Честит ни Шенген

Колкото до инфлацията, нужна е малко икономическа култура, за да се разбере къде каква е и защо.
Я просветли неграмотните.

Да ми говориш за инфлация точно ти е все едно жена да обяснява как се сменя колянов вал на Камаз. ;)
По принцип ти за каквото и да си отвориш устата е същото :D
 
Кво ти пука нали си на по-добро място?

Да не забравиш за гей парада в Лондон тази година. ;)

Колкото до инфлацията, нужна е малко икономическа култура, за да се разбере къде каква е и защо. Да ми говориш за инфлация точно ти е все едно жена да обяснява как се сменя колянов вал на Камаз. ;)
Като изключим, че не ти говоря за инфлацията пряко а за пропагандата имам достатъчно добра икономическа и финансова култура за да разбера как целокупния народ в териотрията ще гризне дръвцето.

Далеко съм от Лондон не ме касае.

Сексизъм май излез озпод клавиатурата ти. Имам достатъчно жени механици. Ти можеш ли да смениш колянов вал? Защото аз мога, вярно не на камаз ама съм сменял два пъти.
 
Я просветли неграмотните.


По принцип ти за каквото и да си отвориш устата е същото :D
Ако знаеш как се използва Google, нека ти помогна:


Слабите икономика имат както висока инфлацията при световни сътресения , така и високи ръстове, ако почнат да отчитат такива спрямо развитите икономики. Ние без никакви проблеми може да отчетем ръст от 4-5%, докато за една Франция това ще е свързано с много повече усилия и наистина голям бум на даден отрасъл или няколко.

Или с две думи, не ви се мисли, за да го разбирате.

Вдигат ти цените, вдигаш твоите. ;)
 

Енергийният министър: Поскъпването на тока няма да е голямо, ще е около 10%


🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

После нямало инфлация след приемането на еврото. Те цените избушиха кочината последната една година много ясно, че няма да има когато се приеме еврото след като всичко е подготвено предварително....
 
Ужас! И кво ше праим, освен да се насираме в гащите?
Шок и ужас, само тока се качи. Лифтове затварят, катастрофи по пътищата. Всичко е заговор......
Не му се впрягай, човека е поредния боец за справедливост от диванен тип. ;)
 
Последно редактирано:
Оня ден Фицо, вчера Раиси ;) бая работа му се отворила на "цивилизования свят" 😆
 
Оня ден Фицо, вчера Раиси ;) бая работа му се отворила на "цивилизования свят" 😆
И ти си част от този свят, ама някак си не го разбираш. Важното е да се лее хейта.
 
Оня ден Фицо, вчера Раиси ;) бая работа му се отворила на "цивилизования свят" 😆

Някои твърдят, че активността е дори по-голяма:

1716199776288.png
 
И ти си част от този свят, ама някак си не го разбираш. Важното е да се лее хейта.
Явно ти не разбираш в какъв свят живееш…

44 университета!
И няма учители по физика, по химия, няма строителни и машинни инженери, геодезисти. Има политолози, социолози, маркетинг😂специалисти, мениджъри🤣😂🤣
 
И ти си част от този свят, ама някак си не го разбираш. Важното е да се лее хейта.
Като цяло момчето е станало държ мрънкащ пръдьо на 14 г. още. От там нататък нещата са неспасяеми. Сега си го представи на 70 г. Гледал си Мъпет шоу? Там имаше двама дърти пръчове, които постоянно бълваха хейт от балкона.

 
И ти си част от този свят, ама някак си не го разбираш. Важното е да се лее хейта.

Къде пък ги сложи тея руски курви в цивилизования свят като те сами си казват, че в Иран, Северна Корея и Русийка е най-хубаво и душицата им към блатните орки ги влече винаги.
 
Една баба отишла да пазарува. От щанда за котешки храни взела най-скъпата консерва. На касата казала: -Аз за моето коте купувам най-хубавата храна. Но касиерката реагирала: - Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи, трябва да докажете,че имате котка. Защото много често възрастни дами купуват храна за котки, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ? Бабата оставила покупката, отишла до вкъщи , сложила котката в клетката за домашни животни и отишла с нея в магазина. След което платила и си тръгнала.
На другия ден отишла в магазина и купила кучешки салам. Пак от най-скъпия. Но на касата касиерката пак започнала :
- Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи трябва да докажете, че имате куче. Защото много често възрастни дами купуват кучешка храна, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ?
Бабата отново оставила покупката, отишла до своя дом, сложила намордника на кучето, след това го вързала с каиша и отишла с него в магазина. Платила на касата и си взела покупката. На третия ден бабата директно отишла на касата с една кутия, на чийто капак имало една малка дупчица. И казала на касиерката:
-Бръкни с пръста вътре, чедо. А касиерката рекла: -Ами ако има някоя змия и ме ухапе? След няколко изрични обещания от страна на бабата, че вътре няма живо същество или нещо, което да я нарани, касиерката бръкнала. Само след секунди извадила пръста си и изкрещяла:
-Бабоооо ма, това са л@йн@@@!" А бабата най-спокойно отговорила :
-Правилно бабе, така е. А сега мога ли да си купя един пакет тоалетна хартия, след като ти донесох доказателство, както е според европейските нормативи?
 
Една баба отишла да пазарува. От щанда за котешки храни взела най-скъпата консерва. На касата казала: -Аз за моето коте купувам най-хубавата храна. Но касиерката реагирала: - Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи, трябва да докажете,че имате котка. Защото много често възрастни дами купуват храна за котки, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ? Бабата оставила покупката, отишла до вкъщи , сложила котката в клетката за домашни животни и отишла с нея в магазина. След което платила и си тръгнала.
На другия ден отишла в магазина и купила кучешки салам. Пак от най-скъпия. Но на касата касиерката пак започнала :
- Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи трябва да докажете, че имате куче. Защото много често възрастни дами купуват кучешка храна, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ?
Бабата отново оставила покупката, отишла до своя дом, сложила намордника на кучето, след това го вързала с каиша и отишла с него в магазина. Платила на касата и си взела покупката. На третия ден бабата директно отишла на касата с една кутия, на чийто капак имало една малка дупчица. И казала на касиерката:
-Бръкни с пръста вътре, чедо. А касиерката рекла: -Ами ако има някоя змия и ме ухапе? След няколко изрични обещания от страна на бабата, че вътре няма живо същество или нещо, което да я нарани, касиерката бръкнала. Само след секунди извадила пръста си и изкрещяла:
-Бабоооо ма, това са л@йн@@@!" А бабата най-спокойно отговорила :
-Правилно бабе, така е. А сега мога ли да си купя един пакет тоалетна хартия, след като ти донесох доказателство, както е според европейските нормативи?
 
А за някои е най-важно да не чакат на опашка за паспортен контрол на летищата...

Не обвинявам ЕС, просто взехме най-лошото от капитализма, без да го докараме на жизнен стандарт.

1716226927641.png

 
Ама ни убеждаваше, че самолета на Пригожин съвсем естествено паднал...

Държа да извадиш точния цитат, в който твърдя подобно нещо!!!

Аман от гьобелсовските ви фашистко-педерастки номерца вече.
 

Горе