Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Blinky

Owner
Искам да поздравя всички учениеци, били те настоящи, бивши или бъдещи (хахаха, дано да нямаме такива де) с първия учебен ден и да има пожелая успешна година или както се вика на техен език - да изквасят и да минат в другия (разбирайте по-горен) клас.

Знам, че форума е пълен и с webmaster-и в тази възрастова група и за това искам да се чувстват поздравени за първия учебен ден. :) Айде момичета и момчета - попътен вятър. :)
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Ех какви спомени ми навява днес.
Завиждам им на учениците, Блинки мерси. :)
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Спомените са хубаво нещо!
Честит празник и на всички родители тук и на техните ученици :)
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

И аз им завиждам, обаче и им се радвам. 8)

Честит празник!
И да я карате умната. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Докато учех най-мразех понеделниците защото ме очакваше цяла седмица загуба на време, сега ако съм ученик и имах възможност бих се явявал като частен ученик.

Научавам си срочния материал за срок максимум от един месец и се явявам на изпити както при следването ми в университета, през другото време си свободен човек.

Още от тогава си казах един път да завърша средното си образование и обявявам понеделника за официален почивен ден, на неко няма да работя дори и да трябва да го отработвам през почивните дни.

Съвета ми към все още учещите е измислете някаква причина да се явявайте като частни ученици, и използвайте свободното си време по най-рационалния начин.
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Благодаря за поздрава, Банко. ;)

.. всички учениеци, били те настоящи, бивши или бъдещи (хахаха, дано да нямаме такива де) ..

хахахаха дано, представи си че има и такива :D
 
От: От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Благодаря за поздрава, Банко. ;)

хахахаха дано, представи си че има и такива :D
Еми няма да се изненадам. Днес бях при фризиорката си и ми каза, че сина и е първи клас вече. А преди година ми разправяше как се е ровил из форуми и сайтове, за да си хаква игри за PlayStation. Напълно възможно е. Не го споменавам напразно. :) Има си и големи хакери - недоносчета. Вие само гледайте какво правят подрастващите. Хахахаха. :)
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Ех де да бях в клас с 28 момичета ,а не момчета !

Същата работа и аз бях. От 9ти до 12 клас само момчета в клас. УЖАС! А как ми липсва училищетооо... :) :(
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

ех... колеги последна година ми е :D и все повече се убеждавам, че в училище си е най-добре.
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

ех... колеги последна година ми е :D и все повече се убеждавам, че в училище си е най-добре.

Не си бил още свободен човек затова така говориш
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Училището си беше забавно и поне мен не ме ограничваше с нищо, бях си свободен. Единственото гадно беше ставането в 7, но и сега си ставам в толкова нищо, че почвам в 11-12 примерно.
 
От: Честит Първи Учебен Ден на Всички!

Самият факт че те принуждават да правиш нещо против твоята воля е неприемлив ако държиш да бъдеш човек.
 

Горе