Честит ни Шенген

Доста невярно твърдение. В България може още да е възможно, но в "цивилизования" свят е мисия невъзможна. Докарва сериозни проверки от всякакви институции в дома ти. Рискуваш да ти отнемат децата.


Споко има време. Не става ясно защо в приматския ти евромозък всичко трябва да се случило вече или да се случва почти веднага за да повярвате във вредата от него. Процеса на подмяната изисква време.

Както сега е нормално за всичко да ви е виновен соца ( тая опорка стана модерна рязко след влизането в ЕС и сега 15-20 годишни обясняват на 60 годишни за БКП и соца ) така след 10 години ще е нещо нормално всеки да е небинарен То.

Понеже имам опит с деца със специални потребности ще го кажа лесно разбираемо:

Гей - ок нямам нищо против всеки да си бута каквото иска къдетот иска ( имам добри приятели гей и от двата пола )

Джендърска политкоректна педерастия - НЕ имам много против.


Важните неща в поста са отбелязани за да ти е по-лесно и да не ти се отвлича вниманието.
Добре, и за това не съм чул във Великобритания. Не се притеснявай и за там имам информация. ;)

На подмяна се полагат слабите, които виждат смисъл да се подменят. Всичко други - не. За жалост слабак като теб е ясно в коя група попада, защото си мозъчно изостанал. Соца не ни е виновен за нищо, просто бе едно забавяне в развитието - може да го преследиш при всяка една държава, минала по този път. Но като си закърнен мозък трудно ще го видиш. И ти си може би тук най-големия бавняк и залупен черноглед хейтър. Казвам ти тия тираджии да те оставят малко и дупките ти, защото голямо хвърляне на яростна баластра гледаме тук във форума.
 
768x432.jpg


Шенгенезиран туземец от територията.
 
Добре, и за това не съм чул във Великобритания. Не се притеснявай и за там имам информация. ;)

Информиран си от на някому дедовия. Идея си нямаш какво е в Англия.
На подмяна се полагат слабите, които виждат смисъл да се подменят. Всичко други - не. За жалост слабак като теб е ясно в коя група попада, защото си мозъчно изостанал.
Охо, наци лозунги ли прокарваме за силните и слабите 🤣 отдавна е ясно на всеки нормален човек за подобни амбиции на ес да наследи райха...
Соца не ни е виновен за нищо, просто бе едно забавяне в развитието - може да го преследиш при всяка една държава, минала по този път. Но като си закърнен мозък трудно ще го видиш.
Забавено е развитието на товя мозък като гледам, но за това и ти е простено, че си елементарен до болка.
И ти си може би тук най-големия бавняк и залупен черноглед хейтър. Казвам ти тия тираджии да те оставят малко и дупките ти, защото голямо хвърляне на яростна баластра гледаме тук във форума.
Разбирането определено не ти е силна черта, нужниче безполезно.
 
Човече, потърси помощ. Жалка работа, граничеща с лудост.
Браво, браво показваш умереност и опити за саракастични постчета. Някой приятел от шенгенската зона ли те посъветва или прочете някъде съвети за онлайн спорове ? ;)
 
Първо, това е много преди Шенген, и второ - най-вероятно е от малцинствата.
За жалост и от такива хлебарки ще трябва да берем всички срам. ;) Бате, ти произволно ли ги пускаш тия линкове. В смисъл, опитваш ли се да ги четеш или поне да се замисляш какъв е подтекста само от заглавието? :)
 
Първо, това е много преди Шенген, и второ - най-вероятно е от малцинствата.
За жалост и от такива хлебарки ще трябва да берем всички срам. ;) Бате, ти произволно ли ги пускаш тия линкове. В смисъл, опитваш ли се да ги четеш или поне да се замисляш какъв е подтекста само от заглавието? :)
Чета аз, въпроса ти като четеш разбираш ли? Защо се срамуваш? Човека е продукт на европейския начин на живот, би трябвало да си горд.
 
