Ще вземе ли хляба от ръцете ни изкуствения интелект?

Не знам дали ще издадеш нещо в Амазон, но аз определено имам вече достатъчно много добри неща, за да го направя.
Нищо няма да издавам в Амазон - блокнаха ми акаунтя 😄

Манускрипт + корица = готови форматирани, тамън логвах да ъплоудвам и оп изненада. Изглежда щото съм имал предишен акаунт със същия мейл.

Както и да е - беше просто тъпа книжка за оцветяване :)
 
Нищо няма да издавам в Амазон - блокнаха ми акаунтя 😄

Манускрипт + корица = готови форматирани, тамън логвах да ъплоудвам и оп изненада. Изглежда щото съм имал предишен акаунт със същия мейл.

Както и да е - беше просто тъпа книжка за оцветяване :)
Ти си знаеш.
 
Да, те нещата са навързани. Ще има няколко сеота, които да движат нещата, но в един момент може да мине и без тях. Щот съм бил СеО и знам, че и без Сеота света ще продължи да се върти. Но не знам по каква орбита.
И все пак трябва да се хванем за новото, нямаме много голям избор, нали така?
Щрауса, неразрешените въпроси пораждат нови въпроси. Като Щрауса.
 

Съкращенията нямат много общо с ИИ. Нормално е при завишени лихвни проценти компаниите да търсят сваляне на килограми и е съществена част от пазарния цикъл.
 
Нормално е при завишени лихвни проценти компаниите да търсят сваляне на килограми и е съществена част от пазарния цикъл.
Ако беше заради лихвените проценти нямаше да е засегната само IT индустрията. В момента безработицата в САЩ е на рекордно ниски нива. Причина не е и ковид. Във видеото е обяснено защо.
 
Съкращенията нямат много общо с ИИ. Нормално е при завишени лихвни проценти компаниите да търсят сваляне на килограми и е съществена част от пазарния цикъл.
Свалянето на килограмите, както се изрази сте вие.
 
Около 3-4 пъти по-малко обяви за IT позиции има в българските job boards.
Сравнено с 1 година по-рано.
 
Около 3-4 пъти по-малко обяви за IT позиции има в българските job boards.
Сравнено с 1 година по-рано.
Аватара ти пасва.
 
Някой от вас има ли наблюдения, дали текст, генериран от AI, се индексира добре в Google?
 
В eBay не става ли ?
Принтират ли книги (paperback) on-demand като амазон? Не виждам такова нещо.
Не е голяма грижа - ще дам на някой роднина или познат да я пусне.

Да не се отвличаме от темата :) Някой ако се интересува от тоя "бизнес" да отвори отделна тема и може да разискваме.
 
От "амазонската" книжка (RIP) е.
Този, а не онзи аватар на онази на която не бива да и споменаваме името.
Любимка ли ти е?
 
Любимка ли ти е?
Коя от двете? 😄

Ако е за Цветанка - не ми е любимка, беше ми съседка по едно време.
 
Коя от двете? 😄

Ако е за Цветанка - не ми е любимка, беше ми съседка по едно време.
Ти на дявола недей споменава името.
Обаче, защо се опита да ми направиш мръсно?
 
Ти на дявола недей споменава името.
Обаче, защо се опита да ми направиш мръсно?
Къде и коги?
(не съм бил аз)

ПП: AI-то ше счупи форума докато Блинки логне да види какво се случва...
 
Къде и коги?
(не съм бил аз)

ПП: AI-то ше счупи форума докато Блинки логне да види какво се случва...
Alter егото ти е било, не си бил ти.
 
Ако беше заради лихвените проценти нямаше да е засегната само IT индустрията. В момента безработицата в САЩ е на рекордно ниски нива. Причина не е и ковид. Във видеото е обяснено защо.

Мога да ти изброя поне 30 големи компании, които освободиха доста работни места, които не са white collar. Като почти всички цитират макро, спад в печалбите и високи лихви за причините.

Никой не цитира ИИ като причина. Камо ли за основна причина. Предполагам знаеш по-добре от тях защо махат хора? ;)

Не ти е нужен произволен инфлуенсър от Youtube за да ти обясни какви са причините.
 
Лошо.. Те как са свикнали на по 4-5-7К заплати, не ми се мисли като дойдат в отбор "алоофриисъм" как ще си плащат цифроманските кредити дет са се набълбукали, щото малко ме съмнява да са били в час "финансова култура", по скоро е имало финансов кючек в студентски град 😁

Добре че си зех убав ник от рано, че са ще има бум на регове 😆

фриланс бг дали ще дръпнат още повече 🤔
 

Горе