как се рекламира в Руски СМИ от България

wmdeals

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
здравейте.
интересува ме как точно (личен опит + достоверна информация) се пускат руско-ориентирани реклами на строителни компании + курорти + недвижими имоти + хотели-ресторанти и тн

някой който е работил в тази сфера или е наблюдавал процедурата (какви посредници откъде колко и тн)

интересува ме предимно високобюджетна реклама в най-големите руски рекламни СМИ като "Деловой Мир" "Из Рук в Руки" и т н

искам да получа някаква реална представа как стоят нещата при Големите БГ-играчи в рекламата ориентирана към руския клиент извън Интернет (предимно строителство и недвижими имоти ще преобладават предполагам)
 
От: как се рекламира в Руски СМИ от България

пууу пуснах мухата а няма желаещи да спамят в темата - и сега на кого да се похваля че от днес моя милост е акредитиран за партньор на "Деловой Мир" в България :) айде на далаверата - отстъпки до края на месеца от 20% за модулна реклама и 15% за текстова! става дума за "Недвижимость и Цены" и "Туризм и Отдых" но може по принцип и за останалите списания... значи процедурата е такава - пращате спонсорите си при мене като не забравяте да ми пратите ЛС кой ще дойде - след готова сделка ще се разберем...
 

Горе