вестник АЛО

nortrant

Well-Known Member
Какви са хората абонирани/купуващи вестник ало? (струва 0.80 лв.) имат към 5 офиса - само с вестника ли ги издържат
И тези офиси главно за приемане на обяви ли са :shock:
Знаете ли други вестници за обяви освен Ало и Позвънете (той е само за два града)?
 
От: вестник АЛО

В малките градове все още е на почит локалния Ало, в който да си пуснеш/потърсиш обява за нещо си или да потърсиш работа. Ако не се лъжа има опция и за безплатни обяви. По тази причина вестниците като Ало са много евтин метод за локално реклама. Ало имат не-лош сайт и за обяви от доста години, които поддържат и до днес.
 
От: вестник АЛО

В малките градове

Ами те офисите им не са в малки градове и обявите най-вероятно са от тях. В колко малки града може да се продава вестника? според мен само околните на 5-те в които имат офиси.
колко вестника трябва да продават за да поддържат 5-6 офиса?
 
От: вестник АЛО

Вестника си го бива.. преди 12 години си поръчах простит*тка чрез него във Варна и като пристигна една лелка и хич не й се представих, заобиколих я. :)
Ама тогава бях млад и зелен..
 
От: вестник АЛО

Сега няма да и простиш нали:D
Че няма, няма - да :) Но, едва ли ще си е oстанала същата.. И тя ще старее, заедно с мен.. :D
Отново бих се замислил, но малко по-малко.. :lol:
 
От: вестник АЛО

Вестника си го бива.. преди 12 години си поръчах простит*тка чрез него във Варна и като пристигна една лелка и хич не й се представих, заобиколих я. :)
Ама тогава бях млад и зелен..
Шом си заобиколил,начи и весника не го бива :wink:
 
От: вестник АЛО

Шом си заобиколил,начи и весника не го бива :wink:
Не попаднах на номер, поне онзи път ;) Но нека да не задълбочаваме темата :D
Та може би някои рекламни полета са в пъти по-скъпи от други според категорията, @nortrant.
 
От: вестник АЛО

Кой човек ще се абонира за вестник за обяви,,, ай донт ноу

Не знам и аз това искам да разбера :)

Вестника си го бива.. преди 12 години си поръчах простит*тка чрез него във Варна и като пристигна една лелка и хич не й се представих, заобиколих я. :)
Ама тогава бях млад и зелен..

хахах, преди 12 г става, но днес...
 
От: вестник АЛО

Не попаднах на номер, поне онзи път ;) Но нека да не задълбочаваме темата :D
Та може би някои рекламни полета са в пъти по-скъпи от други според категорията, @nortrant.

Що нямаш ли скорошни наблюдения,,, ехехе:mrgreen:
 
От: вестник АЛО

ми не знам, ама им бях продал преди 5 години скрипт за групово пазаруване в зората на моя "бизнес" :D
 
От: От: вестник АЛО

Обичаш да са хвалиш,,, за колко лева го продади, шото първата ти версия беши гола вода

Сиромах човек с какво друго да се хвали? Иначе май 500 лв :D Първата версия си е както е модерно сега - мейд ин чайна (верно беше от някой китаец правена), аз китайската стока съм я открил преди 6 години ве :D
 
От: вестник АЛО

АЛО основно се издържа от платените реклами на агенциите за недвижими имоти. Всичко друго е талаш...
Могат и за 60 ст. да го продават или дори да го разпространяват безплатно.
Особено като го пускат 3 пъти в седмицата.
Предполагам голям % в цената му е комисиона на РЕПа
 
От: От: вестник АЛО

Сиромах човек с какво друго да се хвали? Иначе май 500 лв :D Първата версия си е както е модерно сега - мейд ин чайна (верно беше от някой китаец правена), аз китайската стока съм я открил преди 6 години ве :D
Китайска работа. Като промениш темплейта и заминаваха преводите :D Колко псувах една вечер ...
На въпроса. Почти всяка сутрин отивайки на работа до пощата висят хора на ония телефони с картите и вестник позвънете в ръка. Контингента е предимно 50+.
Поздрави.
 

Горе