Чета аз, въпроса ти като четеш разбираш ли? Защо се срамуваш? Човека е продукт на европейския начин на живот, би трябвало да си горд.
Да, срамувам се, ако ти се чувстваш добре, че уж нещо искаш да ни покажеш, пускай още престъпници да четем и за тях. И съм готов да сложа пари, че говорим за някой не толкова българин. Човекът много преди Европа е закърмен с това да прави далавери. Не знам какво разбиране за света имаш, но измамите не са никъде одобрен начин за живот.
 
Да, срамувам се, ако ти се чувстваш добре, че уж нещо искаш да ни покажеш, пускай още престъпници да четем и за тях. И съм готов да сложа пари, че говорим за някой не толкова българин. Човекът много преди Европа е закърмен с това да прави далавери. Не знам какво разбиране за света имаш, но измамите не са никъде одобрен начин за живот.
(Aвстрийските служби всъщност не са като нашите - те са много добре ориентирани в нещата, НО…явно законът е безсилен, когато корупцията засяга много пари или власт!)

Измамите и кражбите с връзка Виена са много - да напомня само как например точно чрез австрийски фонд беше подготвена кражбата на милиарди за пенсиите на един голям за страната ни пенсионен фонд… Или как още на времето във връзка с приютените във Виена откраднати от България пари външният министър на Австрия чистосърдечно каза, че “ако българите си изтеглят порите от австрийските банки финансовата им система ще изпита сериозно сътресение”.

Подобна голяма измама не става бе участие извън България. И без значение дали е Хасан или Иван издирването лице е просто бушон. Не зная слепи ли сте, на глупави ли се правите или наистина сте глупаци за да не виждате и осъзнавате за какви схеми и в какво подчинение е държана държавата от ес.... СССР ряпа да яде.
 
Европейци сме, ама не баш..

441063632_840683084753280_3728548794626877659_n.jpg
 
или викаш някой да дойде на ти го направи

Нищо такова не викам. Просто показвам, че като манталитет и ние, и румънците сме много далече от европейци. Това си личи най-много по околната обстановка. На мен ми е писнало да правя уборка по нашата улица, защото разни "европейци" не се сещат да си хвърлят боклука в кофите, поставени пред всяка къща.

Между другото, да сложиш табела на мост, построен през соца, не говори за голям келепир от членството в ЕС. ;)
 
Нищо такова не викам. Просто показвам, че като манталитет и ние, и румънците сме много далече от европейци. Това си личи най-много по околната обстановка. На мен ми е писнало да правя уборка по нашата улица, защото разни "европейци" не се сещат да си хвърлят боклука в кофите, поставени пред всяка къща.
За това няма да споря. :)
Между другото, да сложиш табела на мост, построен през соца, не говори за голям келепир от членството в ЕС. ;)
Тук не сме много сигурни за кой мост става дума. Според мен е този:


;)
 
Крумов, смятам, че ще ти е интересно. :)


Не се притеснявай, ако се припознаеш. :)
Уви, не мога да се припозная. Но следващото определя желанието на българопитека да бъде европитек:
- Как си, комшийке? Какво става с дъщерята ти? Нещо не я виждам изобщо.
- Мимето ли? По чужбините е момичето. Преди известно време беше на екскурзия в Италия. И там се запознала с един богат италианец. И се влюбило лудо в него. Та той й подарил куп маркови дрехи. То - Армани, то - Версаче... Много сме доволни! Много сме доволни!
- Е, браво!
- Чакай малко! Та италианецът я завел на екскурзия във Франция. А там се запознала с един богат французин. И се влюбила лудо в него. Веднага зарязала италианеца. А тоя, новият, й подарил апартамент в Париж и вила на Ривиерата. Много сме доволни! Много сме доволни!
- Е, браво!
- Чакай малко! Та французинът я завел на екскурзия в Щатите. А там нашата се запознала с един богат американец. И се влюбила лудо в него. Веднага зарязала французина. А тоя, новият, й подарил Ролс-Ройс и огромно ранчо. Много сме доволни! Много сме доволни! Но стига толкова за нашата щерка! Кажи сега вашата как е!
- Оххх!... Какво да ти кажа? То, по принцип и нашата е голяма к*рва. Ама нещо хич не сме доволни.😜😁
 
Вицът като реалност:

440850873_10233852286634651_3882628942512965993_n.jpg
 

Горе