стига интелекта. За да Убиждаш се иска поне да си грамотен. Жалко е, че на себе си не можеш да помогнеш.
Въпрос: Какво е нужно, за да имаш претенции към клиент, след като е платил?
Отговор: Да си олигофрен, да можеш да сравняваш двуцифрени числа, да можеш да Убиждаш и да пляскаш весело с ръчички.
:mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ех олигофрен. Видно е, че ти пръв се намеси с неуместен коментар. Пляскай весело с ръчички, защото само за това ти стига интелекта. За да Убиждаш се иска поне да си грамотен. Жалко е, че на себе си не можеш да помогнеш.
Въпрос: Какво е нужно, за да имаш претенции към клиент, след като е платил?
Отговор: Да си олигофрен, да можеш да сравняваш двуцифрени числа, да можеш да Убиждаш и да пляскаш весело с ръчички.
:mrgreen:

Напротив коментара ми беше напълно уместен като човек работил с една от страните достатъчно дълго време. Ти защо се обаждаш от трета глуха не е ясно? Разбрахме, че пишеш грамотно и какво от това? Дам можем да сравняваме двуцифрени числа, на теб май не се отдава това а? Е не може и да пишеш грамотно и това заедно, ще ти се изпържи мозъка. Освен да пишеш грамотно трябва и да има какво да кажеш, а на теб този момент май ти бяга.
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Напротив коментара ми беше напълно уместен като човек работил с една от страните достатъчно дълго време. Ти защо се обаждаш от трета глуха не е ясно? Разбрахме, че пишеш грамотно и какво от това? Дам можем да сравняваме двуцифрени числа, на теб май не се отдава това а? Е не може и да пишеш грамотно и това заедно, ще ти се изпържи мозъка. Освен да пишеш грамотно трябва и да има какво да кажеш, а на теб този момент май ти бяга.
Не правиш разлика между човек и лайно. Това наистина е трудно, когато лайното си ти. Със сигурност боравя с цифри по-добре от теб, олигофрен. За кой ли път трябва да повтарям на форумни малоумници, че писането ми е само хоби.
Никой не може да има претенции към gkolarov, в този случай, след като е платил. Останалото е Хурацио и форумна олигофрения. Не бъдете идиоти, като него!
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не правиш разлика между човек и лайно. Това наистина е трудно, когато лайното си ти. Със сигурност боравя с цифри по-добре от теб, олигофрен. За кой ли път трябва да повтарям на форумни малоумници, че писането ми е само хоби.
Никой не може да има претенции към gkolarov, в този случай, след като е платил. Останалото е Хурацио и форумна олигофрения. Не бъдете идиоти, като него!

Не си личи че боравиш добре с цифри, даже никак. Кого се опитваш да убедиш? Мен или себе си? "Не бъдете идиоти, като него!" отсече крал Харкон и отиде да сравнява цифрите на пръсти.
 

Горе